Rozvaděče a spínače – Opava

1–10 firem z 12 nalezených Filtry

1PNEUMAX Automation s.r.o.

U Panského mlýna…, Opava
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná Ověřená

Poskytujeme kompletní servis v oblasti dodávek pneumatických komponentů od návrhu až po účast na montáži přímo u zákazníka. Mezi naše produkty patří široký sortiment mechanických rozvaděčů, pneumatických rozvaděčů, redukční ventily pro úpravu vzduchu, válce, šroubení a další doplňkové…

2ELINSTAL PD s.r.o.

Bytové a průmyslové elektroinstalace. Dále vyrábíme rozvaděče, montáže EZS a PPS. Provádíme i výstavbu trafostanic, hromosvodů, veřejného osvětlení, sádrokartony a zednické práce.

3AVEMAR CZECH s.r.o.

4.9
★★★★★
★★★★★
(1)
Podvihovská 378/12C, Opava
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Dodáváme stavoznaky, tlakové spínače, solenoidové, pojistné a vysokotlaké ventily. Dále nabízíme průhledítka, keramické kulové kohouty a vodoznaková skla.

4AG ENERGOCOM s.r.o.

Louky 803, Kobeřice Bezdlužná

Hlavní činností jsou elektroinstalace NN a výroba rozvaděčů. Provádíme veškeré elektroinstalační práce, montáže EPZ a EZS, strukturovanou kabeláž a montáž hromosvodů. Zabýváme se výrobou rozvaděčů. Specializujeme se na výrobu atypických rozvodných skříní nízkého napětí, příložných, zapuštěných a…

5SV - Elektro, s.r.o.

Provádíme silnoproudé elektromontážní práce a revize elektrických zařízení. Nabízíme opravy nářadí, nástrojů, elektrospotřebičů, revizní a kontrolní služby.

6AVEMAR cz s.r.o.

4.9
★★★★★
★★★★★
(1)
Podvihovská 378/12C, Opava - Komárov Bezdlužná

Nabízíme volné kapacity pro soustružení, frézování, vrtání, broušení a dělení materiálu, výrobu podle výkresové dokumentace. Dodáváme stavoznaky a kotlové vodoznaky, spínače, snímače, optoelektronické spínače, tlakové a teplotní spínače, pojistné a redukční ventily aj.

7ELEKTRO S.M.S., spol. s r.o. (pobočka Opava)22 poboček

4.6
★★★★★
★★★★★
(1)
Komárovská 2438/13, Opava
Dnes už má zavřeno

Prodej elektroinstalačního materiálu a svítidel. Nabízíme kabely, jističe, vypínače, spínače, žárovky, zářivky, topné systémy, hromosvody, domácí telefony a osvětlovací techniku včetně kompletního návrhu a výpočtu.

8ELEKTRO - FA. PAVELEK, s.r.o. (pobočka Opava)1 pobočka

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Ostravská 327/54, Opava Bezdlužná

Zabýváme se úspornými opatřeními pro snížení energetické náročnosti, elektroinstalace, fotovoltaiku a rozvaděče. Provádíme montáž a servis tepelných čerpadel NIBE..

9Jašek Jaroslav- Elektromontáže, revize

Litultovice 215, Litultovice
Dnes už má zavřeno

Zabývám se výrobou rozváděčů. Provádím elektromontáže, automatizace a revize elektrických zařízení do 1000 voltů.

10Hansen Electric, spol. s r.o. (pobočka Opava, Předměstí)1 pobočka

4.5
★★★★★
★★★★★
(12)
Komárovská 2662/2 , Opava, Předměstí

Zabýváme se výrobou, instalací a opravami elektrických i elektronických zařízení, rozvaděčů, spínacích mechanismů, vakuových stykačů, řídících a monitorovacích systémů či svítidel.


Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Opava


Rozvaděče a spínače v lokalitě Opava – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Rozvaděče a spínače najdete 12 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 11 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 4 firem v regionu Opava.