Ubytování – Pozlovice okres Zlín

Ať už je důvod vaší cesty soukromý nebo pracovní, v cílové destinaci si můžete zvolit typ ubytování, který vám bude nejvíce vyhovovat. Na výběr máte ubytování v soukromí až po luxusní hotely. Přehled hotelů v lokalitě Pozlovice.

1–10 firem z 334 nalezených Filtry

1Valašský Ogar, s.r.o.

4.4
★★★★★
★★★★★
(797)
13 m Hlavní 47, Pozlovice Bezdlužná

Nabízíme služby ubytování v hotelu.

2Mojmír Hanák - Ubytování v soukromí

259 m Hlavní 83, Pozlovice Bezdlužná

Mojmír Hanák - Ubytování v soukromí, se sídlem Hlavní 83, 763 26, Pozlovice, v okrese Zlín a v kraji Zlínský kraj. Právní forma Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona. Založení v roce 2009. Předmětem podnikání je: Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského…

3Čerpací stanice Kelčice s.r.o., vila Patricie1 pobočka

4.3
★★★★★
★★★★★
(110)
320 m Hlavní 172 , Pozlovice Bezdlužná

Nabízíme služby ubytování v rodinném penzionu.

4TK Janáček s.r.o.

Nabízíme služby ubytování v penzionu.

5INTER ZNOJEMIA Group, a.s.- Lázeňský & wellness hotel Niva

4.5
★★★★★
★★★★★
(1)
682 m Antonína Václavíka…, Pozlovice

Moderní lázeňský & wellness hotel po celkové rekonstrukci. Dále nabízíme lázeňské a wellness pobyty, firemní akce i komplexní a příspěvkové lázně. Mimo jiné více než 40 léčebných procedur, luxusní wellness centrum, venkovní a vnitřní bazény (slaná voda), bary, salonky, konferenční sál a mnoho…

6HOTEL Adamantino1 pobočka

698 m Pozlovice 337, Pozlovice
Otevřeno do 24:00

HOTEL Adamantino, se sídlem Pozlovice 337, 763 26, Pozlovice, v okrese Zlín a v kraji Zlínský kraj, zapsaná v obchodním rejstříku pod sp.zn. C 280709, Městský soud v Praze. Právní forma Společnost s ručením omezeným. Založení v roce 2015. Pracuje u nás 25 - 49 zaměstnanců. Předmětem podnikání je:…

7Sęková Renata, Ing.

4.0
★★★★★
★★★★★
(2)
712 m Nivy III 353, Pozlovice Bezdlužná

Nabízíme služby ubytování na chatě.

8TRAWEKO 96 s.r.o. - rekreační ubytování1 pobočka

731 m Pozlovice 91 , Pozlovice Bezdlužná

Poskytujeme ubytování v rekreační chatě.

9HOTEL Adamantino, a.s.

3.9
★★★★★
★★★★★
(776)
731 m Pozlovice 337, Pozlovice

Nabízíme ubytování v 70 dvoulůžkových a 10 třílůžkových pokojích s balkónem a 1 apartmánu. Dále pokoje jsou vybaveny telefonem, televizí, Wi-Fi připojením a sociálním zařízením. Hotel je vhodný k uspořádání konferencí, jazykových kurzů, společenských akcí, svatebních a rodinných hostin. Otevřeno…

10Hotel Vyhlídka - Pozlovice1 pobočka

731 m Pozlovice 206, Pozlovice Bezdlužná

Ubytování v pokojích, stravování, odpočinek s relaxačním zázemím i sportovní vyžití. Součástí penzionu je wellness, bowling a aquapark. Zajišťujeme pořádání oslav, pracovních setkání a konferencí. K dispozici jsou odstavná místa pro kola či zavazadla a úschovna kol.


Ubytování – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Zlín


Ubytování v lokalitě Pozlovice – detailní popis

Ubytování ve městě

Hotely

Hotely nabízejí ubytování a další služby na úrovni podle odpovídajících hvězdiček. Od jedné hvězdičky pro málo náročné klienty až po pět hvězdiček pro velmi náročné klienty. Součástí hotelů jsou restaurace, bary, fitness a wellness. Hotely podle svého zaměření se rozdělují na lázeňský hotel, spa hotel, wellness hotel a resort/golf hotel.

Motely

Motely nabízejí krátkodobé ubytování zejména pro motoristy. Nacházejí se u dálnic a silnic vyšší třídy. Součástí motelů jsou restaurace.

Penziony

Penziony nabízejí ubytovací služby, které jsou srovnatelné s hotely, ale mají omezený rozsah doplňkových služeb.

Botely

Botely jsou plovoucí hotely, které se nacházejí na řekách ve velkých městech. Většinou nejsou vybaveny vlastním pohonem.

Privát

Privát je ubytování v soukromém domě, kde bydlí i hostitel. Priváty se nacházejí většinou v turisticky významných destinacích. Mezi výhody tohoto ubytování patří nízká cena a možnost poznání destinace z pohledu místních obyvatel.

Ubytování v přírodě

Kempy

Kempy nabízejí prostor pro ubytování ve vlastním stanu nebo obytném voze. Součástí kempů jsou i vybavené chaty.

Horské chaty

Horské chaty nabízejí ubytování pro turisty a horolezce. Součástí chat jsou restaurace. V Krkonoších se horské chaty označují jako horské boudy.

Ubytování pro rodiny s dětmi

Pro rodiny s dětmi je vhodné volit ubytování v destinacích, které nabízejí spoustu možností na výlety a za zábavou. Vybrat lze ubytování s dětským hřištěm, hracím koutkem, sportovním areálem nebo bazénem.

Mezi oblíbené destinace v České republice patří: Praha, Jižní Morava, Jižní Čechy, Krkonoše, Šumava, Beskydy nebo Jeseníky.

Hledáte ubytování? Booking.com disponuje nabídkami ubytování po celém světě.

Plánujete dovolenou v ČR, na Slovensku, v Chorvatsku, Polsku nebo v Maďarsku a hledáte zde ubytování? Navštivte stránku Hotely.cz.