Rozvaděče a spínače – Ostrava - město

1–10 firem z 19 nalezených Filtry

1ELTOM, s.r.o.

3.9
★★★★★
★★★★★
(7)
Oběžná 163/19, Ostrava
Otevřeno do 15:00
Bezdlužná Ověřená

Hlavní činnost společnosti je zejména projektová příprava staveb, elektromontážní práce, výroba rozváděčů nízkého napětí a baterií, kabelů a vodičů, výroba, instalace a opravy elektrických strojů a přístrojů, výroba, instalace a opravy elektronických zařízení, provádění jednoduchých a drobných…

2Polomský Miroslav- elektrikář

4.6
★★★★★
★★★★★
(5)
Lihovarská 410, Velká Polom Bezdlužná

Provádíme veškeré elektrikářské práce od malých oprav až po rozsáhlé montáže rozvodů. Jsme kolektiv zkušených pracovníků s dlouholetou praxí.

3ATS Techplus s.r.o.

3.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Pohraniční 693/31, Ostrava-Vítkovice
Otevřeno od 7:00
Bezdlužná

Činností naší formy je průmyslová automatizace, jednoúčelové stroje, dopravníky, manipulátory, ale i technologické celky. Zaměřujeme se na projekce, konstrukce a dodávky na klíč. Nabízíme zámečnictví, strojírenství, elektro, MaR. Dále je otevřena divize Stavebnictví.

4MARTEK ELEKTRONIK s. r. o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Martinovská 3080/54, Ostrava-Martinov
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

Společnost MARTEK ELEKTRONIK s. r. o. je na českém trhu již od roku 1990. Zabýváme se výrobou řídicích systémů betonáren a tepelných zdrojů. Dále zabezpečujeme bezplatný záruční servis i placený pozáruční servis.

5PKS servis spol. s r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Mostárenská 1140/48, Ostrava-Vítkovice
Otevřeno od 7:00

Výroba, prodej a servis v oboru hydraulických zařízení, systémů centrálního mazání a pneumatik. Vyrábíme hadice, pneumatická zařízení, odstředivá čerpadla a kompresory. Dále nabízíme hydraulické bloky, manometry, nádrže, rychlospojky, spínače, trubky a ventily.

6T & S Ostrava s.r.o.

Zabýváme se dodávkou a montáží jeřábů, dálkových ovládání a antikolizních zařízení. Provádíme posouzení technického stavu, repase a opravy elektrovýzbroje jeřábů. Zaměřujeme se na projekce elektro v CAD-systému EPLAN. Dále vyrábíme rozvaděče nízkého napětí(NN).

7Hydrostatika CZ, s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Ruská 513/62, Ostrava-Vítkovice
Otevřeno od 7:00
Bezdlužná

Zabýváme se výrobou a prodejem hydraulických agregátů, hydraulických válců, průmyslových hadic, kovových hadic a kompenzátorů či hydraulických prvků ATOS, ložisek, šroubení, hydraulických čerpadel i rozváděčů a rozvodných bloků, přírub a armatur.

8ELFETEX, spol. s r.o. (pobočka Ostrava, Přívoz)24 poboček

4.6
★★★★★
★★★★★
(82)
Teslova 873/2, Ostrava, Přívoz
Otevřeno od 7:00
Bezdlužná

E-shop, maloobchod i velkoobchod s elektromateriálem. Elektro, jističe, svítidla, kabely, chrániče, rozvaděče, relé, vypínače, zásuvky, elektroinstalace, krabice, svorky, žárovky, zářivky, stykače, CYKY, voltmetry, elektroměry, trafa, objímky i skříně.

9DK-ELVIS s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(8)
Erbenova 278/60, Ostrava
Otevřeno od 7:00
Bezdlužná

Společnost prodává speciální nářadí pro pracovníky v elektrotechnice, plastové a oceloplechové rozvaděče, transformátory, tlumivky, komponenty pro vybavení rozvaděčů, automatizaci, měření a regulaci. Dále také dodává malé transformátory, jističe, elektroměry a systémy pro měření a regulaci.

10OSTEOS SERVICE, s.r.o.

Dodávka, výroba a montáž indukční a jiné osvětlovací techniky. Výroba osvětlovací techniky s využitím fotovoltaických panelů, výroba rozvaděčů.


Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Ostrava - město


Rozvaděče a spínače v lokalitě Ostrava - město – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Rozvaděče a spínače najdete 19 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 17 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 6 firem v regionu Ostrava - město.