Rozvaděče a spínače – Blansko

1–10 firem z 14 nalezených Filtry

1RODEMAT s.r.o.

Hlavním předmětem činnosti jsou elektromontážní a elektroinstalační práce v silnoproudé oblasti, slaboproudé rozvody, hromosvody, výroba rozvaděčů nízkého napětí, revize a zkoušky vyhrazených elektrických zařízení.

2ELKOV elektro a.s. (pobočka Blansko)28 poboček

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Vodní 613/5, Blansko

Velkoobchodní prodej elektroinstalačního materiálu a svítidel. Nabízíme kompletní sortiment elektromateriálu a osvětlovací techniky - kabely, zásuvky, vypínače, rozváděče, jističe, pojistky, stykače, chrániče, relé, svítidla a světelné zdroje.

3MAT-EL s.r.o.

Českobratrská 136/7, Letovice
Otevřeno do 15:00
Bezdlužná

Zabýváme se velkoobchodním prodejem elektro materiálu. Nabízíme elektroinstalační a elektromontážní práce, provádíme revize. Našim klientům nabízíme dlouholeté zkušenosti v oboru. Jsme aliančním partnerem společnosti E.ON Česká republika s.r.o.

4Lidokov, výrobní družstvo

Výrobním programem firmy je výroba bytových svítidel, rozvaděčových zámků, závěsů a klíčů pro použití zejména v energetice do rozvodových skříní, ale i v jiných odvětvích.

5ELKOV elektro a.s. - (pobočka Blansko)28 poboček

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Vodní 613/5, Blansko

Prodávání elektroinstalačního materiálu a svítidel. Nabízíme kompletní sortiment elektromateriálu a osvětlovací techniky - kabely, zásuvky, vypínače, rozváděče, jističe, pojistky, stykače, chrániče, relé, svítidla a světelné zdroje.

6GMC - měřicí technika, s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Fügnerova 2316/1a, Blansko
Otevřeno do 15:00
Bezdlužná

Dodáváme kompletní sortiment měřící a regulační techniky pro výrobce a distributory elektrické energie. Dále dodáváme měřící a regulační techniku pro spotřebitele nejen elektrických energií a výrobce elektrických a dalších zařízení.

7Miloslav Krbeček

Miloslav Krbeček, se sídlem Salmova 1734/19, 678 01, Blansko, v okrese Blansko a v kraji Jihomoravský kraj. Právní forma Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona. Založení v roce 1993. Předmětem podnikání je: Montáž, opravy, revize a zkoušky elektrických zařízení Výroba, obchod a služby…

8ČKD TURBO TECHNICS, spol. s r.o.

Vyrábíme a opravujeme malé vodní turbíny, elektrické rozvaděče a hydrodynamické spojky.

9ELEKTROSPOL, veřejná obchodní společnost

Montujeme elektroinstalace a vyrábíme rozvaděče.

10Marek Vladimír (pobočka Blansko-Těchov)1 pobočka

Nabízíme elektromontážní práce a elektrorevize. Vyrábíme rozvaděče.


Rozvaděče a spínače – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Blansko


Rozvaděče a spínače v lokalitě Blansko – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Rozvaděče a spínače najdete 14 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 13 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 4 firem v regionu Blansko.