Ubytování – Otrokovice okres Zlín

Ať už je důvod vaší cesty soukromý nebo pracovní, v cílové destinaci si můžete zvolit typ ubytování, který vám bude nejvíce vyhovovat. Na výběr máte ubytování v soukromí až po luxusní hotely. Přehled hotelů v lokalitě Otrokovice.

1–10 firem z 237 nalezených Filtry

1Jančík Svatoslav, MUDr.2 pobočky

259 m Dr. Stojana 506 , Otrokovice Bezdlužná

Nabízíme služby ubytování na ubytovně.

2OREA Hotel Atrium ****14 poboček

4.5
★★★★★
★★★★★
(157)
469 m nám. 3. května 1877, Otrokovice Bezdlužná

Hotel je esteticky a účelově kombinovaný multifunkční objekt v originálním architektonickém designu v centru města Otrokovice. Dále hotel je určen pro obchodní a turistickou klientelu včetně rodin s dětmi.

3Radana Šímová - Reality Otrokovice

Realitní kancelář s tradicí od roku 1998 nabízí profesionální komplexní služby - prodej a pronájem domů, bytů, pozemků, chat, právní služby, ocenění nemovitostí, energetický štítek budovy, zajistí financování, vypracuje daňové přiznání.

4Eduard Hrabal - Hotel Bayer1 pobočka

760 m Havlíčkova 273, Otrokovice Bezdlužná

Ubytování v pěti dvoulůžkových pokojích a v jednom třílůžkovém pokoji se sociálním zařízením, skříní, nočním stolkem a televizí. K dispozici je pivnice, herna a bar.

5Dům dětí a mládeže Sluníčko Otrokovice, příspěvková organizace

4.6
★★★★★
★★★★★
(19)
845 m tř. Osvobození 168 , Otrokovice Bezdlužná

Organizujeme soutěže, akce pro rodiny, letní, zimní a příměstské tábory pro předškoláky, školáky a rodiče s dětmi. Nabízíme kroužky pro děti.

6ARTEX JM s.r.o. - ubytovna1 pobočka

4.4
★★★★★
★★★★★
(134)
1.0 km Lidická 267 , Zlín Bezdlužná

Nabízíme služby ubytování na ubytovně. Naše ubytovna se nachází přímo v centru Otrokovic Trávníky. Sociální zařízení a s kuchyňkou jsou pro všechny pokoje společné. Pro více info nás prosím neváhejte kontaktovat.

7Ubytovna Oáza4 pobočky

3.1
★★★★★
★★★★★
(68)
1.2 km Moravní 959, Otrokovice

Ubytování ve dvou a čtyřlůžkových zařízení s vlastním sociálním zařízením. K dispozici je vybavená kuchyňka, lednice a připojení k internetu pomocí kabelu.

8Společenský dům, s.r.o.

4.2
★★★★★
★★★★★
(53)
1.2 km Tylova 727 , Otrokovice
Otevřeno do 24:00

Nabízíme služby ubytování v hotelu.

9RAINER CZ, s.r.o.

1.2 km Moravní 958 , Otrokovice Bezdlužná

Nabízíme Vám ubytování ve zcela novém *** hotelu typu garni, zařízeném ve standardu dle oficiální klasifikace Asociace hotelů a restaurací České republiky.


Ubytování – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Zlín


Ubytování v lokalitě Otrokovice – detailní popis

Ubytování ve městě

Hotely

Hotely nabízejí ubytování a další služby na úrovni podle odpovídajících hvězdiček. Od jedné hvězdičky pro málo náročné klienty až po pět hvězdiček pro velmi náročné klienty. Součástí hotelů jsou restaurace, bary, fitness a wellness. Hotely podle svého zaměření se rozdělují na lázeňský hotel, spa hotel, wellness hotel a resort/golf hotel.

Motely

Motely nabízejí krátkodobé ubytování zejména pro motoristy. Nacházejí se u dálnic a silnic vyšší třídy. Součástí motelů jsou restaurace.

Penziony

Penziony nabízejí ubytovací služby, které jsou srovnatelné s hotely, ale mají omezený rozsah doplňkových služeb.

Botely

Botely jsou plovoucí hotely, které se nacházejí na řekách ve velkých městech. Většinou nejsou vybaveny vlastním pohonem.

Privát

Privát je ubytování v soukromém domě, kde bydlí i hostitel. Priváty se nacházejí většinou v turisticky významných destinacích. Mezi výhody tohoto ubytování patří nízká cena a možnost poznání destinace z pohledu místních obyvatel.

Ubytování v přírodě

Kempy

Kempy nabízejí prostor pro ubytování ve vlastním stanu nebo obytném voze. Součástí kempů jsou i vybavené chaty.

Horské chaty

Horské chaty nabízejí ubytování pro turisty a horolezce. Součástí chat jsou restaurace. V Krkonoších se horské chaty označují jako horské boudy.

Ubytování pro rodiny s dětmi

Pro rodiny s dětmi je vhodné volit ubytování v destinacích, které nabízejí spoustu možností na výlety a za zábavou. Vybrat lze ubytování s dětským hřištěm, hracím koutkem, sportovním areálem nebo bazénem.

Mezi oblíbené destinace v České republice patří: Praha, Jižní Morava, Jižní Čechy, Krkonoše, Šumava, Beskydy nebo Jeseníky.

Hledáte ubytování? Booking.com disponuje nabídkami ubytování po celém světě.

Plánujete dovolenou v ČR, na Slovensku, v Chorvatsku, Polsku nebo v Maďarsku a hledáte zde ubytování? Navštivte stránku Hotely.cz.