Rozvaděče a spínače – Nový Jičín

1–10 firem z 10 nalezených Filtry

1H+D Elektromontáže s.r.o.

Vítkovská 539/21 , Odry
Otevřeno do 15:00
Bezdlužná

Sppolečnost se zaměřuje na elektroinstalace výrobních hal, montáže technologických celků a výrobních linek, montáže kabelových rozvodů, protipožárních přepážek či solárních fotovoltaických systémů, instalace počítačových a telefonních sítí, zabezpečovacích zařízení, výrobu rozvaděčů a prodej…

2ELEKTROVÝZBROJE Fulnek, s.r.o.

Mlýnská 425, Fulnek Bezdlužná

ELEKTROVÝZBROJE Fulnek, s.r.o., se sídlem Mlýnská 425, 742 45, Fulnek, v okrese Nový Jičín a v kraji Moravskoslezský kraj, zapsaná v obchodním rejstříku pod sp.zn. C 30093, Krajský soud v Ostravě. Právní forma Společnost s ručením omezeným. Založení v roce 2007. Pracuje u nás 1 - 5 zaměstnanců. …

3ELEKTROPOHONY spol. s r.o.

Závodí 234, Frenštát pod…
Otevřeno do 15:30
Bezdlužná

Nabízíme pohonářskou techniku. Vyrábíme pohyblivé modulární chodníky, aktuátory a elektrorozváděče. V oboru regulovaných pohonů provádíme návrhy, projekce i realizace.

4JAVEX-TRADE, s.r.o.

Potoční 536/38, Odry
Otevřeno do 15:00
Bezdlužná

Naše zboží dodáváme nejen pro průmysl. Nabízíme například hadice, těsnění, šroubení, pryž, plasty, hydrauliku a mnoho dalšího.

5SUM ODRY, s.r.o.

Vítkovská 391/29, Odry
Otevřeno do 15:00

Zabýváme se výrobou, modernizací, automatizací a servisem jednoúčelových strojů a linek. Nabízíme kovovýrobky, obrábění, konstrukční práce, stěhování technologií.

6Bartoň Jan - Bartest

Věnuji se vývoji softwarových aplikací na zakázku. Provádím automatizaci řízení technologických procesů. Zajišťuji vizualizace pomocí SIEMENS textových a grafických panelů.

7SBS ENERGY s.r.o.

Firma nabízí dodávky elektroinstalačního materiálu pro průmysl, bytovou výstavbu a výrobu rozvaděčů. V nabídce naleznete elektrické přístroje, spínací a měřící techniku.

8Jeřábek Lubomír - revize elektroinstalací

Firma nabízí montáže, opravy a revize elektroinstalací, hromosvodů a výrobu rozvaděčů nízkého napětí.

9Hon Jan

Tísek 120, Tísek Bezdlužná

Firma se zaměřuje na domovní a průmyslové elektroinstalace, montáže hromosvodů a výrobu rozvaděčů.

10REALIZACE GROUP s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Suvorovova 2195 , Nový Jičín
Otevřeno do 15:00
Bezdlužná

Společnost zaměřená na stavební a průmyslové elektroinstalace, práce s montážní plošinou, projekční a poradenskou činnost v oblasti elektro, nízkonapěťové rozvody a datové sítě.


Rozvaděče a spínače – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Nový Jičín


Rozvaděče a spínače v lokalitě Nový Jičín – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Rozvaděče a spínače najdete 10 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 9 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 3 firem v regionu Nový Jičín.