Rozvaděče a spínače – Frýdek - Místek

1–8 firem z 8 nalezených Filtry

1AUTEL montáže, a.s.

Společnost se zaměřuje na výrobu rozvaděčů, montážemi měřicí a regulační techniky, automatizovaných systému řízení technologických procesů, regulovaných pohonů a technologického silnoproudu.

2ELFETEX, spol. s r.o. (pobočka Třinec, Oldřichovice)24 poboček

3.9
★★★★★
★★★★★
(29)
Třinec,…, Třinec, Oldřichovice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

E-shop, maloobchod i velkoobchod s elektromateriálem. Elektro, jističe, svítidla, kabely, chrániče, rozvaděče, relé, vypínače, zásuvky, elektroinstalace, krabice, svorky, žárovky, zářivky, stykače, CYKY, voltmetry, elektroměry, trafa, objímky i skříně.

3Nováček Pavel, Ing. - ELMA

Kostikovo náměstí…, Frýdek-Místek,…
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Velkoobchod, maloobchod, návrh, prodej, montáž - svítidla, osvětlení, světla, lampy, bodovky, zdroje světla, zářivky, výbojky, žárovky, elektromateriál, kabely, jističe, rozvaděče, vypínače, zásuvky i podlahové vytápění.

4ATROLAT spol. s r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Kaštanová 182, Třinec Bezdlužná

Dodávky a prodej měřicí a regulační techniky, koncových spínačů a mikrospínačů.

5HORST HERMANN s.r.o.- Rozvodneskrine.cz

Prodáváme nástěnný a stojanový datový rozváděč včetně příslušenství, rozvodnice na zeď, rozvodové skříně, datové skříně, nerezové rozvodnice, RACK, elektroměrové a atypické rozváděče či odvětrávací mřížky, krytí IP 65 a protipožární dvířka.

6ASPERA, spol. s r.o. (pobočka Frýdek-Místek, Místek)23 poboček

Příborská 1585, Frýdek-Místek,…
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Velkoobchod s elektroinstalačním materiálem, rozvaděči, světelnými zdroji, topnými systémy i spojovacím a úložným materiálem.

7ACword, spol. s r. o. (pobočka Třinec, Oldřichovice 923)1 pobočka

Velkoobchodní a maloobchodní prodej elektroinstalačního materiálu a svítidel - kabely, jističe, rozvaděče, svítidla a světelné zdroje výrobců OEZ, HAGER, ABB, SIEMENS, HAGER a LAPP Kabel.

8PEMA STAV s.r.o.1 pobočka

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Zahradní 129 , Jablunkov Bezdlužná

Společnost zaměřená na stavební, pokrývačské, klempířské, tesařské, zednické, obkladačské, zateplovací, sádrokartonářské práce. Dále také staví pergoly a zahradní domky. Realizujeme elektromontáže a elektroinstalace. Dále také vyrábíme rozvaděče a protipožární rozvaděče. Provozujeme půjčovnu nářadí…


Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Frýdek - Místek


Rozvaděče a spínače v lokalitě Frýdek - Místek – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Rozvaděče a spínače najdete 8 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 7 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 2 firem v regionu Frýdek - Místek.