Ubytování – Všemina okres Zlín

Ať už je důvod vaší cesty soukromý nebo pracovní, v cílové destinaci si můžete zvolit typ ubytování, který vám bude nejvíce vyhovovat. Na výběr máte ubytování v soukromí až po luxusní hotely. Přehled hotelů v lokalitě Všemina.

1–10 firem z 334 nalezených Filtry

1ROX COMPANY s.r.o. - activitypark Hotel Všemina2 pobočky

3.7
★★★★★
★★★★★
(1)
364 m Všemina 300, Všemina Bezdlužná

Ubytování pro 200 osob s možností využití konferenčního sálu a 3 salónků se zázemím až pro 400 účastníků firemních akcí s kompletním servisem a cateringem. Dále nabízíme uvolňující masáže, koupele a zábaly, bylinné sauny, krytý hotelový bazén a sportovní areál.

2Apartmány Všemina

364 m Všemina 300, Všemina Bezdlužná

Apartmány Všemina, se sídlem Všemina 300, 763 15, Všemina, v okrese Zlín a v kraji Zlínský kraj, zapsaná v obchodním rejstříku pod sp.zn. B 5513, Krajský soud v Brně. Právní forma Akciová společnost. Založení v roce 1995. Předmětem podnikání je: hostinská činnost výroba, obchod a služby neuvedené…

3Tomšů Rudolf- REKREAČNÍ STŘEDISKO TRNAVA

4.5
★★★★★
★★★★★
(164)
3.8 km Trnava, Trnava u Zlína Bezdlužná

Rekreační středisko v Trnavě v provozu od roku 1982. Od roku 2008 v péči rodiny Tomšů. RS Trnava nabízí penzion, zrekonstruované obytné chaty, víceúčelové hřiště, relaxační centrum, lyžařský areál.

4Minařík Josef - Penzion Kopná1 pobočka

4.8
★★★★★
★★★★★
(66)
5.0 km Podkopná Lhota 136, Podkopná Lhota Bezdlužná

Rodinný Penzion Kopná je situován do krásné přírody s jedinečným výhledem. Nabízí ubytování v 6 podkrovních pokojích, restauraci, venkovní bazén, wellness, fotbalové hřiště, plážový volejbal a půjčovnu kol a motorových čtyřkolek.

7VINTER spol. s r.o. - penzion Na škole1 pobočka

Nabízíme služby ubytování v penzionu a restaurace.

8LAVASTA, s.r.o. - Ubytování1 pobočka

5.8 km Ublo 4, Ublo Bezdlužná

Ubytování s kapacitou 10 lůžek, sociální zařízení se nachází na patře.

9BS DEALER, a.s.

2.5
★★★★★
★★★★★
(4)
6.5 km Dostihová 520 , Slušovice

Nabízíme služby ubytování v motelu.

10Penzion Na Chrámečném

6.6 km Bratřejov 267, Bratřejov Bezdlužná

Penzion Na Chrámečném, se sídlem Bratřejov 267, 763 12, Bratřejov, v okrese Zlín a v kraji Zlínský kraj. Právní forma Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona. Založení v roce 2003. Předmětem podnikání je: Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona Obor…


Ubytování – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Zlín


Ubytování v lokalitě Všemina – detailní popis

Ubytování ve městě

Hotely

Hotely nabízejí ubytování a další služby na úrovni podle odpovídajících hvězdiček. Od jedné hvězdičky pro málo náročné klienty až po pět hvězdiček pro velmi náročné klienty. Součástí hotelů jsou restaurace, bary, fitness a wellness. Hotely podle svého zaměření se rozdělují na lázeňský hotel, spa hotel, wellness hotel a resort/golf hotel.

Motely

Motely nabízejí krátkodobé ubytování zejména pro motoristy. Nacházejí se u dálnic a silnic vyšší třídy. Součástí motelů jsou restaurace.

Penziony

Penziony nabízejí ubytovací služby, které jsou srovnatelné s hotely, ale mají omezený rozsah doplňkových služeb.

Botely

Botely jsou plovoucí hotely, které se nacházejí na řekách ve velkých městech. Většinou nejsou vybaveny vlastním pohonem.

Privát

Privát je ubytování v soukromém domě, kde bydlí i hostitel. Priváty se nacházejí většinou v turisticky významných destinacích. Mezi výhody tohoto ubytování patří nízká cena a možnost poznání destinace z pohledu místních obyvatel.

Ubytování v přírodě

Kempy

Kempy nabízejí prostor pro ubytování ve vlastním stanu nebo obytném voze. Součástí kempů jsou i vybavené chaty.

Horské chaty

Horské chaty nabízejí ubytování pro turisty a horolezce. Součástí chat jsou restaurace. V Krkonoších se horské chaty označují jako horské boudy.

Ubytování pro rodiny s dětmi

Pro rodiny s dětmi je vhodné volit ubytování v destinacích, které nabízejí spoustu možností na výlety a za zábavou. Vybrat lze ubytování s dětským hřištěm, hracím koutkem, sportovním areálem nebo bazénem.

Mezi oblíbené destinace v České republice patří: Praha, Jižní Morava, Jižní Čechy, Krkonoše, Šumava, Beskydy nebo Jeseníky.

Hledáte ubytování? Booking.com disponuje nabídkami ubytování po celém světě.

Plánujete dovolenou v ČR, na Slovensku, v Chorvatsku, Polsku nebo v Maďarsku a hledáte zde ubytování? Navštivte stránku Hotely.cz.