Rozvaděče a spínače – Břeclav

1–10 firem z 12 nalezených Filtry

1REROSA-HYDRAULIKA, s.r.o.

Nádražní 192/38, Hustopeče
Otevřeno do 15:00
Bezdlužná

Typový, ale také zakázkový prodej hydraulických válců i náhradních dílů. Dodáváme chromované pístní tyče, honované trubky, těsniva, kloubová ložiska, oka, hydraulické hadice, zámky a rozvaděče, rychlospojky, spojovací prvky.

2FaN Elektroinvest, s.r.o.

Nádražní 1412/37D, Hustopeče
Otevřeno do 16:30
Bezdlužná

Máme velkoobchodní a maloobchodní prodej elektroinstalačního materiálu, sortiment svítidel i jistící a modulové přístroje.

3Teprostroj s.r.o.- komponenty pro automatizaci2 pobočky

Vyrábíme a prodáváme bezpečnostní komponenty pro strojní průmysl a vratovou techniku, komponenty pro průmyslovou signalizaci, automatizaci a řídící systémy. Naše firma je exkluzivním zástupcem firem MAYSER GmBH, PATLITE a Witt-Sensoric GmBH.

4MELS s.r.o.

4.3
★★★★★
★★★★★
(1)
Lednická 749/68, Břeclav
Otevřeno do 17:00
Bezdlužná

Provozujeme prodej a poskytujeme servis výpočetní i kancelářské techniky a elektroinstalací. Dále také datových rozvodů a vyrábí výrobu elektrických rozváděčů.

5Bartoš František - ELEK

Firma ELEK Bartoš Břeclav byla založena v roce 1992 jako soukromá firma, která působí v oborech - Infratopení a elektroinstalace na míru. Provádíme elektroinstalace, revize elektroinstalací a realizace podlahového vytápění a infratopení.

6SME ELEKTRO s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(6)
Husova 3136/25, Břeclav
Otevřeno do 17:00
Bezdlužná

Zajišťujeme velkoobchodní a maloobchodní prodej elektroinstalačního materiálu. Nabízíme široký sortiment pro montážní firmy, stavby, podnikatele i domácnosti. Přijďte, vyberte nebo objednejte - těšíme se na Vás!

7Loučka Lukáš

Provádíme opravy a montáže elektroinstalací, datové sítě. Výroba rozvaděčů.

9Fiala Ivan, Ing.

Děláme výrobu výtahových rozvaděčů a také i elektrokomponentů pro použití ve výtahové technice.

10COMLUX, spol. s r.o.

Jsme obchod se světelnou technikou a nabízíme zpracování projektů a studií pro stavební řízení i montáž elektrických zařízení a dále i výrobu rozvaděčů nízkého napětí.


Rozvaděče a spínače – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Břeclav


Rozvaděče a spínače v lokalitě Břeclav – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Rozvaděče a spínače najdete 12 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 11 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 4 firem v regionu Břeclav.