Ubytování – Karlovice okres Zlín

Ať už je důvod vaší cesty soukromý nebo pracovní, v cílové destinaci si můžete zvolit typ ubytování, který vám bude nejvíce vyhovovat. Na výběr máte ubytování v soukromí až po luxusní hotely. Přehled hotelů v lokalitě Karlovice.

1–10 firem z 237 nalezených Filtry

1Člověk v pohybu

2.9 km Tyršova 915, Zlín Bezdlužná

Pořádáme akce pro děti a dětské tábory.

2Pálka Josef

4.4
★★★★★
★★★★★
(43)
3.5 km třída 3. května 1046, Zlín Bezdlužná

Nabízíme služby ubytování v penzionu.

3Penzion Mata s.r.o.

4.0
★★★★★
★★★★★
(30)
3.7 km I. Veselkové 270, Zlín Bezdlužná

Nabízíme služby ubytování v penzionu.

4Ženatík Daniel-Ubytování Penzion Apartmány Zlín

3.5
★★★★★
★★★★★
(51)
3.8 km Tečovská 231, Zlín - Malenovice

Penzion Zlín nabízí ubytování v apartmánech a pokojích. Penzion se nachází na velmi dobře dostupném místě ve Zlíně 3 km od sjezdu z dálnice, kousek od centra města, v městské části Malenovice jen pět minut od hradu. Výhodná vzdálenost je také od města Otrokovice.

5RUTONAX s.r.o.

3.0
★★★★★
★★★★★
(305)
4.1 km SNP 1178 , Otrokovice

Nabízíme služby ubytování v apartmánu.

6Hotel Rottal4 pobočky

3.8
★★★★★
★★★★★
(162)
4.1 km Zlínská 172, Otrokovice,…

Ubytování ve 37 dvoulůžkových pokojích, k dispozici je sociální zařízení, připojení na internet pomocí kabelu, televize a telefon. Možnost využití konferenční místnosti pro pořádání firemních prezentací, školení a seminářů. V objektu se nachází tenisová hala, minigolf a wellness centrum.

7Penzion Lípa4 pobočky

3.8
★★★★★
★★★★★
(162)
4.1 km Zlínská 172, Otrokovice,…

Ubytování v jedno a dvoulůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením. K dispozici je televize, přípojka na internet a telefon.

8ARTEX JM s.r.o. - ubytovna1 pobočka

4.4
★★★★★
★★★★★
(134)
4.5 km Lidická 267 , Zlín Bezdlužná

Nabízíme služby ubytování na ubytovně. Naše ubytovna se nachází přímo v centru Otrokovic Trávníky. Sociální zařízení a s kuchyňkou jsou pro všechny pokoje společné. Pro více info nás prosím neváhejte kontaktovat.

9Dům dětí a mládeže Sluníčko Otrokovice, příspěvková organizace

4.6
★★★★★
★★★★★
(19)
4.6 km tř. Osvobození 168 , Otrokovice Bezdlužná

Organizujeme soutěže, akce pro rodiny, letní, zimní a příměstské tábory pro předškoláky, školáky a rodiče s dětmi. Nabízíme kroužky pro děti.

10Eduard Hrabal - Hotel Bayer1 pobočka

4.8 km Havlíčkova 273, Otrokovice Bezdlužná

Ubytování v pěti dvoulůžkových pokojích a v jednom třílůžkovém pokoji se sociálním zařízením, skříní, nočním stolkem a televizí. K dispozici je pivnice, herna a bar.


Ubytování – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Zlín


Ubytování v lokalitě Karlovice – detailní popis

Ubytování ve městě

Hotely

Hotely nabízejí ubytování a další služby na úrovni podle odpovídajících hvězdiček. Od jedné hvězdičky pro málo náročné klienty až po pět hvězdiček pro velmi náročné klienty. Součástí hotelů jsou restaurace, bary, fitness a wellness. Hotely podle svého zaměření se rozdělují na lázeňský hotel, spa hotel, wellness hotel a resort/golf hotel.

Motely

Motely nabízejí krátkodobé ubytování zejména pro motoristy. Nacházejí se u dálnic a silnic vyšší třídy. Součástí motelů jsou restaurace.

Penziony

Penziony nabízejí ubytovací služby, které jsou srovnatelné s hotely, ale mají omezený rozsah doplňkových služeb.

Botely

Botely jsou plovoucí hotely, které se nacházejí na řekách ve velkých městech. Většinou nejsou vybaveny vlastním pohonem.

Privát

Privát je ubytování v soukromém domě, kde bydlí i hostitel. Priváty se nacházejí většinou v turisticky významných destinacích. Mezi výhody tohoto ubytování patří nízká cena a možnost poznání destinace z pohledu místních obyvatel.

Ubytování v přírodě

Kempy

Kempy nabízejí prostor pro ubytování ve vlastním stanu nebo obytném voze. Součástí kempů jsou i vybavené chaty.

Horské chaty

Horské chaty nabízejí ubytování pro turisty a horolezce. Součástí chat jsou restaurace. V Krkonoších se horské chaty označují jako horské boudy.

Ubytování pro rodiny s dětmi

Pro rodiny s dětmi je vhodné volit ubytování v destinacích, které nabízejí spoustu možností na výlety a za zábavou. Vybrat lze ubytování s dětským hřištěm, hracím koutkem, sportovním areálem nebo bazénem.

Mezi oblíbené destinace v České republice patří: Praha, Jižní Morava, Jižní Čechy, Krkonoše, Šumava, Beskydy nebo Jeseníky.

Hledáte ubytování? Booking.com disponuje nabídkami ubytování po celém světě.

Plánujete dovolenou v ČR, na Slovensku, v Chorvatsku, Polsku nebo v Maďarsku a hledáte zde ubytování? Navštivte stránku Hotely.cz.