Ubytování – Kelníky okres Zlín

Ať už je důvod vaší cesty soukromý nebo pracovní, v cílové destinaci si můžete zvolit typ ubytování, který vám bude nejvíce vyhovovat. Na výběr máte ubytování v soukromí až po luxusní hotely. Přehled hotelů v lokalitě Kelníky.

1–10 firem z 334 nalezených Filtry

1Penzion Apart Samont

Penzion Apart Samont, se sídlem Hřivínův Újezd 190, 763 07, Hřivínův Újezd, v okrese Zlín a v kraji Zlínský kraj, zapsaná v obchodním rejstříku pod sp.zn. C 110026, Krajský soud v Brně. Právní forma Společnost s ručením omezeným. Založení v roce 2018. Předmětem podnikání je: Výroba, obchod a…

2Penzion Černý kocour

5.0 km Šarovy 18, Šarovy
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Penzion Černý kocour, se sídlem Šarovy 18, 763 51, Šarovy, v okrese Zlín a v kraji Zlínský kraj. Právní forma Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona. Založení v roce 1997. Předmětem podnikání je: Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona Poskytování…

3GastroTechno, s.r.o. - penzion Ludkovice1 pobočka

4.5
★★★★★
★★★★★
(2)
5.4 km Ludkovice 109 , Ludkovice Bezdlužná

Nabízíme služby ubytování v penzionu. Penzion s velkou zahradou a venkovním bazénem. Místo je ideální pro rodiny s dětmi. Více informací naleznete na naší webové stránce.

4EUROZET s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
5.6 km Ludkovice 39, Biskupice Bezdlužná

Tlumiče pérování a autodíly na zakázku jsou nosným výrobním programem. Tlumiče pérování, ventily pérování a další sortiment vyrábíme na autobusy, traktory a nákladní automobily české i zahraniční výroby.

5ROSSI STYL, spol. s r.o.

7.3 km Březůvky 227, Březůvky
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

ROSSI STYL, spol. s r.o., se sídlem Březůvky 227, 763 45, Březůvky, v okrese Zlín a v kraji Zlínský kraj, zapsaná v obchodním rejstříku pod sp.zn. C 43294, Krajský soud v Brně. Právní forma Společnost s ručením omezeným. Založení v roce 2003. Pracuje u nás 6 - 9 zaměstnanců. Předmětem podnikání je…

6Penzion Jarmilka

Penzion Jarmilka, se sídlem Družstevní 154, 763 26, Luhačovice, v okrese Zlín a v kraji Zlínský kraj. Právní forma Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona. Založení v roce 2001. Více informací naleznete na našich webových stránkách. Zdroj: výpis z dat Registru Ares, CreditCheck.

7Marie Karlíková - uytování2 pobočky

Uytování v soukromí ve dvojlůžkovém apartmánu. Zajišťujeme pronájem jízdních kol, WIFI, parkování v uzavřeném areálu zdarma, ateliér s výukou řady výtvarných technik, malování na hedvábí, výrobky z papíru, kůže, přírodních materiálů, relaxaci a další.

8Ubytování Hrazanská 24

7.4 km Hrazanská 24, Luhačovice Bezdlužná

Ubytování Hrazanská 24, se sídlem Hrazanská 24, 763 26, Luhačovice, v okrese Zlín a v kraji Zlínský kraj. Právní forma Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona. Založení v roce 2010. Předmětem podnikání je: Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona Obor…

9Ubytování Hrazanská 613

7.4 km Hrazanská 613, Luhačovice Bezdlužná

Ubytování Hrazanská 613, se sídlem Hrazanská 613, 763 26, Luhačovice, v okrese Zlín a v kraji Zlínský kraj. Právní forma Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona. Založení v roce 2000. Předmětem podnikání je: Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona…

10VILA ŠOHAJ

7.5 km Mlýnská 42, Luhačovice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

VILA ŠOHAJ, se sídlem Mlýnská 42, 763 26, Luhačovice, v okrese Zlín a v kraji Zlínský kraj. Právní forma Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona. Založení v roce 2005. Předmětem podnikání je: Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona Obor činnosti je:…


Ubytování – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Zlín


Ubytování v lokalitě Kelníky – detailní popis

Ubytování ve městě

Hotely

Hotely nabízejí ubytování a další služby na úrovni podle odpovídajících hvězdiček. Od jedné hvězdičky pro málo náročné klienty až po pět hvězdiček pro velmi náročné klienty. Součástí hotelů jsou restaurace, bary, fitness a wellness. Hotely podle svého zaměření se rozdělují na lázeňský hotel, spa hotel, wellness hotel a resort/golf hotel.

Motely

Motely nabízejí krátkodobé ubytování zejména pro motoristy. Nacházejí se u dálnic a silnic vyšší třídy. Součástí motelů jsou restaurace.

Penziony

Penziony nabízejí ubytovací služby, které jsou srovnatelné s hotely, ale mají omezený rozsah doplňkových služeb.

Botely

Botely jsou plovoucí hotely, které se nacházejí na řekách ve velkých městech. Většinou nejsou vybaveny vlastním pohonem.

Privát

Privát je ubytování v soukromém domě, kde bydlí i hostitel. Priváty se nacházejí většinou v turisticky významných destinacích. Mezi výhody tohoto ubytování patří nízká cena a možnost poznání destinace z pohledu místních obyvatel.

Ubytování v přírodě

Kempy

Kempy nabízejí prostor pro ubytování ve vlastním stanu nebo obytném voze. Součástí kempů jsou i vybavené chaty.

Horské chaty

Horské chaty nabízejí ubytování pro turisty a horolezce. Součástí chat jsou restaurace. V Krkonoších se horské chaty označují jako horské boudy.

Ubytování pro rodiny s dětmi

Pro rodiny s dětmi je vhodné volit ubytování v destinacích, které nabízejí spoustu možností na výlety a za zábavou. Vybrat lze ubytování s dětským hřištěm, hracím koutkem, sportovním areálem nebo bazénem.

Mezi oblíbené destinace v České republice patří: Praha, Jižní Morava, Jižní Čechy, Krkonoše, Šumava, Beskydy nebo Jeseníky.

Hledáte ubytování? Booking.com disponuje nabídkami ubytování po celém světě.

Plánujete dovolenou v ČR, na Slovensku, v Chorvatsku, Polsku nebo v Maďarsku a hledáte zde ubytování? Navštivte stránku Hotely.cz.