Ubytování – Sehradice okres Zlín

Ať už je důvod vaší cesty soukromý nebo pracovní, v cílové destinaci si můžete zvolit typ ubytování, který vám bude nejvíce vyhovovat. Na výběr máte ubytování v soukromí až po luxusní hotely. Přehled hotelů v lokalitě Sehradice.

1–10 firem z 300 nalezených Filtry

3Hotel Vyhlídka - Pozlovice1 pobočka

3.7 km Pozlovice 206, Pozlovice Bezdlužná

Ubytování v pokojích, stravování, odpočinek s relaxačním zázemím i sportovní vyžití. Součástí penzionu je wellness, bowling a aquapark. Zajišťujeme pořádání oslav, pracovních setkání a konferencí. K dispozici jsou odstavná místa pro kola či zavazadla a úschovna kol.

5HLAPO s.r.o.

4.3
★★★★★
★★★★★
(524)
3.7 km Pozlovice 36 , Pozlovice Bezdlužná

Nabízíme služby ubytování v apartmánech.

6HOTEL VEGA, s.r.o.1 pobočka

4.5
★★★★★
★★★★★
(783)
3.7 km Pozlovice 99 , Pozlovice Bezdlužná

Nabízíme služby ubytování v hotelu.

8HOTEL Adamantino1 pobočka

4.0
★★★★★
★★★★★
(1058)
4.1 km Pozlovice 337, Pozlovice
Otevřeno do 24:00

HOTEL Adamantino, se sídlem Pozlovice 337, 763 26, Pozlovice, v okrese Zlín a v kraji Zlínský kraj, zapsaná v obchodním rejstříku pod sp.zn. C 280709, Městský soud v Praze. Právní forma Společnost s ručením omezeným. Založení v roce 2015. Pracuje u nás 25 - 49 zaměstnanců. Předmětem podnikání je:…

9Valašský Ogar, s.r.o.

4.4
★★★★★
★★★★★
(1111)
4.3 km Hlavní 47, Pozlovice Bezdlužná

Nabízíme služby ubytování v hotelu.

10Mojmír Hanák - Ubytování v soukromí

4.3
★★★★★
★★★★★
(3)
4.5 km Hlavní 83, Pozlovice Bezdlužná

Mojmír Hanák - Ubytování v soukromí, se sídlem Hlavní 83, 763 26, Pozlovice, v okrese Zlín a v kraji Zlínský kraj. Právní forma Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona. Založení v roce 2009. Předmětem podnikání je: Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského…


Ubytování – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Zlín


Ubytování v lokalitě Sehradice – detailní popis

Ubytování ve městě

Hotely

Hotely nabízejí ubytování a další služby na úrovni podle odpovídajících hvězdiček. Od jedné hvězdičky pro málo náročné klienty až po pět hvězdiček pro velmi náročné klienty. Součástí hotelů jsou restaurace, bary, fitness a wellness. Hotely podle svého zaměření se rozdělují na lázeňský hotel, spa hotel, wellness hotel a resort/golf hotel.

Motely

Motely nabízejí krátkodobé ubytování zejména pro motoristy. Nacházejí se u dálnic a silnic vyšší třídy. Součástí motelů jsou restaurace.

Penziony

Penziony nabízejí ubytovací služby, které jsou srovnatelné s hotely, ale mají omezený rozsah doplňkových služeb.

Botely

Botely jsou plovoucí hotely, které se nacházejí na řekách ve velkých městech. Většinou nejsou vybaveny vlastním pohonem.

Privát

Privát je ubytování v soukromém domě, kde bydlí i hostitel. Priváty se nacházejí většinou v turisticky významných destinacích. Mezi výhody tohoto ubytování patří nízká cena a možnost poznání destinace z pohledu místních obyvatel.

Ubytování v přírodě

Kempy

Kempy nabízejí prostor pro ubytování ve vlastním stanu nebo obytném voze. Součástí kempů jsou i vybavené chaty.

Horské chaty

Horské chaty nabízejí ubytování pro turisty a horolezce. Součástí chat jsou restaurace. V Krkonoších se horské chaty označují jako horské boudy.

Ubytování pro rodiny s dětmi

Pro rodiny s dětmi je vhodné volit ubytování v destinacích, které nabízejí spoustu možností na výlety a za zábavou. Vybrat lze ubytování s dětským hřištěm, hracím koutkem, sportovním areálem nebo bazénem.

Mezi oblíbené destinace v České republice patří: Praha, Jižní Morava, Jižní Čechy, Krkonoše, Šumava, Beskydy nebo Jeseníky.

Hledáte ubytování? Booking.com disponuje nabídkami ubytování po celém světě.

Plánujete dovolenou v ČR, na Slovensku, v Chorvatsku, Polsku nebo v Maďarsku a hledáte zde ubytování? Navštivte stránku Hotely.cz.