Rozvaděče a spínače – Prostějov

1–10 firem z 11 nalezených Filtry

1EMKO elektromontáže s.r.o.

Partyzánská 2984/4 , Prostějov
Otevřeno do 17:00
Bezdlužná Ověřená

Naše firma vznikla v roce 1995. Provádíme kompletní elektromontážní práce v bytové a průmyslové výstavbě. Zajišťujeme montáž inženýrských sítí a hromosvodů. Nabízíme i domovní instalace, montáže elektrického topení, výstavbu veřejného osvětlení a montáže topných kabelů. Provádíme měření tepelných…

2Navrátil Martin - řízení průmyslových procesů

Kompletní dodej a služby v oblasti automatizace a řízení průmyslových procesů. Výroba rozvaděčů a vážících systémů.

3Lubomír Staněk- elektrikář

Zabývám se revizemi elektro, kompletními elektroinstalacemi a jejich rekonstrukcemi v domech, bytových i nebytových prostorách. Montuji pohon na vjezdové brány, osvětlení a pohybová čidla. Výměním zásuvky a vypínače, zajistím servisní údržbu pro bytová družstva.

4ELKOV elektro a.s. (pobočka Prostějov)28 poboček

3.5
★★★★★
★★★★★
(2)
Floriánské nám. 206…, Prostějov
Otevřeno do 16:00

Velkoobchodní prodej elektroinstalačního materiálu a svítidel. Nabízíme kompletní sortiment elektromateriálu a osvětlovací techniky - kabely, zásuvky, vypínače, rozváděče, jističe, pojistky, stykače, chrániče, relé, svítidla a světelné zdroje.

5Elektropráce Spáčil s.r.o. (Prostějov)1 pobočka

Jsme stavební a elektromontážní společnost působící na celém území ČR, převážně v Olomouckém, Moravskoslezském, Zlínském a Jihomoravském kraji.

6CS Machine s.r.o.

Specializujeme se na robotizaci, vývoj a výrobu jednoúčelových strojů, průmyslovou automatizaci, servisní činnost.

7Jiří Horna

Jiří Horna, se sídlem Husovo nám. 2050/68, 796 01, Prostějov, v okrese Prostějov a v kraji Olomoucký kraj. Právní forma Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona. Založení v roce 1992. Předmětem podnikání je: Výroba, instalace, opravy elektrických strojů a přístrojů, elektronických a…

8K - elektric, s.r.o.1 pobočka

Husova 707, Konice Bezdlužná

Velkoobchodní prodej elektroinstalačního materiálu. V sortimentu naleznete lišty, trubky, rozvaděče, jističe, konektory, nářadí, nástroje, hromosvody, zásuvky a další. Provádíme zemní a přípravné práce bagrem, buldozerem, nakladačem i vibračním válcem. Nabízíme přemotávání kabelů.

9Lužný David - EcoFilter1 pobočka

Za Plumlovskou 3614, Prostějov
Otevřeno do 18:00
Bezdlužná

Prodáváme filtrace pro jezírka, rybníčky a jiné vodní nádrže. Dále i nabízíme eco rozvaděče, čerpadla, UV lampy a preparáty. Provedeme i důkladné analýzy, montáž. Naše nabídka je určena pro zahradní architektury, chovatele ryb, majitele rybníků, zahradních jezírek i umělých nebo přírodních lovišť.

10Famatel - CZ, s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Olomoucká 3971/107, Prostějov
Otevřeno do 16:00
Bezdlužná

Výroba a prodej zásuvkových skříní a rozváděčů NN pro domovní i průmyslové použití. Dále nabízíme průmyslové a domovní rozvodnice a skříně, průmyslové vidlice, domovní spínače a zásuvky,rozbočovací a podlahové krabice, zásuvky a adaptéry.


Rozvaděče a spínače – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Prostějov


Rozvaděče a spínače v lokalitě Prostějov – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Rozvaděče a spínače najdete 11 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 10 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 3 firem v regionu Prostějov.