Ubytování – Zlín okres Zlín

Ať už je důvod vaší cesty soukromý nebo pracovní, v cílové destinaci si můžete zvolit typ ubytování, který vám bude nejvíce vyhovovat. Na výběr máte ubytování v soukromí až po luxusní hotely. Přehled hotelů v lokalitě Zlín.

1–10 firem z 332 nalezených Filtry

1Penzion Černý kocour

2.7 km Šarovy 18, Šarovy
Otevřeno do 22:00
Bezdlužná

Penzion Černý kocour, se sídlem Šarovy 18, 763 51, Šarovy, v okrese Zlín a v kraji Zlínský kraj. Právní forma Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona. Založení v roce 1997. Předmětem podnikání je: Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona Poskytování…

2Lesní hotel2 pobočky

4.6
★★★★★
★★★★★
(313)
4.7 km Filmová 4346, Zlín

Ubytování ve 20 jednolůžkových i dvoulůžkových pokojích. Poskytujeme služby wellness centra. K dispozici je finská sauna, parní lázeň a relaxační prostory. Nabízíme možnost využití salónků k pořádání rodinných oslav, svatebních hostin a jiných společenských akcí.

3IKARIA, spol. s r. o.

4.8 km Březůvky 206 , Zlín Bezdlužná

Pořádáme týdenní dětské tábory v dětském rekreačním středisku s jízdárnou pro koně.

4Penzion Na Pinduli (pobočka Zlín-Kudlov)1 pobočka

5.2 km Březovská 86, Zlín-Kudlov
Otevřeno do 22:00
Bezdlužná

Penzion Na Pinduli, se sídlem Březovská 86, 760 01, Zlín-Kudlov, v okrese Zlín a v kraji Zlínský kraj, zapsaná v obchodním rejstříku pod sp.zn. C 76724, Krajský soud v Brně. Právní forma Společnost s ručením omezeným. Založení v roce 2012. Pracuje u nás 10 - 19 zaměstnanců. Předmětem podnikání je:…

5ROSSI STYL, spol. s r.o.

5.2 km Březůvky 227, Březůvky
Otevřeno do 24:00
Bezdlužná

ROSSI STYL, spol. s r.o., se sídlem Březůvky 227, 763 45, Březůvky, v okrese Zlín a v kraji Zlínský kraj, zapsaná v obchodním rejstříku pod sp.zn. C 43294, Krajský soud v Brně. Právní forma Společnost s ručením omezeným. Založení v roce 2003. Pracuje u nás 6 - 9 zaměstnanců. Předmětem podnikání je…

6Bc. Oškerová Daniela1 pobočka

Schwinn cyclingové centrum, lekce zumby, power plate, power i hatha jógy, aerobicu, body stylingu, trampolínek, pilates, fit boxu a TRX. K dispozici je dětský koutek, parkoviště či wellness poradna.

7Ubytovna Zlín - Malenovice

Ubytovna Zlín - Malenovice, se sídlem I. Veselkové 345, 763 02, Zlín-Malenovice, v okrese Zlín a v kraji Zlínský kraj. Právní forma Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona. Založení v roce 1992. Pracuje u nás 1 - 5 zaměstnanců. Předmětem podnikání je: Výroba, obchod a služby neuvedené…

8Vajda Radim

4.5
★★★★★
★★★★★
(1)
5.7 km M. Alše 402, Zlín Bezdlužná

Nabízíme služby ubytování v soukromí.

9Penzion Mata s.r.o.

4.0
★★★★★
★★★★★
(1)
5.7 km I. Veselkové 270, Zlín Bezdlužná

Nabízíme služby ubytování v penzionu.

10Ubytování Brtník

Ubytování Brtník, se sídlem Komenského 25, 763 02, Zlín-Malenovice, v okrese Zlín a v kraji Zlínský kraj. Právní forma Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona. Založení v roce 2004. Předmětem podnikání je: Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona…


Ubytování – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Zlín


Ubytování v lokalitě Zlín – detailní popis

Ubytování ve městě

Hotely

Hotely nabízejí ubytování a další služby na úrovni podle odpovídajících hvězdiček. Od jedné hvězdičky pro málo náročné klienty až po pět hvězdiček pro velmi náročné klienty. Součástí hotelů jsou restaurace, bary, fitness a wellness. Hotely podle svého zaměření se rozdělují na lázeňský hotel, spa hotel, wellness hotel a resort/golf hotel.

Motely

Motely nabízejí krátkodobé ubytování zejména pro motoristy. Nacházejí se u dálnic a silnic vyšší třídy. Součástí motelů jsou restaurace.

Penziony

Penziony nabízejí ubytovací služby, které jsou srovnatelné s hotely, ale mají omezený rozsah doplňkových služeb.

Botely

Botely jsou plovoucí hotely, které se nacházejí na řekách ve velkých městech. Většinou nejsou vybaveny vlastním pohonem.

Privát

Privát je ubytování v soukromém domě, kde bydlí i hostitel. Priváty se nacházejí většinou v turisticky významných destinacích. Mezi výhody tohoto ubytování patří nízká cena a možnost poznání destinace z pohledu místních obyvatel.

Ubytování v přírodě

Kempy

Kempy nabízejí prostor pro ubytování ve vlastním stanu nebo obytném voze. Součástí kempů jsou i vybavené chaty.

Horské chaty

Horské chaty nabízejí ubytování pro turisty a horolezce. Součástí chat jsou restaurace. V Krkonoších se horské chaty označují jako horské boudy.

Ubytování pro rodiny s dětmi

Pro rodiny s dětmi je vhodné volit ubytování v destinacích, které nabízejí spoustu možností na výlety a za zábavou. Vybrat lze ubytování s dětským hřištěm, hracím koutkem, sportovním areálem nebo bazénem.

Mezi oblíbené destinace v České republice patří: Praha, Jižní Morava, Jižní Čechy, Krkonoše, Šumava, Beskydy nebo Jeseníky.

Hledáte ubytování? Booking.com disponuje nabídkami ubytování po celém světě.

Plánujete dovolenou v ČR, na Slovensku, v Chorvatsku, Polsku nebo v Maďarsku a hledáte zde ubytování? Navštivte stránku Hotely.cz.