Rozvaděče a spínače – Bruntál

1–9 firem z 9 nalezených Filtry

1EmB - Elektromontáže Bruntál, s.r.o.

4.8
★★★★★
★★★★★
(16)
Krnovská 1009/33, Bruntál
Otevřeno do 15:00
Bezdlužná

Naše firma se zabývá kompletními elektroinstalacemi ve výrobních i průmyslových halách, novostavbách, bytových i rodinných domech.

2ELPAS Vrbno, s.r.o.

Mnichov 296, Vrbno pod Pradědem
Otevřeno do 15:00
Bezdlužná

Naše společnost provádí elektroinstalace, revize, elektromontážní práce, opravy veřejného osvětlení, revize hromosvodů. K dalším činnostem patří prodej elektroinstalačního materiálu.

3Roman Hudeczek

Vaškova 564/3, Krnov-Pod Cvilínem
Otevřeno do 15:00
Bezdlužná

Roman Hudeczek, se sídlem Vaškova 564/3, 794 01, Krnov-Pod Cvilínem, v okrese Bruntál a v kraji Moravskoslezský kraj. Právní forma Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona. Založení v roce 1993. Předmětem podnikání je: Montáž, opravy, revize a zkoušky elektrických zařízení Výroba,…

4Jaroslav Fojtů - Rýmařov

Nerudova 1244/16, Rýmařov
Otevřeno do 16:30
Bezdlužná

Jaroslav Fojtů, se sídlem Nerudova 1244/16, 795 01, Rýmařov, v okrese Bruntál a v kraji Moravskoslezský kraj. Právní forma Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona. Založení v roce 1996. Předmětem podnikání je: Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona…

5DNA Energie spol. s r.o. (pobočka Krnov)1 pobočka

Zabýváme se výrobou a dodávkou komponentů v oblasti kompenzace účiníku jalových proudů a úspor elektrické energie. Měření a analýza sítí, návrh komepenzačního rozvaděče.

6Novák Petr - elektro revize, hromosvody

Poskytuji opravy a revize elektroinstalací a hromosvodů. Vyrábím rozváděče.

7TELBIS s. r. o.

Sv. Ducha 2279/7, Krnov
Otevřeno do 16:30
Bezdlužná

Společnost se zabývá prodejem elektroinstalačního a telekomunikačního materiálu. V našem sortimentu najdete elektroinstalační kabely, vodiče, jističe, vidlice, zástrčky, vypínače, krabice, rozvaděče vč. doplňků, světla, světelné zdroje, baterie a mnoho dalšího materiálu.

8Mikšík Jiří - prodej elektroinstalačního materiálu

Horní Benešov 123, Horní Benešov
Otevřeno do 16:00
Bezdlužná

Zajišťujeme prodej, montáže, revize a opravy elektrozařízení. Prodáváme široký sortiment elektromontážního materiálu, jističe, pojistky, stykače, proudové chrániče, relé, spínače, tlačítka, zásuvky, rozvaděče, elektroměrové rozvaděče a další. Montujeme garážová vrata a vjezdové brány.

9Hájek Přemysl

Výroba, montáž, prodej a opravy rozvaděčů nízkého napětí.


Rozvaděče a spínače – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Bruntál


Rozvaděče a spínače v lokalitě Bruntál – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Rozvaděče a spínače najdete 9 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 8 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 3 firem v regionu Bruntál.