Ubytování – Lukoveček okres Zlín

Ať už je důvod vaší cesty soukromý nebo pracovní, v cílové destinaci si můžete zvolit typ ubytování, který vám bude nejvíce vyhovovat. Na výběr máte ubytování v soukromí až po luxusní hotely. Přehled hotelů v lokalitě Lukoveček.

1–10 firem z 334 nalezených Filtry

1VILLA MEMORIES

4.8
★★★★★
★★★★★
(24)
3.2 km Vylanta 219, Fryšták Bezdlužná

Villa Memories nabízí luxusní ubytování s wellness.

2Penzion Mila1 pobočka

4.1 km Ráztoka 88, Lukoveček Bezdlužná

Ubytování ve čtyřlůžkových apartmánech. K dispozici je vybavená kuchyň, sociální zařízení a společenská místnost s barem, krbem, stolním fotbálkem, profi šipkami, televizí a Wi-Fi internetem. Možnost využití masáží a kosmetických služeb.

3Chvostová Zuzana, Bc.- PENZION U RAZTOKY

4.4 km Ráztoka 36 , Rusava Bezdlužná

Moderní rodinný penzion s dlouhou tradicí v krásném prostředí hostýnských hor. Nabízíme celoroční ubytování a naši domácí kuchyni. V areálu je připraveno dětské, tenisové i beach volejbalové hřiště.

4Skřivánek Ladislav

4.6 km Přehradní 52, Zlín Bezdlužná

Poskytujeme ubytování ve dvou apartmánech.

5Šenkyřík Milan

Nabízíme služby ubytování v penzionu.

6Klačánek Ivan

4.0
★★★★★
★★★★★
(151)
5.1 km K Pivovaru 50, Lukov

Poskytujeme služby ubytování v penzionu.

7Hotel Galaxie2 pobočky

5.4 km Kostelec 679, Zlín Bezdlužná

Ubytování v hotelu se saunou, odpočívárnou a masážním salonem. Celková kapacita hotelu je 31 lůžek. Všechny pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením se sprchovým koutem. Wellness nabízí služby aktivního i pasivního odpočinku. Je zde sauna s hvězdným nebem, whirlpool a odpočívárnu.

8OBOZ Zlín, s.r.o.

4.6
★★★★★
★★★★★
(87)
5.4 km K Tuskulu 137 , Lukov Bezdlužná

Nabízíme služby ubytování v hotelu.

10KOMENDA s.r.o.

Nabízíme služby ubytování v penzionu.


Ubytování – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Zlín


Ubytování v lokalitě Lukoveček – detailní popis

Ubytování ve městě

Hotely

Hotely nabízejí ubytování a další služby na úrovni podle odpovídajících hvězdiček. Od jedné hvězdičky pro málo náročné klienty až po pět hvězdiček pro velmi náročné klienty. Součástí hotelů jsou restaurace, bary, fitness a wellness. Hotely podle svého zaměření se rozdělují na lázeňský hotel, spa hotel, wellness hotel a resort/golf hotel.

Motely

Motely nabízejí krátkodobé ubytování zejména pro motoristy. Nacházejí se u dálnic a silnic vyšší třídy. Součástí motelů jsou restaurace.

Penziony

Penziony nabízejí ubytovací služby, které jsou srovnatelné s hotely, ale mají omezený rozsah doplňkových služeb.

Botely

Botely jsou plovoucí hotely, které se nacházejí na řekách ve velkých městech. Většinou nejsou vybaveny vlastním pohonem.

Privát

Privát je ubytování v soukromém domě, kde bydlí i hostitel. Priváty se nacházejí většinou v turisticky významných destinacích. Mezi výhody tohoto ubytování patří nízká cena a možnost poznání destinace z pohledu místních obyvatel.

Ubytování v přírodě

Kempy

Kempy nabízejí prostor pro ubytování ve vlastním stanu nebo obytném voze. Součástí kempů jsou i vybavené chaty.

Horské chaty

Horské chaty nabízejí ubytování pro turisty a horolezce. Součástí chat jsou restaurace. V Krkonoších se horské chaty označují jako horské boudy.

Ubytování pro rodiny s dětmi

Pro rodiny s dětmi je vhodné volit ubytování v destinacích, které nabízejí spoustu možností na výlety a za zábavou. Vybrat lze ubytování s dětským hřištěm, hracím koutkem, sportovním areálem nebo bazénem.

Mezi oblíbené destinace v České republice patří: Praha, Jižní Morava, Jižní Čechy, Krkonoše, Šumava, Beskydy nebo Jeseníky.

Hledáte ubytování? Booking.com disponuje nabídkami ubytování po celém světě.

Plánujete dovolenou v ČR, na Slovensku, v Chorvatsku, Polsku nebo v Maďarsku a hledáte zde ubytování? Navštivte stránku Hotely.cz.