Rozvaděče a spínače – Vsetín

1–10 firem z 10 nalezených Filtry

1Behr Bircher Cellpack BBC Czech s.r.o.

Nabízíme širokou paletu komplexních služeb od návrhu koncepce, projekce a vývoje softwaru, přes zajištění subdodávek materiálu, výroby až po externí montáž, uvádění do provozu a technickou podporu. Výroba spínacích, rozvodných a řídících skříní pro průmyslové stroje a zařízení.

2ELFETEX, spol. s r.o. (pobočka Valašské Meziříčí)24 poboček

Kupkova 744, Valašské Meziříčí,…
Otevřeno do 15:30
Bezdlužná

E-shop, maloobchod i velkoobchod s elektromateriálem. Elektro, jističe, svítidla, kabely, chrániče, rozvaděče, relé, vypínače, zásuvky, elektroinstalace, krabice, svorky, žárovky, zářivky, stykače, CYKY, voltmetry, elektroměry, trafa, objímky i skříně.

3ELKOV elektro a.s. (pobočka Valašské Meziříčí)28 poboček

3.5
★★★★★
★★★★★
(2)
Zašovská 847, Valašské Meziříčí
Otevřeno do 15:00

Velkoobchodní prodej elektroinstalačního materiálu a svítidel. Nabízíme kompletní sortiment elektromateriálu a osvětlovací techniky - kabely, zásuvky, vypínače, rozváděče, jističe, pojistky, stykače, chrániče, relé, svítidla a světelné zdroje.

4ELEKTROSLUŽBY Jaroslav Mocek, s.r.o.

Masarykova 753, Valašské Meziříčí
Otevřeno do 14:00
Bezdlužná

Společnost s profesionálním přístupem a letitou tradicí. Firma se zaměřuje na elektromontážní práce do 22 kV, opravy točivých strojů, zaměřování kabelových poruch, projekční práce i revize spotebičů.

5Pavlíčková Jitka- ELEKTROINSTALAČNÍ MATERIÁL

Prodej kompletního sortimentu elektroinstalačního materiálu. Dodáváme kabely, vodiče, jističe, rozvaděčové skříně, vypínače, zásuvky a další elektromateriál.

6Josef Kratina - Prlov

Prlov 136, Prlov Bezdlužná

Josef Kratina, se sídlem Prlov 136, 756 11, Prlov, v okrese Vsetín a v kraji Zlínský kraj. Právní forma Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona. Založení v roce 1992. Pracuje u nás 1 - 5 zaměstnanců. Předmětem podnikání je: Výroba, instalace, opravy elektrických strojů a přístrojů,…

7Elektroinstalace Abdul

Elektroinstalace Abdul, se sídlem 4. května 2053, 755 01, Vsetín, v okrese Vsetín a v kraji Zlínský kraj. Právní forma Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona. Založení v roce 1994. Předmětem podnikání je: Vodoinstalatérství, topenářství Montáž, opravy, revize a zkoušky elektrických…

8HAVLÍK PETR Ing.-HP PRŮMYSLOVÁ ELEKTRONIKA

Televizní 2615, Rožnov pod Radhoštěm
Otevřeno do 19:00
Bezdlužná

HAVLÍK PETR Ing.-HP PRŮMYSLOVÁ ELEKTRONIKA, se sídlem Televizní 2615, 756 61, Rožnov pod Radhoštěm, v okrese Vsetín a v kraji Zlínský kraj, zapsaná v obchodním rejstříku pod sp.zn. A 4543, Městský soud v Praze. Právní forma Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona zapsaná v obchodním…

9ELEKTRO S.M.S., spol. s r.o. (pobočka Vsetín)22 poboček

4.6
★★★★★
★★★★★
(135)
Družstevní 2065, Vsetín
Otevřeno do 15:30

Velkoobchodní i maloobchodní prodej elektroinstalačního materiálu a svítidel. Kabely, jističe, vypínače, spínače, žárovky, zářivky, topné systémy, hromosvody, domácí telefony a osvětlovací technika včetně kompletního návrhu a výpočtu.

10ELEKTRO S.M.S., spol. s r.o. (pobočka Valašské Meziříčí)22 poboček

4.6
★★★★★
★★★★★
(135)
Masarykova , Valašské Meziříčí
Otevřeno do 14:15

Velkoobchodní i maloobchodní prodej elektroinstalačního materiálu a svítidel. Kabely, jističe, vypínače, spínače, žárovky, zářivky, topné systémy, hromosvody, domácí telefony a osvětlovací technika včetně kompletního návrhu a výpočtu.


Rozvaděče a spínače – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Vsetín


Rozvaděče a spínače v lokalitě Vsetín – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Rozvaděče a spínače najdete 10 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 9 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 3 firem v regionu Vsetín.