Rozvaděče a spínače – Přerov

1–10 firem z 20 nalezených Filtry

1Elektric-Hranice s.r.o.1 pobočka

Domovní a průmyslové elektroinstalace, revize, elektrotechnický materiál, rozvaděče.

2MERCON, spol. s r.o.- sídlo společnosti3 pobočky

9. května 2839/90, Přerov
Otevřeno do 15:30
Bezdlužná

Velkoobchodní prodej elektroinstalačního materiálu. Zabýváme se výrobou rozvaděčů a ovládacích pultů, měřením i regulací tepelné energetiky a montážemi včetně revizí vyhrazených elektrických zařízení.

3Elektro Bělař1 pobočka

9. května 2452/90, Přerov
Otevřeno do 16:00
Bezdlužná

Specializujeme se na velkoobchodní a maloobchodní prodej elektromateriálu. Nabízíme elektrické nářadí, svářecí techniku, na objednávku dodáváme široký sortiment elektrických spotřebičů pro domácnost, dům a zahradu.

4Elektro Bukáček s.r.o.

Wilsonova 154, Přerov
Otevřeno do 15:00
Bezdlužná

Elektro Bukáček s.r.o. nabízí služby elektroinstalačních prací. Do jejich nabídky patří elektroinstalace průmyslových a obchodních objektů, měření, regulace a výroba rozvaděčů, elektrické vytápění, projekce a revize elektroinstalací, zabezpečovací systémy a další.

5ELEKTRO Chalupa s.r.o.

Kopaniny 3381, Přerov
Otevřeno do 16:00
Bezdlužná

Elektro Chalupa s.r.o. nabízí elektromontážní a elektroinstalační práce, hlavně elektrické rozvody, dále velkoobchodní a maloobchodní prodej elektroinstalačního materiálu.

6Vondřík Ivan - ELEKTROINSTALACE, REVIZE1 pobočka

Zajišťujeme revize v těchto oblastech : revize elektrorozvaděčů, revize elektrorozvodů staveb a objektů, revize jističových rozvodných skříní, revize elektrorozvoden. Jsme zkušená firma v oboru elektro se zaměřením na práci v každém prostředí. Služby poskytujeme na revize elektroinstalací a…

7Grézl Lubomír

Sokolská 2779/5, Přerov
Otevřeno do 16:00

Poskytuji služby v oblasti revize i montáží elektroinstalací, rozvaděčů, hromosvodů či elektrických spotřebičů.

8TZB TECHNIK, s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Svatoplukova 47, Hranice Bezdlužná

Nabízíme stavební práce, montáže vzduchotechniky, vytápění a izolací. Nabízíme také protipožární servis.

9ANDcontrol, s.r.o.

ANDcontrol, s.r.o., se sídlem Komenského 380, 753 01, Hranice I-Město, v okrese Přerov a v kraji Olomoucký kraj, zapsaná v obchodním rejstříku pod sp.zn. C 76718, Krajský soud v Ostravě. Právní forma Společnost s ručením omezeným. Založení v roce 2018. Pracuje u nás 1 - 5 zaměstnanců. Předmětem…

10Jaroslav Drohsler

Jaroslav Drohsler, se sídlem Jindřichov 29, 753 01, Jindřichov, v okrese Přerov a v kraji Olomoucký kraj. Právní forma Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona. Založení v roce 1992. Předmětem podnikání je: Poskytování technických služeb k ochraně majetku a osob Montáž, opravy, revize a…


Rozvaděče a spínače – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Přerov


Rozvaděče a spínače v lokalitě Přerov – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Rozvaděče a spínače najdete 20 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 18 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 6 firem v regionu Přerov.