Ubytování – Lipová okres Zlín

Ať už je důvod vaší cesty soukromý nebo pracovní, v cílové destinaci si můžete zvolit typ ubytování, který vám bude nejvíce vyhovovat. Na výběr máte ubytování v soukromí až po luxusní hotely. Přehled hotelů v lokalitě Lipová.

1–10 firem z 332 nalezených Filtry

1Hotel a pivní lázně zámek Wichterle

4.7
★★★★★
★★★★★
(324)
3.6 km Osvobození 24, Slavičín
Otevřeno do 23:00
Bezdlužná

Hotel a pivní lázně zámek Wichterle, se sídlem Osvobození 24, 763 21, Slavičín, v okrese Zlín a v kraji Zlínský kraj. Právní forma Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona. Založení v roce 1993. Pracuje u nás 20 - 24 zaměstnanci. Předmětem podnikání je: Výroba, obchod a služby neuvedené…

2VINCOUR s.r.o. - ubytování1 pobočka

Ubytování na Valašsku ve Slavičíně, které se nachází v jihovýchodní části okresu Zlín, v oblasti biosférické rezervace Bílé Karpaty, kterou v roce 1996 vyhlásilo UNESCO, nedaleko lázeňského města Luhačovice.

3Fryzelková Helena

4.0 km Vlachovice 320, Vlachovice Bezdlužná

Nabízíme služby ubytování v soukromí.

4Kováčová Jana

4.1 km Dlouhá 587, Slavičín Bezdlužná

Nabízíme služby ubytování v soukromí.

5HOTEL SLAVIČAN v. o. s.

4.2 km Osvobození 51 , Slavičín Bezdlužná

Nabízíme služby ubytování v hotelu.

6TRAWEKO 96 s.r.o. - rekreační ubytování1 pobočka

7.3 km Pozlovice 91 , Pozlovice Bezdlužná

Poskytujeme ubytování v rekreační chatě.

7Hotel Vyhlídka - Pozlovice1 pobočka

4.7
★★★★★
★★★★★
(1)
7.3 km Pozlovice 206, Pozlovice Bezdlužná

Ubytování v pokojích, stravování, odpočinek s relaxačním zázemím i sportovní vyžití. Součástí penzionu je wellness, bowling a aquapark. Zajišťujeme pořádání oslav, pracovních setkání a konferencí. K dispozici jsou odstavná místa pro kola či zavazadla a úschovna kol.

8HLAPO s.r.o.

7.3 km Pozlovice 36 , Pozlovice Bezdlužná

Nabízíme služby ubytování v apartmánech.

9HOTEL VEGA, s.r.o.1 pobočka

4.4
★★★★★
★★★★★
(1)
7.3 km Pozlovice 99 , Pozlovice Bezdlužná

Nabízíme služby ubytování v hotelu.


Ubytování – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Zlín


Ubytování v lokalitě Lipová – detailní popis

Ubytování ve městě

Hotely

Hotely nabízejí ubytování a další služby na úrovni podle odpovídajících hvězdiček. Od jedné hvězdičky pro málo náročné klienty až po pět hvězdiček pro velmi náročné klienty. Součástí hotelů jsou restaurace, bary, fitness a wellness. Hotely podle svého zaměření se rozdělují na lázeňský hotel, spa hotel, wellness hotel a resort/golf hotel.

Motely

Motely nabízejí krátkodobé ubytování zejména pro motoristy. Nacházejí se u dálnic a silnic vyšší třídy. Součástí motelů jsou restaurace.

Penziony

Penziony nabízejí ubytovací služby, které jsou srovnatelné s hotely, ale mají omezený rozsah doplňkových služeb.

Botely

Botely jsou plovoucí hotely, které se nacházejí na řekách ve velkých městech. Většinou nejsou vybaveny vlastním pohonem.

Privát

Privát je ubytování v soukromém domě, kde bydlí i hostitel. Priváty se nacházejí většinou v turisticky významných destinacích. Mezi výhody tohoto ubytování patří nízká cena a možnost poznání destinace z pohledu místních obyvatel.

Ubytování v přírodě

Kempy

Kempy nabízejí prostor pro ubytování ve vlastním stanu nebo obytném voze. Součástí kempů jsou i vybavené chaty.

Horské chaty

Horské chaty nabízejí ubytování pro turisty a horolezce. Součástí chat jsou restaurace. V Krkonoších se horské chaty označují jako horské boudy.

Ubytování pro rodiny s dětmi

Pro rodiny s dětmi je vhodné volit ubytování v destinacích, které nabízejí spoustu možností na výlety a za zábavou. Vybrat lze ubytování s dětským hřištěm, hracím koutkem, sportovním areálem nebo bazénem.

Mezi oblíbené destinace v České republice patří: Praha, Jižní Morava, Jižní Čechy, Krkonoše, Šumava, Beskydy nebo Jeseníky.

Hledáte ubytování? Booking.com disponuje nabídkami ubytování po celém světě.

Plánujete dovolenou v ČR, na Slovensku, v Chorvatsku, Polsku nebo v Maďarsku a hledáte zde ubytování? Navštivte stránku Hotely.cz.