Ubytování – Machová okres Zlín

Ať už je důvod vaší cesty soukromý nebo pracovní, v cílové destinaci si můžete zvolit typ ubytování, který vám bude nejvíce vyhovovat. Na výběr máte ubytování v soukromí až po luxusní hotely. Přehled hotelů v lokalitě Machová.

1–10 firem z 332 nalezených Filtry

1TJ SOKOL Mysločovice, o.s.

1.7 km Mysločovice 56, Mysločovice Bezdlužná

Poskytujeme služby ubytování na ubytovně.

2Ubytovna Jezerka

Ubytování ve 2, 3 a 4 lůžkových pokojích a apartmánech s celkovou kapacitou 140 osob. Pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, televizí a Wi-fi. K dispozici je novomanželské apartmá a bezbariérový pokoj. Možnost pořádání společenských a firemních akcí.

3Střední průmyslová škola Otrokovice

Střední průmyslová škola Otrokovice patří mezi největší státní školy ve Zlínském regionu. Její výhodou je široká nabídka vzdělávacích oborů, což umožnuje pružně reagovat na požadavky na trhu práce. Dále škola poskytuje komplexní přípravu v oborech zakončených maturitní zkouškou a výučním listem.…

4Ubytování v Tečovicích

4.2 km Tečovice 353, Tečovice Bezdlužná

Ubytování v Tečovicích, se sídlem Tečovice 353, 763 02, Tečovice, v okrese Zlín a v kraji Zlínský kraj, zapsaná v obchodním rejstříku pod sp.zn. C 110122, Krajský soud v Brně. Právní forma Společnost s ručením omezeným. Založení v roce 2017. Předmětem podnikání je: výroba, obchod a služby…

5PENZION-PIVNICE VELKÝ BAZAR

PENZION-PIVNICE VELKÝ BAZAR, se sídlem tř. Tomáše Bati 1553, 765 02, Otrokovice, v okrese Zlín a v kraji Zlínský kraj, zapsaná v obchodním rejstříku pod sp.zn. C 13683, Krajský soud v Brně. Právní forma Společnost s ručením omezeným. Založení v roce 1994. Pracuje u nás 1 - 5 zaměstnanců. Předmětem…

6Jančík Svatoslav, MUDr. (pobočka Otrokovice, Školní)2 pobočky

4.8 km Školní , Otrokovice Bezdlužná

Nabízíme služby dlouhodobé ubytování na ubytovně.

7Jančíková Zdeňka, PaedDr.

4.9 km Školní 904 , Otrokovice Bezdlužná

Poskytujeme služby ubytování na ubytovně.

9Společenský dům, s.r.o.

3.0
★★★★★
★★★★★
(326)
4.9 km Tylova 727 , Otrokovice
Otevřeno do 24:00

Nabízíme služby ubytování v hotelu.

10Rekreační centrum POHODA s.r.o.

3.8
★★★★★
★★★★★
(45)
4.9 km Erbenova 1145 , Otrokovice Bezdlužná

Poskytujeme ubytování v rekreačním objektu. "ze využít víceúčelové hřiště s umělou trávou, hřiště na plážový volejbal, zahradu.


Ubytování – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Zlín


Ubytování v lokalitě Machová – detailní popis

Ubytování ve městě

Hotely

Hotely nabízejí ubytování a další služby na úrovni podle odpovídajících hvězdiček. Od jedné hvězdičky pro málo náročné klienty až po pět hvězdiček pro velmi náročné klienty. Součástí hotelů jsou restaurace, bary, fitness a wellness. Hotely podle svého zaměření se rozdělují na lázeňský hotel, spa hotel, wellness hotel a resort/golf hotel.

Motely

Motely nabízejí krátkodobé ubytování zejména pro motoristy. Nacházejí se u dálnic a silnic vyšší třídy. Součástí motelů jsou restaurace.

Penziony

Penziony nabízejí ubytovací služby, které jsou srovnatelné s hotely, ale mají omezený rozsah doplňkových služeb.

Botely

Botely jsou plovoucí hotely, které se nacházejí na řekách ve velkých městech. Většinou nejsou vybaveny vlastním pohonem.

Privát

Privát je ubytování v soukromém domě, kde bydlí i hostitel. Priváty se nacházejí většinou v turisticky významných destinacích. Mezi výhody tohoto ubytování patří nízká cena a možnost poznání destinace z pohledu místních obyvatel.

Ubytování v přírodě

Kempy

Kempy nabízejí prostor pro ubytování ve vlastním stanu nebo obytném voze. Součástí kempů jsou i vybavené chaty.

Horské chaty

Horské chaty nabízejí ubytování pro turisty a horolezce. Součástí chat jsou restaurace. V Krkonoších se horské chaty označují jako horské boudy.

Ubytování pro rodiny s dětmi

Pro rodiny s dětmi je vhodné volit ubytování v destinacích, které nabízejí spoustu možností na výlety a za zábavou. Vybrat lze ubytování s dětským hřištěm, hracím koutkem, sportovním areálem nebo bazénem.

Mezi oblíbené destinace v České republice patří: Praha, Jižní Morava, Jižní Čechy, Krkonoše, Šumava, Beskydy nebo Jeseníky.

Hledáte ubytování? Booking.com disponuje nabídkami ubytování po celém světě.

Plánujete dovolenou v ČR, na Slovensku, v Chorvatsku, Polsku nebo v Maďarsku a hledáte zde ubytování? Navštivte stránku Hotely.cz.