Ubytování – Držková okres Zlín

Ať už je důvod vaší cesty soukromý nebo pracovní, v cílové destinaci si můžete zvolit typ ubytování, který vám bude nejvíce vyhovovat. Na výběr máte ubytování v soukromí až po luxusní hotely. Přehled hotelů v lokalitě Držková.

1–10 firem z 300 nalezených Filtry

1PATRIOT CAMP Držková, s.r.o.

4.0
★★★★★
★★★★★
(97)
1.6 km Držková 171, Držková Bezdlužná

Nabízíme služby ubytování v hotelu.

2Penzion Regina1 pobočka

Ubytování ve 13 pokojích a 2 apartmánech s možností přistýlek. Součástí pokojů je kuchyně a balkon, apartmány pak mají i vlastní chod a vanu. Dále poskytujeme možnost využít krytého bazénu, baru a wi-fi připojení.

3Minařík Josef - Penzion Kopná1 pobočka

4.7
★★★★★
★★★★★
(106)
3.1 km Podkopná Lhota 136, Podkopná Lhota Bezdlužná

Rodinný Penzion Kopná je situován do krásné přírody s jedinečným výhledem. Nabízí ubytování v 6 podkrovních pokojích, restauraci, venkovní bazén, wellness, fotbalové hřiště, plážový volejbal a půjčovnu kol a motorových čtyřkolek.

4VINTER spol. s r.o. - penzion Na škole1 pobočka

Nabízíme služby ubytování v penzionu a restaurace.

5ROLIMPEX spol. s r.o. - penzion4 pobočky

3.0
★★★★★
★★★★★
(1)
3.1 km Podkopná Lhota 88 , Podkopná Lhota Bezdlužná

Nabízíme služby ubytování v penzionu.

6ROLIMPEX spol. s r.o. - penzion Úsvit4 pobočky

3.0
★★★★★
★★★★★
(1)
3.1 km Podkopná Lhota 111 , Podkopná Lhota Bezdlužná

Nabízíme služby ubytování v penzionu.

7Tomšů Rudolf- REKREAČNÍ STŘEDISKO TRNAVA

4.6
★★★★★
★★★★★
(205)
4.2 km Trnava, Trnava u Zlína Bezdlužná

Rekreační středisko v Trnavě v provozu od roku 1982. Od roku 2008 v péči rodiny Tomšů. RS Trnava nabízí penzion, zrekonstruované obytné chaty, víceúčelové hřiště, relaxační centrum, lyžařský areál.

8OBOZ Zlín, s.r.o.

4.4 km K Tuskulu 137 , Lukov Bezdlužná

Nabízíme služby ubytování v hotelu.

9Chvostová Zuzana, Bc.- PENZION U RAZTOKY

4.5
★★★★★
★★★★★
(127)
5.9 km Ráztoka 36 , Rusava Bezdlužná

Moderní rodinný penzion s dlouhou tradicí v krásném prostředí hostýnských hor. Nabízíme celoroční ubytování a naši domácí kuchyni. V areálu je připraveno dětské, tenisové i beach volejbalové hřiště.

10Penzion Mila1 pobočka

6.8 km Ráztoka 88, Lukoveček Bezdlužná

Ubytování ve čtyřlůžkových apartmánech. K dispozici je vybavená kuchyň, sociální zařízení a společenská místnost s barem, krbem, stolním fotbálkem, profi šipkami, televizí a Wi-Fi internetem. Možnost využití masáží a kosmetických služeb.


Ubytování – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Zlín


Ubytování v lokalitě Držková – detailní popis

Ubytování ve městě

Hotely

Hotely nabízejí ubytování a další služby na úrovni podle odpovídajících hvězdiček. Od jedné hvězdičky pro málo náročné klienty až po pět hvězdiček pro velmi náročné klienty. Součástí hotelů jsou restaurace, bary, fitness a wellness. Hotely podle svého zaměření se rozdělují na lázeňský hotel, spa hotel, wellness hotel a resort/golf hotel.

Motely

Motely nabízejí krátkodobé ubytování zejména pro motoristy. Nacházejí se u dálnic a silnic vyšší třídy. Součástí motelů jsou restaurace.

Penziony

Penziony nabízejí ubytovací služby, které jsou srovnatelné s hotely, ale mají omezený rozsah doplňkových služeb.

Botely

Botely jsou plovoucí hotely, které se nacházejí na řekách ve velkých městech. Většinou nejsou vybaveny vlastním pohonem.

Privát

Privát je ubytování v soukromém domě, kde bydlí i hostitel. Priváty se nacházejí většinou v turisticky významných destinacích. Mezi výhody tohoto ubytování patří nízká cena a možnost poznání destinace z pohledu místních obyvatel.

Ubytování v přírodě

Kempy

Kempy nabízejí prostor pro ubytování ve vlastním stanu nebo obytném voze. Součástí kempů jsou i vybavené chaty.

Horské chaty

Horské chaty nabízejí ubytování pro turisty a horolezce. Součástí chat jsou restaurace. V Krkonoších se horské chaty označují jako horské boudy.

Ubytování pro rodiny s dětmi

Pro rodiny s dětmi je vhodné volit ubytování v destinacích, které nabízejí spoustu možností na výlety a za zábavou. Vybrat lze ubytování s dětským hřištěm, hracím koutkem, sportovním areálem nebo bazénem.

Mezi oblíbené destinace v České republice patří: Praha, Jižní Morava, Jižní Čechy, Krkonoše, Šumava, Beskydy nebo Jeseníky.

Hledáte ubytování? Booking.com disponuje nabídkami ubytování po celém světě.

Plánujete dovolenou v ČR, na Slovensku, v Chorvatsku, Polsku nebo v Maďarsku a hledáte zde ubytování? Navštivte stránku Hotely.cz.