Ubytování – Luhačovice okres Zlín

Ať už je důvod vaší cesty soukromý nebo pracovní, v cílové destinaci si můžete zvolit typ ubytování, který vám bude nejvíce vyhovovat. Na výběr máte ubytování v soukromí až po luxusní hotely. Přehled hotelů v lokalitě Luhačovice.

1–10 firem z 321 nalezených Filtry

1Filip Josef- Hotel pod Lesem

4.3
★★★★★
★★★★★
(82)
55 m Masarykova 174, Luhačovice
Otevřeno od 11:00
Bezdlužná

Levné ubytování v Krušných horách. Každý pokoj vybaven vlastní koupelnou a WC, TV, SAT, internetem.

2Čmelák Miroslav- Penzion Karina

4.8
★★★★★
★★★★★
(15)
55 m Masarykova 174, Luhačovice Bezdlužná

Penzion Karina*** se po nedávné rekonstrukci skládá ze dvou navzájem propojených objektů. Hotelové a ubytovací části, kde jsou umístěny pokoje a k nim i samostatný hlavní vchod a přilehlé provozní budovy s recepcí, barem, letní zahrádkou a vlastním parkovištěm. Ubytovací část je rozdělena na tři…

3Ubytování Masarykova 197

74 m Masarykova 197, Luhačovice Bezdlužná

Ubytování Masarykova 197, se sídlem Masarykova 197, 763 26, Luhačovice, v okrese Zlín a v kraji Zlínský kraj. Právní forma Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona. Založení v roce 1992. Předmětem podnikání je: Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona …

4Hotel U Havlíčka

75 m Masarykova 262, Luhačovice
Otevřeno do 24:00
Bezdlužná

Hotel U Havlíčka, se sídlem Masarykova 262, 763 26, Luhačovice, v okrese Zlín a v kraji Zlínský kraj. Právní forma Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona. Založení v roce 2003. Pracuje u nás 1 - 5 zaměstnanců. Předmětem podnikání je: Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až…

5Penzion Forst22 poboček

4.7
★★★★★
★★★★★
(3)
78 m Zatloukalova 247, Luhačovice Bezdlužná

Ubytování ve 2 a 3 lůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením. Celková kapacita penzionu je 37 lůžek. Pokoje jsou vybaveny televizorem, rádiem a telefonem.

6Pančocha Vladimír, Mgr.

4.0
★★★★★
★★★★★
(4)
78 m Zatloukalova 682, Luhačovice Bezdlužná

Nabízíme služby ubytování v rodinném penzionu.

7Penzion Elektra4 pobočky

4.5
★★★★★
★★★★★
(24)
80 m Masarykova 254, Luhačovice

Ubytování ve dvoulůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením. Nabízíme jeden dvoulůžkový apartmán s vlastním sociálním zařízením, televizí a manželskou postelí. K dispozici je společenská místnost s televizí, vybavená kuchyňka a parkoviště. Zajištění pedikúry, manikúry a kadeřnictví.

8Vila Bellevue4 pobočky

4.5
★★★★★
★★★★★
(24)
89 m U Šťávnice 237, Luhačovice

Ubytování v apartmánech a pokojích s vlastním sociálním zařízením, satelitní televizí a minibarem. K dispozici je Wi-Fi připojení a jídelna.

9Penzion Růža

Penzion Růža, se sídlem U Šťávnice 256, 763 26, Luhačovice, v okrese Zlín a v kraji Zlínský kraj. Právní forma Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona. Založení v roce 2018. Předmětem podnikání je: Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona Obor…

10Penzion Ječmínek4 pobočky

4.5
★★★★★
★★★★★
(24)
102 m Masarykova 232, Luhačovice

Celoroční ubytování ve dvoulůžkových pokojích.


Ubytování – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Zlín


Ubytování v lokalitě Luhačovice – detailní popis

Ubytování ve městě

Hotely

Hotely nabízejí ubytování a další služby na úrovni podle odpovídajících hvězdiček. Od jedné hvězdičky pro málo náročné klienty až po pět hvězdiček pro velmi náročné klienty. Součástí hotelů jsou restaurace, bary, fitness a wellness. Hotely podle svého zaměření se rozdělují na lázeňský hotel, spa hotel, wellness hotel a resort/golf hotel.

Motely

Motely nabízejí krátkodobé ubytování zejména pro motoristy. Nacházejí se u dálnic a silnic vyšší třídy. Součástí motelů jsou restaurace.

Penziony

Penziony nabízejí ubytovací služby, které jsou srovnatelné s hotely, ale mají omezený rozsah doplňkových služeb.

Botely

Botely jsou plovoucí hotely, které se nacházejí na řekách ve velkých městech. Většinou nejsou vybaveny vlastním pohonem.

Privát

Privát je ubytování v soukromém domě, kde bydlí i hostitel. Priváty se nacházejí většinou v turisticky významných destinacích. Mezi výhody tohoto ubytování patří nízká cena a možnost poznání destinace z pohledu místních obyvatel.

Ubytování v přírodě

Kempy

Kempy nabízejí prostor pro ubytování ve vlastním stanu nebo obytném voze. Součástí kempů jsou i vybavené chaty.

Horské chaty

Horské chaty nabízejí ubytování pro turisty a horolezce. Součástí chat jsou restaurace. V Krkonoších se horské chaty označují jako horské boudy.

Ubytování pro rodiny s dětmi

Pro rodiny s dětmi je vhodné volit ubytování v destinacích, které nabízejí spoustu možností na výlety a za zábavou. Vybrat lze ubytování s dětským hřištěm, hracím koutkem, sportovním areálem nebo bazénem.

Mezi oblíbené destinace v České republice patří: Praha, Jižní Morava, Jižní Čechy, Krkonoše, Šumava, Beskydy nebo Jeseníky.

Hledáte ubytování? Booking.com disponuje nabídkami ubytování po celém světě.

Plánujete dovolenou v ČR, na Slovensku, v Chorvatsku, Polsku nebo v Maďarsku a hledáte zde ubytování? Navštivte stránku Hotely.cz.