Ubytování – Ostrata okres Zlín

Ať už je důvod vaší cesty soukromý nebo pracovní, v cílové destinaci si můžete zvolit typ ubytování, který vám bude nejvíce vyhovovat. Na výběr máte ubytování v soukromí až po luxusní hotely. Přehled hotelů v lokalitě Ostrata.

1–10 firem z 334 nalezených Filtry

1Penzion Elko3 pobočky

3.6
★★★★★
★★★★★
(81)
1.7 km Hlavní 35, Hvozdná Bezdlužná

Nekuřácké ubytování ve dvou dvoulůžkových pokojích a jednom apartmá. Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnou, WC, satelitní TV, rádiem i ledničkou. K dispozici je wifi připojení, vysoušeč vlasů a parkoviště. Zajišťujeme stravování.

2KOMENDA s.r.o.

Nabízíme služby ubytování v penzionu.

3OBOZ Zlín, s.r.o.

4.6
★★★★★
★★★★★
(87)
3.0 km K Tuskulu 137 , Lukov Bezdlužná

Nabízíme služby ubytování v hotelu.

4Klačánek Ivan

4.0
★★★★★
★★★★★
(151)
3.2 km K Pivovaru 50, Lukov

Poskytujeme služby ubytování v penzionu.

5BS DEALER, a.s.

2.5
★★★★★
★★★★★
(4)
3.3 km Dostihová 520 , Slušovice

Nabízíme služby ubytování v motelu.

6Penzion Regina1 pobočka

4.0
★★★★★
★★★★★
(1)
3.7 km Kašava 39, Kašava

Ubytování ve 13 pokojích a 2 apartmánech s možností přistýlek. Součástí pokojů je kuchyně a balkon, apartmány pak mají i vlastní chod a vanu. Dále poskytujeme možnost využít krytého bazénu, baru a wi-fi připojení.

7Šenkyřík Milan

Nabízíme služby ubytování v penzionu.

9Hotel Galaxie2 pobočky

4.8 km Kostelec 679, Zlín Bezdlužná

Ubytování v hotelu se saunou, odpočívárnou a masážním salonem. Celková kapacita hotelu je 31 lůžek. Všechny pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením se sprchovým koutem. Wellness nabízí služby aktivního i pasivního odpočinku. Je zde sauna s hvězdným nebem, whirlpool a odpočívárnu.

10Vránová Lenka

4.5
★★★★★
★★★★★
(167)
5.0 km Pod Jurým 63, Zlín Bezdlužná

Nabízíme služby ubytování na statku.


Ubytování – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Zlín


Ubytování v lokalitě Ostrata – detailní popis

Ubytování ve městě

Hotely

Hotely nabízejí ubytování a další služby na úrovni podle odpovídajících hvězdiček. Od jedné hvězdičky pro málo náročné klienty až po pět hvězdiček pro velmi náročné klienty. Součástí hotelů jsou restaurace, bary, fitness a wellness. Hotely podle svého zaměření se rozdělují na lázeňský hotel, spa hotel, wellness hotel a resort/golf hotel.

Motely

Motely nabízejí krátkodobé ubytování zejména pro motoristy. Nacházejí se u dálnic a silnic vyšší třídy. Součástí motelů jsou restaurace.

Penziony

Penziony nabízejí ubytovací služby, které jsou srovnatelné s hotely, ale mají omezený rozsah doplňkových služeb.

Botely

Botely jsou plovoucí hotely, které se nacházejí na řekách ve velkých městech. Většinou nejsou vybaveny vlastním pohonem.

Privát

Privát je ubytování v soukromém domě, kde bydlí i hostitel. Priváty se nacházejí většinou v turisticky významných destinacích. Mezi výhody tohoto ubytování patří nízká cena a možnost poznání destinace z pohledu místních obyvatel.

Ubytování v přírodě

Kempy

Kempy nabízejí prostor pro ubytování ve vlastním stanu nebo obytném voze. Součástí kempů jsou i vybavené chaty.

Horské chaty

Horské chaty nabízejí ubytování pro turisty a horolezce. Součástí chat jsou restaurace. V Krkonoších se horské chaty označují jako horské boudy.

Ubytování pro rodiny s dětmi

Pro rodiny s dětmi je vhodné volit ubytování v destinacích, které nabízejí spoustu možností na výlety a za zábavou. Vybrat lze ubytování s dětským hřištěm, hracím koutkem, sportovním areálem nebo bazénem.

Mezi oblíbené destinace v České republice patří: Praha, Jižní Morava, Jižní Čechy, Krkonoše, Šumava, Beskydy nebo Jeseníky.

Hledáte ubytování? Booking.com disponuje nabídkami ubytování po celém světě.

Plánujete dovolenou v ČR, na Slovensku, v Chorvatsku, Polsku nebo v Maďarsku a hledáte zde ubytování? Navštivte stránku Hotely.cz.