Ubytování – Karviná

Ať už je důvod vaší cesty soukromý nebo pracovní, v cílové destinaci si můžete zvolit typ ubytování, který vám bude nejvíce vyhovovat. Na výběr máte ubytování v soukromí až po luxusní hotely. Přehled hotelů v lokalitě Karviná.

1–10 firem z 26 nalezených Filtry

1Carrabbas penzion

Provoz penzionu s restaurací a vinárnou.

2Kern Martin- Penzion Silma

4.6
★★★★★
★★★★★
(89)
Úvozní 5, Rychvald
Otevřeno od 11:00

Provoz penzionu a restaurace.

3RADOP CZ, s.r.o.

4.5
★★★★★
★★★★★
(467)
U Hotelu 728/1, Těrlicko, Horní…
Otevřeno od 11:00
Bezdlužná

V našem hotelu se nachází restaurace, zimní zahrada pro 45 osob, salónek pro 30 osob a sál pro 90 osob. Nabízíme možnost pořádání svateb, oslav, vánočních večírků, banketů, školení a konferencí.

4Areál PERMONÍK, s.r.o.- Hostinec v Zátoce

4.3
★★★★★
★★★★★
(339)
Dolní Těrlicko 126 , Těrlicko
Otevřeno od 12:00
Bezdlužná

Ubytování v penzionu u Těrlické přehrady nedaleko měst Havířov, Karviná, Ostrava s kapacitou 40 míst. V restauraci se salónkem a letní terasou s výhledem na Beskydy, máte možnost pořádat firemní akce, rodinné oslavy, svatby, večírky, letní rekreace.

5IBOS-obchod s.r.o.

Strojnická 373, Český Těšín, Mosty
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

Velkoobchodní i maloobchodní prodej olejů, maziv, ložisek, pryžových výrobků, filtrů, autokosmetiky a elektrod Lincoln. Nabízíme pletiva, dráty, branky a příslušenství, chemii do autokempingových WC, čistící prostředky na ruce Dreaumex, autobaterie a grafitové stěrače.

6Restaurace a penzion Lutena2 pobočky

4.3
★★★★★
★★★★★
(511)
Karvinská 1237 , Dolní Lutyně
Otevřeno od 11:00

Provoz restaurace a penzionu.

7Czempiel Josef- Penzion U Pepy

Neradská 372, Dolní Lutyně
Otevřeno od 7:00
Bezdlužná

Ubytování v soukromí rodinného typu. Jedna budova – 2 pokoje po 3 lůžka, ve vzdálenosti 500 m je druhá budova se 4 pokoji po 1–6 lůžkách, každý se sociálním zařízením, 3 venkovní terasy, 2 pokoje s klimatizací. TV + WiFi zdarma, zařízená kuchyňka. Vše v uzavřeném areálu, možnosti sportu, klidné…

8HPF CleanCat s.r.o. - ubytování8 poboček

3.6
★★★★★
★★★★★
(18)
Nádražní 272, Bohumín-Nový Bohumín

Zajišťujeme ubytování s kapacitou pro pracovníky, studenty, turisty a jiné osoby. Poskytujeme jedno, dvou, tří a čtyřlůžkové pokoje se zařízením.

9Lázně Darkov, a.s. (pobočka Karviná, Lázně Darkov)1 pobočka

Nabízíme léčbu pohybového, oběhového a neurologického ústrojí. Provádíme rehabilitace. Provozujeme moderní wellness centra pro veřejnost - bazén, sauny, masáže.

10Lázně Darkov, a.s.1 pobočka

Nabízíme léčbu pohybového, oběhového a neurologického ústrojí. Provádíme rehabilitace. Provozujeme moderní wellness centra pro veřejnost - bazén, sauny, masáže.


Ubytování – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Karviná


Ubytování v lokalitě Karviná – detailní popis

Ubytování ve městě

Hotely

Hotely nabízejí ubytování a další služby na úrovni podle odpovídajících hvězdiček. Od jedné hvězdičky pro málo náročné klienty až po pět hvězdiček pro velmi náročné klienty. Součástí hotelů jsou restaurace, bary, fitness a wellness. Hotely podle svého zaměření se rozdělují na lázeňský hotel, spa hotel, wellness hotel a resort/golf hotel.

Motely

Motely nabízejí krátkodobé ubytování zejména pro motoristy. Nacházejí se u dálnic a silnic vyšší třídy. Součástí motelů jsou restaurace.

Penziony

Penziony nabízejí ubytovací služby, které jsou srovnatelné s hotely, ale mají omezený rozsah doplňkových služeb.

Botely

Botely jsou plovoucí hotely, které se nacházejí na řekách ve velkých městech. Většinou nejsou vybaveny vlastním pohonem.

Privát

Privát je ubytování v soukromém domě, kde bydlí i hostitel. Priváty se nacházejí většinou v turisticky významných destinacích. Mezi výhody tohoto ubytování patří nízká cena a možnost poznání destinace z pohledu místních obyvatel.

Ubytování v přírodě

Kempy

Kempy nabízejí prostor pro ubytování ve vlastním stanu nebo obytném voze. Součástí kempů jsou i vybavené chaty.

Horské chaty

Horské chaty nabízejí ubytování pro turisty a horolezce. Součástí chat jsou restaurace. V Krkonoších se horské chaty označují jako horské boudy.

Ubytování pro rodiny s dětmi

Pro rodiny s dětmi je vhodné volit ubytování v destinacích, které nabízejí spoustu možností na výlety a za zábavou. Vybrat lze ubytování s dětským hřištěm, hracím koutkem, sportovním areálem nebo bazénem.

Mezi oblíbené destinace v České republice patří: Praha, Jižní Morava, Jižní Čechy, Krkonoše, Šumava, Beskydy nebo Jeseníky.

Hledáte ubytování? Booking.com disponuje nabídkami ubytování po celém světě.

Plánujete dovolenou v ČR, na Slovensku, v Chorvatsku, Polsku nebo v Maďarsku a hledáte zde ubytování? Navštivte stránku Hotely.cz.