Ubytování – Pohořelice okres Zlín

Ať už je důvod vaší cesty soukromý nebo pracovní, v cílové destinaci si můžete zvolit typ ubytování, který vám bude nejvíce vyhovovat. Na výběr máte ubytování v soukromí až po luxusní hotely. Přehled hotelů v lokalitě Pohořelice.

1–10 firem z 237 nalezených Filtry

1BALTACI a.s. - restaurace2 pobočky

4.2
★★★★★
★★★★★
(661)
1.8 km Masarykovo náměstí…, Napajedla
Otevřeno do 24:00
Bezdlužná

Baltaci Original restaurant v Napajedlích nabízí tradiční českou kuchyni, obědy uprostřed týdne i večerní posezení. Restaurace má kapacitu až 250 míst, k dispozici je také salonek pro 70 osob, v letních měsících posezení na zahrádce před restaurací s výhledem na náměstí.

2BALTACI a.s. - penzion2 pobočky

4.2
★★★★★
★★★★★
(661)
1.9 km Masarykovo náměstí…, Napajedla
Otevřeno do 24:00
Bezdlužná

Společnost byla založena v roce 1999 a v témže roce otevřela svou první provozovnu Restauraci Baltaci v Napajedlích, kde společnost sídlí. Aktuálně společnost vlastní a provozuje 4 restaurace, 2 hotely, penzion, bar a řeznictví.

3TEAM MALINA s.r.o.

3.6
★★★★★
★★★★★
(87)
2.0 km Na Malině 1380 , Napajedla Bezdlužná

Poskytujeme služby ubytování v hotelu.

4Andrýsek Pavel, restaurace

Nabízíme služby ubytování v penzionu a služby restaurace.

5Hotel Rottal4 pobočky

3.8
★★★★★
★★★★★
(162)
2.5 km Zlínská 172, Otrokovice,…

Ubytování ve 37 dvoulůžkových pokojích, k dispozici je sociální zařízení, připojení na internet pomocí kabelu, televize a telefon. Možnost využití konferenční místnosti pro pořádání firemních prezentací, školení a seminářů. V objektu se nachází tenisová hala, minigolf a wellness centrum.

6Penzion Lípa4 pobočky

3.8
★★★★★
★★★★★
(162)
2.5 km Zlínská 172, Otrokovice,…

Ubytování v jedno a dvoulůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením. K dispozici je televize, přípojka na internet a telefon.

7PAHRBEK s.r.o.

3.9
★★★★★
★★★★★
(1)
2.8 km Pahrbek 735 , Napajedla Bezdlužná

Nabízíme služby celoroční ubytování v bungalovech v rekreačním areálu.

8RUTONAX s.r.o.

3.0
★★★★★
★★★★★
(305)
2.9 km SNP 1178 , Otrokovice

Nabízíme služby ubytování v apartmánu.

9Eduard Hrabal - Hotel Bayer1 pobočka

3.0 km Havlíčkova 273, Otrokovice Bezdlužná

Ubytování v pěti dvoulůžkových pokojích a v jednom třílůžkovém pokoji se sociálním zařízením, skříní, nočním stolkem a televizí. K dispozici je pivnice, herna a bar.

10Dům dětí a mládeže Sluníčko Otrokovice, příspěvková organizace

4.6
★★★★★
★★★★★
(19)
3.0 km tř. Osvobození 168 , Otrokovice Bezdlužná

Organizujeme soutěže, akce pro rodiny, letní, zimní a příměstské tábory pro předškoláky, školáky a rodiče s dětmi. Nabízíme kroužky pro děti.


Ubytování – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Zlín


Ubytování v lokalitě Pohořelice – detailní popis

Ubytování ve městě

Hotely

Hotely nabízejí ubytování a další služby na úrovni podle odpovídajících hvězdiček. Od jedné hvězdičky pro málo náročné klienty až po pět hvězdiček pro velmi náročné klienty. Součástí hotelů jsou restaurace, bary, fitness a wellness. Hotely podle svého zaměření se rozdělují na lázeňský hotel, spa hotel, wellness hotel a resort/golf hotel.

Motely

Motely nabízejí krátkodobé ubytování zejména pro motoristy. Nacházejí se u dálnic a silnic vyšší třídy. Součástí motelů jsou restaurace.

Penziony

Penziony nabízejí ubytovací služby, které jsou srovnatelné s hotely, ale mají omezený rozsah doplňkových služeb.

Botely

Botely jsou plovoucí hotely, které se nacházejí na řekách ve velkých městech. Většinou nejsou vybaveny vlastním pohonem.

Privát

Privát je ubytování v soukromém domě, kde bydlí i hostitel. Priváty se nacházejí většinou v turisticky významných destinacích. Mezi výhody tohoto ubytování patří nízká cena a možnost poznání destinace z pohledu místních obyvatel.

Ubytování v přírodě

Kempy

Kempy nabízejí prostor pro ubytování ve vlastním stanu nebo obytném voze. Součástí kempů jsou i vybavené chaty.

Horské chaty

Horské chaty nabízejí ubytování pro turisty a horolezce. Součástí chat jsou restaurace. V Krkonoších se horské chaty označují jako horské boudy.

Ubytování pro rodiny s dětmi

Pro rodiny s dětmi je vhodné volit ubytování v destinacích, které nabízejí spoustu možností na výlety a za zábavou. Vybrat lze ubytování s dětským hřištěm, hracím koutkem, sportovním areálem nebo bazénem.

Mezi oblíbené destinace v České republice patří: Praha, Jižní Morava, Jižní Čechy, Krkonoše, Šumava, Beskydy nebo Jeseníky.

Hledáte ubytování? Booking.com disponuje nabídkami ubytování po celém světě.

Plánujete dovolenou v ČR, na Slovensku, v Chorvatsku, Polsku nebo v Maďarsku a hledáte zde ubytování? Navštivte stránku Hotely.cz.