Ubytování – Slušovice okres Zlín

Ať už je důvod vaší cesty soukromý nebo pracovní, v cílové destinaci si můžete zvolit typ ubytování, který vám bude nejvíce vyhovovat. Na výběr máte ubytování v soukromí až po luxusní hotely. Přehled hotelů v lokalitě Slušovice.

1–10 firem z 332 nalezených Filtry

1BS DEALER, a.s.

Nabízíme služby ubytování v motelu.

2Ubytování Zádveřice1 pobočka

Ubytování Zádveřice, se sídlem Zádveřice 5, 763 12, Zádveřice-Raková, v okrese Zlín a v kraji Zlínský kraj. Právní forma Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona. Založení v roce 1995. Předmětem podnikání je: Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona…

3Penzion Elko3 pobočky

3.8
★★★★★
★★★★★
(105)
3.4 km Hlavní 35, Hvozdná Bezdlužná

Nekuřácké ubytování ve dvou dvoulůžkových pokojích a jednom apartmá. Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnou, WC, satelitní TV, rádiem i ledničkou. K dispozici je wifi připojení, vysoušeč vlasů a parkoviště. Zajišťujeme stravování.

4Haklová Lenka - ubytování1 pobočka

Nabízíme služby ubytování na ubytovně.

6Penzion u Balkánce

5.0
★★★★★
★★★★★
(3)
4.2 km J. Haly 1098, Vizovice Bezdlužná

Penzion u Balkánce, se sídlem J. Haly 1098, 763 12, Vizovice, v okrese Zlín a v kraji Zlínský kraj. Právní forma Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona. Založení v roce 1992. Předmětem podnikání je: Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona Více…

7Tlusťák Antonín

4.8 km Masarykovo nám. 414 , Vizovice Bezdlužná

Nabízíme služby ubytování v hotelu a restaurace.

8Surovec Petr

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
4.9 km Růžová 1000, Vizovice

Nabízíme služby ubytování v penzionu.

9Duroňová Jana

4.8
★★★★★
★★★★★
(4)
4.9 km Sadová 110, Vizovice Bezdlužná

Nabízíme služby ubytování v penzionu.

10Vránová Lenka

5.3 km Pod Jurým 63, Zlín Bezdlužná

Nabízíme služby ubytování na statku.


Ubytování – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Zlín


Ubytování v lokalitě Slušovice – detailní popis

Ubytování ve městě

Hotely

Hotely nabízejí ubytování a další služby na úrovni podle odpovídajících hvězdiček. Od jedné hvězdičky pro málo náročné klienty až po pět hvězdiček pro velmi náročné klienty. Součástí hotelů jsou restaurace, bary, fitness a wellness. Hotely podle svého zaměření se rozdělují na lázeňský hotel, spa hotel, wellness hotel a resort/golf hotel.

Motely

Motely nabízejí krátkodobé ubytování zejména pro motoristy. Nacházejí se u dálnic a silnic vyšší třídy. Součástí motelů jsou restaurace.

Penziony

Penziony nabízejí ubytovací služby, které jsou srovnatelné s hotely, ale mají omezený rozsah doplňkových služeb.

Botely

Botely jsou plovoucí hotely, které se nacházejí na řekách ve velkých městech. Většinou nejsou vybaveny vlastním pohonem.

Privát

Privát je ubytování v soukromém domě, kde bydlí i hostitel. Priváty se nacházejí většinou v turisticky významných destinacích. Mezi výhody tohoto ubytování patří nízká cena a možnost poznání destinace z pohledu místních obyvatel.

Ubytování v přírodě

Kempy

Kempy nabízejí prostor pro ubytování ve vlastním stanu nebo obytném voze. Součástí kempů jsou i vybavené chaty.

Horské chaty

Horské chaty nabízejí ubytování pro turisty a horolezce. Součástí chat jsou restaurace. V Krkonoších se horské chaty označují jako horské boudy.

Ubytování pro rodiny s dětmi

Pro rodiny s dětmi je vhodné volit ubytování v destinacích, které nabízejí spoustu možností na výlety a za zábavou. Vybrat lze ubytování s dětským hřištěm, hracím koutkem, sportovním areálem nebo bazénem.

Mezi oblíbené destinace v České republice patří: Praha, Jižní Morava, Jižní Čechy, Krkonoše, Šumava, Beskydy nebo Jeseníky.

Hledáte ubytování? Booking.com disponuje nabídkami ubytování po celém světě.

Plánujete dovolenou v ČR, na Slovensku, v Chorvatsku, Polsku nebo v Maďarsku a hledáte zde ubytování? Navštivte stránku Hotely.cz.