Rozvaděče a spínače – Brno - venkov

1–10 firem z 20 nalezených Filtry

1ESTA, spol. s r.o

4.5
★★★★★
★★★★★
(8)
Kounická 1199/68, Ivančice Bezdlužná

Vyrábíme rozvaděče NN a plastové skříně pro plyn a také vyvíjíme a vyrábíme elektroměrové plastové rozvaděče a také vyrábíme hydraulické nářadí a nářadí pro PPN pro energetiku a také prodáváme elektromateriál IVV a VN a VVN a dále dodáváme přípojkové a rozpojovací skříně.

2ATECOM, s.r.o.1 pobočka

Nabízíme distribuci přístrojů firmy Honeywell a dodáváme mikrospínače Microswitch a koncové spínače a nožní a průtokové a vlhkosti a hygrostaty i také plovákové spínače LRNH a LRNV. A dále dodáváme spínače Yamatake a snímače průtoku plynu AWM a elektrického proudu a polohy s Hallovou sondou a…

3ELEKTROBOCK CZ s.r.o.

4.7
★★★★★
★★★★★
(26)
Blanenská 1763, Kuřim Bezdlužná

Nabízíme vývoj a prodej spotřební elektroniky pro domácnost - centrální ovládání vytápění, termostaty, zvonky, zásuvky, vypínače, regulátory osvětlení, časové spínače, čidla vlhkosti a ovládání solárních systémů.

4KME, spol. s r.o.

4.1
★★★★★
★★★★★
(15)
Tyršova 16 , Kuřim Bezdlužná

Výroba rozváděčů nízkého napětí, dodávky elektrických a elektronických zařízení. Nabídka řídicích systémů. Zaměřujeme se na svorkovnicové a deblokační skříně, typizované rozváděče, ovládací panely a pulty v plastovém i oceloplechovém provedení a v různém stupni elektrického krytí.

5VAKOMO s.r.o.

Prodáváme automatizované systémy a měřící a regulační techniku, nabízíme servis. Poskytujeme řízení technologických procesů.

6KESCOM, s.r.o.

Nabízíme montáže, opravy a revize spotřebičů, elektroinstalací včetně hromosvodů. Vyřídíme přihlášky k odběru elelektrické energie i přípojky NN.

7ELPRAC spol. s r.o.

Poskytujeme komplexní služby v oborech elektroinstalace, výroba rozvaděčů, projektování elektrických instalací a revize elektrických spotřebičů.

8S.M.ELEKTRO s.r.o.

Provádíme elektroinstalační práce. Nabízíme kompletní domovní a průmyslové elektroinstalace, teplou dlažbu, vyhřívání okapů a příjezdových cest, montáže elektronického zabezpečovacího zařízení, návrhy osvětlení a osvětlovací techniky či televizní a telefonní rozvody.

9Miroslav Hlaváček,s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Masarykova 402, Nosislav Bezdlužná

Montáž, oprava a údržba elektrických a hromosvodových zařízení. Projekce elektrických zařízení a montáž el. vytápění. Revize elektrických zařízení a hromosvodů. Měření a regulace.

10CANS, s.r.o.

Zabýváme se projektováním a konstrukcemi elektrických zařízení, vývojem konstrukčních systémů pro úspory energie.


Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Brno - venkov


Rozvaděče a spínače v lokalitě Brno - venkov – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Rozvaděče a spínače najdete 20 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 18 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 6 firem v regionu Brno - venkov.