Ubytování – Doubravy okres Zlín

Ať už je důvod vaší cesty soukromý nebo pracovní, v cílové destinaci si můžete zvolit typ ubytování, který vám bude nejvíce vyhovovat. Na výběr máte ubytování v soukromí až po luxusní hotely. Přehled hotelů v lokalitě Doubravy.

1–10 firem z 332 nalezených Filtry

1Penzion Apart Samont

Penzion Apart Samont, se sídlem Hřivínův Újezd 190, 763 07, Hřivínův Újezd, v okrese Zlín a v kraji Zlínský kraj, zapsaná v obchodním rejstříku pod sp.zn. C 110026, Krajský soud v Brně. Právní forma Společnost s ručením omezeným. Založení v roce 2018. Předmětem podnikání je: Výroba, obchod a…

2ROSSI STYL, spol. s r.o.

3.7 km Březůvky 227, Březůvky
Otevřeno od 11:00
Bezdlužná

ROSSI STYL, spol. s r.o., se sídlem Březůvky 227, 763 45, Březůvky, v okrese Zlín a v kraji Zlínský kraj, zapsaná v obchodním rejstříku pod sp.zn. C 43294, Krajský soud v Brně. Právní forma Společnost s ručením omezeným. Založení v roce 2003. Pracuje u nás 6 - 9 zaměstnanců. Předmětem podnikání je…

3IKARIA, spol. s r. o.

3.9 km Březůvky 206 , Zlín Bezdlužná

Pořádáme týdenní dětské tábory v dětském rekreačním středisku s jízdárnou pro koně.

4Penzion Černý kocour

4.5 km Šarovy 18, Šarovy
Otevřeno od 9:00
Bezdlužná

Penzion Černý kocour, se sídlem Šarovy 18, 763 51, Šarovy, v okrese Zlín a v kraji Zlínský kraj. Právní forma Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona. Založení v roce 1997. Předmětem podnikání je: Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona Poskytování…

5Penzion Na Pinduli (pobočka Zlín-Kudlov)1 pobočka

5.2 km Březovská 86, Zlín-Kudlov
Otevřeno od 11:00
Bezdlužná

Penzion Na Pinduli, se sídlem Březovská 86, 760 01, Zlín-Kudlov, v okrese Zlín a v kraji Zlínský kraj, zapsaná v obchodním rejstříku pod sp.zn. C 76724, Krajský soud v Brně. Právní forma Společnost s ručením omezeným. Založení v roce 2012. Pracuje u nás 10 - 19 zaměstnanců. Předmětem podnikání je:…

6GastroTechno, s.r.o. - penzion Ludkovice1 pobočka

3.5
★★★★★
★★★★★
(6)
5.4 km Ludkovice 109 , Ludkovice Bezdlužná

Nabízíme služby ubytování v penzionu. Penzion s velkou zahradou a venkovním bazénem. Místo je ideální pro rodiny s dětmi. Více informací naleznete na naší webové stránce.

7Bc. Oškerová Daniela1 pobočka

Schwinn cyclingové centrum, lekce zumby, power plate, power i hatha jógy, aerobicu, body stylingu, trampolínek, pilates, fit boxu a TRX. K dispozici je dětský koutek, parkoviště či wellness poradna.

8Lesní hotel2 pobočky

4.6
★★★★★
★★★★★
(313)
6.6 km Filmová 4346, Zlín

Ubytování ve 20 jednolůžkových i dvoulůžkových pokojích. Poskytujeme služby wellness centra. K dispozici je finská sauna, parní lázeň a relaxační prostory. Nabízíme možnost využití salónků k pořádání rodinných oslav, svatebních hostin a jiných společenských akcí.

9Evjáková Marie, Mgr.

4.3
★★★★★
★★★★★
(63)
7.1 km Václavská 350 , Zlín Bezdlužná

Nabízíme ubytování v rodinném penzionu.

10Penzion Era

4.3
★★★★★
★★★★★
(63)
7.1 km Václavská 350, Zlín-Kudlov
Otevřeno od 14:00
Bezdlužná

Penzion Era, se sídlem Václavská 350, 760 01, Zlín-Kudlov, v okrese Zlín a v kraji Zlínský kraj. Právní forma Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona. Založení v roce 1992. Předmětem podnikání je: Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona Více…


Ubytování – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Zlín


Ubytování v lokalitě Doubravy – detailní popis

Ubytování ve městě

Hotely

Hotely nabízejí ubytování a další služby na úrovni podle odpovídajících hvězdiček. Od jedné hvězdičky pro málo náročné klienty až po pět hvězdiček pro velmi náročné klienty. Součástí hotelů jsou restaurace, bary, fitness a wellness. Hotely podle svého zaměření se rozdělují na lázeňský hotel, spa hotel, wellness hotel a resort/golf hotel.

Motely

Motely nabízejí krátkodobé ubytování zejména pro motoristy. Nacházejí se u dálnic a silnic vyšší třídy. Součástí motelů jsou restaurace.

Penziony

Penziony nabízejí ubytovací služby, které jsou srovnatelné s hotely, ale mají omezený rozsah doplňkových služeb.

Botely

Botely jsou plovoucí hotely, které se nacházejí na řekách ve velkých městech. Většinou nejsou vybaveny vlastním pohonem.

Privát

Privát je ubytování v soukromém domě, kde bydlí i hostitel. Priváty se nacházejí většinou v turisticky významných destinacích. Mezi výhody tohoto ubytování patří nízká cena a možnost poznání destinace z pohledu místních obyvatel.

Ubytování v přírodě

Kempy

Kempy nabízejí prostor pro ubytování ve vlastním stanu nebo obytném voze. Součástí kempů jsou i vybavené chaty.

Horské chaty

Horské chaty nabízejí ubytování pro turisty a horolezce. Součástí chat jsou restaurace. V Krkonoších se horské chaty označují jako horské boudy.

Ubytování pro rodiny s dětmi

Pro rodiny s dětmi je vhodné volit ubytování v destinacích, které nabízejí spoustu možností na výlety a za zábavou. Vybrat lze ubytování s dětským hřištěm, hracím koutkem, sportovním areálem nebo bazénem.

Mezi oblíbené destinace v České republice patří: Praha, Jižní Morava, Jižní Čechy, Krkonoše, Šumava, Beskydy nebo Jeseníky.

Hledáte ubytování? Booking.com disponuje nabídkami ubytování po celém světě.

Plánujete dovolenou v ČR, na Slovensku, v Chorvatsku, Polsku nebo v Maďarsku a hledáte zde ubytování? Navštivte stránku Hotely.cz.