Rozvaděče a spínače – Olomouc

1–10 firem z 15 nalezených Filtry

1Kaštovský Lubomír- LK ELEKTRO

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
U Dvora 649/21, Olomouc Bezdlužná

Zabýváme se elektroinstalacemi a elektromontážemi rodinných domů, bytů, kanceláří a hal, automatizací jednoúčelových strojů, technologických linek a procesů.

2Elektropráce Spáčil s.r.o.1 pobočka

Jsme stavební a elektromontážní společnost působící na celém území ČR, převážně v Olomouckém, Moravskoslezském, Zlínském a Jihomoravském kraji.

3Energy Solutions and Savings s.r.o.

Stupkova 952/18, Olomouc
Otevřeno od 8:00

Zaměřujeme se především na dodávky a montáže v oblasti elektroinstalačních prací se zaměřením na optimalizaci odběrů elektrické energie.

4TECHNOTRADE spol. s r.o.

Hálkova 801/33, Olomouc
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

Společnosti Technotrade spol. s r.o., je výhradním zástupcem značek Danfoss Power Solutions (dříve Sauer-Danfoss), Turolla OCG, Comatrol, Reggiana Riduttori, NBB a dalších pro ČR. Nabízíme prodej jednotlivých dílů, kompletní návrh hydraulických systémů s využitím komponent výše uvedených značek,…

5ELPREMO, spol. s r.o.1 pobočka

3.8
★★★★★
★★★★★
(1)
Řepčínská 35/86, Olomouc Bezdlužná

Elpremo Olomouc: velkoobchod s elektroinstalačním materiálem a výroba rozvaděčů.

6ELEKTROSERVIS - Ludvík Butora1 pobočka

Nádražní 1617/1, Šternberk
Otevřeno od 6:30
Bezdlužná

Provádíme elektromontáže, elektroinstalace, revize, opravy elektroinstalací, elektromotorů, elektrických strojů, ručního nářadí a spotřebiče, rozvody VN, NN, veřejné osvětlení. Vyrábíme rozvaděče. Regulace otáček a frekvenční měniče. Montáž hromosvodů.

7MÜLLER elektro s.r.o.

4.5
★★★★★
★★★★★
(59)
Řepčínská 93/3, Olomouc
Otevřeno od 7:00
Bezdlužná

Široký sortiment domácích telefonů a videotelefonů, kabely, vypínače, zásuvky, jističe, svorky, topidla a topné systémy atd.

8ELFETEX, spol. s r.o. (pobočka Olomouc)24 poboček

4.6
★★★★★
★★★★★
(82)
Stará Přerovská 790…, Olomouc, Holice
Otevřeno od 7:00
Bezdlužná

E-shop, maloobchod i velkoobchod s elektromateriálem. Elektro, jističe, svítidla, kabely, chrániče, rozvaděče, relé, vypínače, zásuvky, elektroinstalace, krabice, svorky, žárovky, zářivky, stykače, CYKY, voltmetry, elektroměry, trafa, objímky i skříně.

9MICOS, spol. s r.o. (pobočka Olomouc)6 poboček

Vyrábíme a prodáváme datové, kolokační a transportní skříně, telekomunikační rozváděče pro optické a metalické sítě, EMC stíněné rozváděče, osvětlení, elektronické bezpečnostní zámky pro datové skříně. Nabízíme zákaznické řešení zaměřené na skříně a optické rozváděče.

10Machynek Lubomír

Zámečnické práce. Zajistíme výrobu bran, branek a zábradlí. Nabízíme typizované i atypické rozvaděče i skříně HUP.


Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Olomouc


Rozvaděče a spínače v lokalitě Olomouc – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Rozvaděče a spínače najdete 15 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 14 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 5 firem v regionu Olomouc.