Rozvaděče a spínače – Uherské Hradiště

1–8 firem z 8 nalezených Filtry

1INPREMA s.r.o.

Vlčnovská 374, Uherský Brod
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Projektování, výroba a realizace elektrických zařízení. Dále ovládání hydrauliky mobilních zařízení, vysokozdvižných plošin, mostových jeřábů, kladkostrojů a zvedacích manipulátorů. Mimo jiné projektování osvětlení a silnoproudé rozvody. MaR plynových kotelen.

2HYDROMA, spol. s r.o.

4.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Vlčnovská 2477, Uherský Brod
Otevřeno od 7:00
Bezdlužná

Nabízíme komplexní řešení v dodávkách hydraulických komponent. Dále projektujeme a zabezpečíme servis na hydraulické systémy, agregáty, filtrační stanice, hydrogenerátory, hydromotory, převodovky, spojky, rozváděče, filtry, chladiče, spínače, ventily, navijáky. Mimo jiné nákup je možný přes…

3WATRIO s.r.o.

Specializujeme se na velkoobchodní i maloobchodní prodej elektroinstalačního materiálu. Nabízíme možnost dodávek na stavbu dle dohody. Prodáváme kabely, vodiče a příslušenství, elektroinstalační krabice, trubky, lišty, kabelové žlaby, domovní spínače, zásuvky a vidlice, průmyslové spínače a zásuvky.

4ATP UH s.r.o.

Stojanova 978, Staré Město
Otevřeno od 7:00
Bezdlužná

Zaměřujeme se na prodej a servis automatizační a regulační techniky. MaR využití odpadního tepla včetně alternativních zdrojů. MaR komerčních budov a obchodních center a jiné.

5ELFETEX, spol. s r.o. (pobočka Uherské Hradiště)24 poboček

4.6
★★★★★
★★★★★
(82)
Tř. Maršála…, Uherské Hradiště
Otevřeno od 7:00
Bezdlužná

E-shop, maloobchod i velkoobchod s elektromateriálem. Elektro, jističe, svítidla, kabely, chrániče, rozvaděče, relé, vypínače, zásuvky, elektroinstalace, krabice, svorky, žárovky, zářivky, stykače, CYKY, voltmetry, elektroměry, trafa, objímky i skříně.

6Garaja Ladislav

Elektroinstalační materiál - kabely, jističe, svítidla, vypínače, rozvaděče aj.

7ELGEKO s.r.o.

Panská 25, Kunovice Bezdlužná

Provádíme silnoproudé a slaboproudé elektroinstalace či montáže, opravy, revize a zkoušky elektrických zařízení, hromosvodů i kamerových systémů a dalších. Dále vyrábíme elektrické rozváděče střídavého napětí do 1000V.


Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Uherské Hradiště


Rozvaděče a spínače v lokalitě Uherské Hradiště – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Rozvaděče a spínače najdete 8 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 7 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 2 firem v regionu Uherské Hradiště.