Rozvaděče a spínače – Prostějov

1–7 firem z 7 nalezených Filtry

1Navrátil Martin - řízení průmyslových procesů

Kompletní dodej a služby v oblasti automatizace a řízení průmyslových procesů. Výroba rozvaděčů a vážících systémů.

2Elektropráce Spáčil s.r.o. (Prostějov)1 pobočka

Jsme stavební a elektromontážní společnost působící na celém území ČR, převážně v Olomouckém, Moravskoslezském, Zlínském a Jihomoravském kraji.

3CS Machine s.r.o.

Specializujeme se na robotizaci, vývoj a výrobu jednoúčelových strojů, průmyslovou automatizaci, servisní činnost.

4K - elektric, s.r.o.1 pobočka

Husova 707, Konice Bezdlužná

Velkoobchodní prodej elektroinstalačního materiálu. V sortimentu naleznete lišty, trubky, rozvaděče, jističe, konektory, nářadí, nástroje, hromosvody, zásuvky a další. Provádíme zemní a přípravné práce bagrem, buldozerem, nakladačem i vibračním válcem. Nabízíme přemotávání kabelů.

5Lužný David - EcoFilter1 pobočka

Za Plumlovskou 3614, Prostějov
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

Prodáváme filtrace pro jezírka, rybníčky a jiné vodní nádrže. Dále i nabízíme eco rozvaděče, čerpadla, UV lampy a preparáty. Provedeme i důkladné analýzy, montáž. Naše nabídka je určena pro zahradní architektury, chovatele ryb, majitele rybníků, zahradních jezírek i umělých nebo přírodních lovišť.

6Famatel - CZ, s.r.o.

4.9
★★★★★
★★★★★
(7)
Olomoucká 3971/107, Prostějov
Otevřeno od 7:30
Bezdlužná

Výroba a prodej zásuvkových skříní a rozváděčů NN pro domovní i průmyslové použití. Dále nabízíme průmyslové a domovní rozvodnice a skříně, průmyslové vidlice, domovní spínače a zásuvky,rozbočovací a podlahové krabice, zásuvky a adaptéry.

7Novák Karel - revize

Provádím výchozí i pravidelné revize elektroinstalací. Dále i elektrických rozvodů a zařízení do 1000V, montáže osvětlení, instalace rozvaděčů a záruční i pozáruční servis. Poskytuji odborné poradenství.


Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Prostějov


Rozvaděče a spínače v lokalitě Prostějov – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Rozvaděče a spínače najdete 7 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 6 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 2 firem v regionu Prostějov.