Rozvaděče a spínače – Zlín

1–10 firem z 30 nalezených Filtry

1OBZOR, výrobní družstvo Zlín5 poboček

Na Slanici 378, Zlín
Otevřeno do 15:00
Bezdlužná

Výroba a prodej. Jedná se o vačkové spínače, domovní vypínače a zásuvky, MKO, bezdrátové ovládání, brzdové a motorové spínače. Dále prodej LED trubice,LED pouliční lampy. Vyrábíme i dávkovače na léky, krabičky na zubní protézy. Mimo jiné široký sortiment domovní elektroinstalace. Na vše 5let záruka…

2Schrack Technik spol. s r.o. (pobočka Zlín)9 poboček

Nabízíme jističe, chrániče, pojistky, transformátory a síťové zdroje. Dodáváme audio a video systémy i měřicí přístroje či zde zakoupíte sběrnice, stykače, přepěťové ochrany i kabelové žlaby, rozvodnice, datové rozvaděče, fotovoltaické systémy a svítidla, nářadí včetně spojovacího materiálu.

3ELKOV elektro a.s. (pobočka Zlín-Malenovice)28 poboček

4.3
★★★★★
★★★★★
(3)
Chmelník 1178, Zlín-Malenovice
Otevřeno do 16:00

Nabízíme velkoobchodní prodej elektroinstalačního materiálu a svítidel. V sortiment naleznete kabely, zásuvky, vypínače, rozváděče či jističe, pojistky, stykače, chrániče a relé, svítidla i světelné zdroje.

4TOMET, s.r.o.

3.5
★★★★★
★★★★★
(4)
Neubuz 58, Slušovice Bezdlužná

Výkup, sběr a zpracování všech druhů kabelů (Cu, Al, mix), kovového odpadu (Fe, ocel), šrotu, barevných kovů (Cu, Al, mosaz, nerez, zinek, olovo), vyřazené strojové zařízení a elektromotorů. Ekologická a efektivní recyklace kabelů. Přistavíme kontejnery, vlastní doprava, demontáž zařízení.

5ELKOV elektro a.s. (pobočka Zlín)28 poboček

4.3
★★★★★
★★★★★
(3)
Chmelník 1178, Zlín

Naším oborem je velkoobchodní prodej elektroinstalačního materiálu a svítidel. Nabízíme kompletní sortiment elektromateriálu a osvětlovací techniky - kabely, zásuvky, vypínače, rozváděče, jističe, pojistky, stykače, chrániče, relé, svítidla a světelné zdroje.

6JASTR ELEKTRO s.r.o.1 pobočka

4.9
★★★★★
★★★★★
(15)
Československé…, Valašské Klobouky
Otevřeno do 16:00
Bezdlužná

Specializujeme se na provádění projektů, dodávek a montáží elektrických zařízení do 1000V. Velkoobchod a maloobchod s elektroinstalačním materiálem. Dále se zaměřujeme na projekty slaboproudé a silnoproudé elektrické rozvody včetně rozvaděčů.

7RETEC-CZECH s.r.o.

Nabízíme rozvaděče a montujeme domovní i průmyslové elektrorozvody. Programem naší společnosti je výroba rozvaděčů nízkého napětí. Společnost Retec-czech s.r.o. je dceřinou společností německé firmy Retec GmbH se sídlem v Baesweileru .

8Valašskokloboucké služby s.r.o.

3.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Brumovská 522, Valašské Klobouky
Otevřeno do 14:30
Bezdlužná

Podnikání v oblastech nakládání s odpady. Provozování pohřebišť, pohřební služba. Kovoobráběčství a zámečnictví. Práce zemními a stavebními mechanismy. Dále i zprostředkovatelská činnost v oblasti obchodu. Montáž, opravy a revize výhradně elektrických zařízení. Výroba rozváděčů nízkého napětí.…

9ElektroSystem Zlín, s.r.o.

4.1
★★★★★
★★★★★
(8)
třída 3. května 910, Zlín-Malenovice 910

Velkoobchodní i maloobchodní prodej elektroinstalačního materiálu.

10ELMO a.s. - elektrické rozvaděče1 pobočka

3.4
★★★★★
★★★★★
(6)
Příluky 386, Zlín Bezdlužná

Poskytujeme komplexní služby v oboru elektro, tj. elektromontáže silnoproudých rozvodů NN, VN, výstavba liniových sítí: podzemní kabelové přípojky a rozvody NN, VN a veřejných osvětlení, dále veškeré slaboproudé rozvody (EPS, EZS, datové rozvody, STA, atd.). Firma ELMO a. s. je aliančním partnerem…


Rozvaděče a spínače – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Zlín


Rozvaděče a spínače v lokalitě Zlín – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Rozvaděče a spínače najdete 30 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 27 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 9 firem v regionu Zlín.