Ubytování – Biskupice okres Zlín

Ať už je důvod vaší cesty soukromý nebo pracovní, v cílové destinaci si můžete zvolit typ ubytování, který vám bude nejvíce vyhovovat. Na výběr máte ubytování v soukromí až po luxusní hotely. Přehled hotelů v lokalitě Biskupice.

1–10 firem z 237 nalezených Filtry

1EUROZET s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
148 m Ludkovice 39, Biskupice Bezdlužná

Tlumiče pérování a autodíly na zakázku jsou nosným výrobním programem. Tlumiče pérování, ventily pérování a další sortiment vyrábíme na autobusy, traktory a nákladní automobily české i zahraniční výroby.

2GastroTechno, s.r.o. - penzion Ludkovice1 pobočka

4.5
★★★★★
★★★★★
(2)
2.8 km Ludkovice 109 , Ludkovice Bezdlužná

Nabízíme služby ubytování v penzionu. Penzion s velkou zahradou a venkovním bazénem. Místo je ideální pro rodiny s dětmi. Více informací naleznete na naší webové stránce.

3Marie Karlíková - uytování2 pobočky

Uytování v soukromí ve dvojlůžkovém apartmánu. Zajišťujeme pronájem jízdních kol, WIFI, parkování v uzavřeném areálu zdarma, ateliér s výukou řady výtvarných technik, malování na hedvábí, výrobky z papíru, kůže, přírodních materiálů, relaxaci a další.

4Kovařík Dušan

Nabízíme služby ubytování v apartmánech.

6Dynka Petr- DOVOLENÁ LUHAČOVICE

3.3 km Mlýnská 977, Luhačovice Bezdlužná

Poskytujeme ubytování v soukromé vilce.

7Penzion JAS17 poboček

3.3 km Luhačovice , Luhačovice Bezdlužná

Ubytování v penzionu ve 2 až 3 lůžkových pokojích s celkovou kapacitou 32 lůžek. K dispozici je restaurace a společenská místnost vhodná pro školení a podnikové akce.

8Penzion Monika - Luhačovice1 pobočka

3.5 km Slunná 843, Luhačovice Bezdlužná

Ubytování ve dvoulůžkových pokojích s možností přistýlky s vlastním sociálním zařízením. K dispozici je vybavená kuchyňka a parkoviště. Pronajímáme dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky a apartmán s vlastním sociálním zařízením. Součástí penzionu je kadeřnictví a kosmetika.

9Penzion JANY4 pobočky

4.5
★★★★★
★★★★★
(24)
3.5 km Masarykova 434, Luhačovice

Ubytování ve dvoulůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením.

10Novosád Luboš

4.5
★★★★★
★★★★★
(675)
3.6 km Výsluní 400, Luhačovice Bezdlužná

Poskytujeme služby ubytování v autokempu.


Ubytování – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Zlín


Ubytování v lokalitě Biskupice – detailní popis

Ubytování ve městě

Hotely

Hotely nabízejí ubytování a další služby na úrovni podle odpovídajících hvězdiček. Od jedné hvězdičky pro málo náročné klienty až po pět hvězdiček pro velmi náročné klienty. Součástí hotelů jsou restaurace, bary, fitness a wellness. Hotely podle svého zaměření se rozdělují na lázeňský hotel, spa hotel, wellness hotel a resort/golf hotel.

Motely

Motely nabízejí krátkodobé ubytování zejména pro motoristy. Nacházejí se u dálnic a silnic vyšší třídy. Součástí motelů jsou restaurace.

Penziony

Penziony nabízejí ubytovací služby, které jsou srovnatelné s hotely, ale mají omezený rozsah doplňkových služeb.

Botely

Botely jsou plovoucí hotely, které se nacházejí na řekách ve velkých městech. Většinou nejsou vybaveny vlastním pohonem.

Privát

Privát je ubytování v soukromém domě, kde bydlí i hostitel. Priváty se nacházejí většinou v turisticky významných destinacích. Mezi výhody tohoto ubytování patří nízká cena a možnost poznání destinace z pohledu místních obyvatel.

Ubytování v přírodě

Kempy

Kempy nabízejí prostor pro ubytování ve vlastním stanu nebo obytném voze. Součástí kempů jsou i vybavené chaty.

Horské chaty

Horské chaty nabízejí ubytování pro turisty a horolezce. Součástí chat jsou restaurace. V Krkonoších se horské chaty označují jako horské boudy.

Ubytování pro rodiny s dětmi

Pro rodiny s dětmi je vhodné volit ubytování v destinacích, které nabízejí spoustu možností na výlety a za zábavou. Vybrat lze ubytování s dětským hřištěm, hracím koutkem, sportovním areálem nebo bazénem.

Mezi oblíbené destinace v České republice patří: Praha, Jižní Morava, Jižní Čechy, Krkonoše, Šumava, Beskydy nebo Jeseníky.

Hledáte ubytování? Booking.com disponuje nabídkami ubytování po celém světě.

Plánujete dovolenou v ČR, na Slovensku, v Chorvatsku, Polsku nebo v Maďarsku a hledáte zde ubytování? Navštivte stránku Hotely.cz.