Ubytování – Šanov okres Zlín

Ať už je důvod vaší cesty soukromý nebo pracovní, v cílové destinaci si můžete zvolit typ ubytování, který vám bude nejvíce vyhovovat. Na výběr máte ubytování v soukromí až po luxusní hotely. Přehled hotelů v lokalitě Šanov.

1–10 firem z 301 nalezených Filtry

1HOTEL SLAVIČAN v. o. s.

4.4 km Osvobození 51 , Slavičín Bezdlužná

Nabízíme služby ubytování v hotelu.

3VINCOUR s.r.o. - ubytování1 pobočka

4.1
★★★★★
★★★★★
(10)
5.1 km Horní náměstí 109, Slavičín Bezdlužná

Ubytování na Valašsku ve Slavičíně, které se nachází v jihovýchodní části okresu Zlín, v oblasti biosférické rezervace Bílé Karpaty, kterou v roce 1996 vyhlásilo UNESCO, nedaleko lázeňského města Luhačovice.

4Hotel a pivní lázně zámek Wichterle

4.7
★★★★★
★★★★★
(592)
5.2 km Osvobození 24, Slavičín
Otevřeno do 22:00
Bezdlužná

Hotel a pivní lázně zámek Wichterle, se sídlem Osvobození 24, 763 21, Slavičín, v okrese Zlín a v kraji Zlínský kraj. Právní forma Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona. Založení v roce 1993. Pracuje u nás 20 - 24 zaměstnanci. Předmětem podnikání je: Výroba, obchod a služby neuvedené…

5CZ HOTELY, s.r.o.

Rezervace ubytování a přehled hotelů ze všech krajů dále Vám nabízíme ubytování v těch nejlepších hotelích, penzionech, rekreačních a lázeňských zařízeních na Moravě a v celé České republice.

6Penzion Javorník3 pobočky

4.1
★★★★★
★★★★★
(37)
6.2 km Štítná nad Vláří 414, Štítná nad Vláří Bezdlužná

Penzion má kapacitu 37 osob a poskytuje ubytování ve dvoulůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením a TV nebo ve vícelůžkových pokojích. V komplexu je také posilovna, ping pong a tenisové kurty. Možnost vlastního vaření nebo možnost polopenze přímo v jídelně penzionu.

7TOPAS CLUB

3.6
★★★★★
★★★★★
(297)
10.1 km Družba 1218, Brumov-Bylnice Bezdlužná

TOPAS CLUB, se sídlem Družba 1218, 763 31, Brumov-Bylnice, v okrese Zlín a v kraji Zlínský kraj, zapsaná v obchodním rejstříku pod sp.zn. C 75325, Krajský soud v Brně. Právní forma Společnost s ručením omezeným. Založení v roce 2012. Předmětem podnikání je: výroba, obchod a služby neuvedené v…

9Hotel AMBRA s.r.o. - Wellness hotel Rezidence Ambra****

4.6
★★★★★
★★★★★
(413)
11.1 km Solné 1055, Luhačovice Bezdlužná

Wellness hotel nabízí ubytování v nadstandardně prostorných pokojích, širokou nabídku wellness procedur, zdarma hotelový bazén. Novinka - dětské hřiště, lanová dráha, lezecká stěna, trampolína, venkovní fitness, bowling, vinný sklípek, grilování. Hotel vhodný pro firemní akce, semináře a školení.

10Sova

Sova, se sídlem Antonína Slavíčka 965, 763 26, Luhačovice, v okrese Zlín a v kraji Zlínský kraj. Právní forma Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona. Založení v roce 1996. Předmětem podnikání je: Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona Zdroj: výpis…


Ubytování – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Zlín


Ubytování v lokalitě Šanov – detailní popis

Ubytování ve městě

Hotely

Hotely nabízejí ubytování a další služby na úrovni podle odpovídajících hvězdiček. Od jedné hvězdičky pro málo náročné klienty až po pět hvězdiček pro velmi náročné klienty. Součástí hotelů jsou restaurace, bary, fitness a wellness. Hotely podle svého zaměření se rozdělují na lázeňský hotel, spa hotel, wellness hotel a resort/golf hotel.

Motely

Motely nabízejí krátkodobé ubytování zejména pro motoristy. Nacházejí se u dálnic a silnic vyšší třídy. Součástí motelů jsou restaurace.

Penziony

Penziony nabízejí ubytovací služby, které jsou srovnatelné s hotely, ale mají omezený rozsah doplňkových služeb.

Botely

Botely jsou plovoucí hotely, které se nacházejí na řekách ve velkých městech. Většinou nejsou vybaveny vlastním pohonem.

Privát

Privát je ubytování v soukromém domě, kde bydlí i hostitel. Priváty se nacházejí většinou v turisticky významných destinacích. Mezi výhody tohoto ubytování patří nízká cena a možnost poznání destinace z pohledu místních obyvatel.

Ubytování v přírodě

Kempy

Kempy nabízejí prostor pro ubytování ve vlastním stanu nebo obytném voze. Součástí kempů jsou i vybavené chaty.

Horské chaty

Horské chaty nabízejí ubytování pro turisty a horolezce. Součástí chat jsou restaurace. V Krkonoších se horské chaty označují jako horské boudy.

Ubytování pro rodiny s dětmi

Pro rodiny s dětmi je vhodné volit ubytování v destinacích, které nabízejí spoustu možností na výlety a za zábavou. Vybrat lze ubytování s dětským hřištěm, hracím koutkem, sportovním areálem nebo bazénem.

Mezi oblíbené destinace v České republice patří: Praha, Jižní Morava, Jižní Čechy, Krkonoše, Šumava, Beskydy nebo Jeseníky.

Hledáte ubytování? Booking.com disponuje nabídkami ubytování po celém světě.

Plánujete dovolenou v ČR, na Slovensku, v Chorvatsku, Polsku nebo v Maďarsku a hledáte zde ubytování? Navštivte stránku Hotely.cz.