Rozvaděče a spínače – Uherské Hradiště

1–10 firem z 13 nalezených Filtry

1EGW CRANES, s.r.o. - jeřáby, drapáky, ocelové konstrukce

4.3
★★★★★
★★★★★
(1)
Na Záhonech 1467, Kunovice Bezdlužná

Opravy a výroby jeřábů, mostových, podvěsných, portálových, otočných jeřábů, drapáků, zdvihací a manipulační techniky a ocelových konstrukcí. Dále nabídky kabin, rozváděčů, dálkového ovládání. Mimo jiné provádíme práce autojeřábem (8t) a vysokozdvižnou plošinou (13m).

2INPREMA s.r.o.

Vlčnovská 374, Uherský Brod
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Projektování, výroba a realizace elektrických zařízení. Dále ovládání hydrauliky mobilních zařízení, vysokozdvižných plošin, mostových jeřábů, kladkostrojů a zvedacích manipulátorů. Mimo jiné projektování osvětlení a silnoproudé rozvody. MaR plynových kotelen.

3HYDROMA, spol. s r.o.

4.4
★★★★★
★★★★★
(6)
Vlčnovská 2477, Uherský Brod
Otevřeno do 16:00
Bezdlužná

Nabízíme komplexní řešení v dodávkách hydraulických komponent. Dále projektujeme a zabezpečíme servis na hydraulické systémy, agregáty, filtrační stanice, hydrogenerátory, hydromotory, převodovky, spojky, rozváděče, filtry, chladiče, spínače, ventily, navijáky. Mimo jiné nákup je možný přes…

4MARING, spol. s r.o.

Nabízíme zařízení pro měření a regulaci. Specializujeme na produkty společnosti Yokogawa, Siemens, ABB, Emerson, Krone a dalších.

5WATRIO s.r.o.

Specializujeme se na velkoobchodní i maloobchodní prodej elektroinstalačního materiálu. Nabízíme možnost dodávek na stavbu dle dohody. Prodáváme kabely, vodiče a příslušenství, elektroinstalační krabice, trubky, lišty, kabelové žlaby, domovní spínače, zásuvky a vidlice, průmyslové spínače a zásuvky.

6ATP UH s.r.o.

Stojanova 978, Staré Město
Otevřeno do 15:30
Bezdlužná

Zaměřujeme se na prodej a servis automatizační a regulační techniky. MaR využití odpadního tepla včetně alternativních zdrojů. MaR komerčních budov a obchodních center a jiné.

7ELFETEX, spol. s r.o. (pobočka Uherské Hradiště)24 poboček

Tř. Maršála…, Uherské Hradiště
Otevřeno do 15:30
Bezdlužná

E-shop, maloobchod i velkoobchod s elektromateriálem. Elektro, jističe, svítidla, kabely, chrániče, rozvaděče, relé, vypínače, zásuvky, elektroinstalace, krabice, svorky, žárovky, zářivky, stykače, CYKY, voltmetry, elektroměry, trafa, objímky i skříně.

8Garaja Ladislav

Elektroinstalační materiál - kabely, jističe, svítidla, vypínače, rozvaděče aj.

9BD SENSORS

jsme firma zabývající se elektronickou tlakoměrnou technikou. BD SENSORS - technologie pro přesné měření tlaku a výšky hladiny.

10Řimák Stanislav

Provádím montáže a opravy elektrických zařízení. Dále se zaměřuji na elektroměrové rozvaděče rodinných domů či instalace hromosvodů a silnoproudé elektromontáže. Zajišťuji návrhy a realizace osvětlení interiérů.


Rozvaděče a spínače – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Uherské Hradiště


Rozvaděče a spínače v lokalitě Uherské Hradiště – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Rozvaděče a spínače najdete 13 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 12 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 4 firem v regionu Uherské Hradiště.