Rozvaděče a spínače – Kroměříž

1–9 firem z 9 nalezených Filtry

1ELPAS MONT, s.r.o.

Dolnozahradská 1730, Kroměříž Bezdlužná Ověřená

Elektromontážní práce, opravy, instalace elektrických rozvodů v rodinných domech i průmyslových halách. Provádím zabezpečení objektů. Naše služby poskytujeme po celé ČR.

2BNC elektro, spol.s r.o.

4.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Pravčice 130, Pravčice Bezdlužná

Elektroinstalace, elektromontáže, inteligentní elektroinstalace, pasivní nebo aktivní hromosvod, slaboproud, televizní rozvody, příjem digitální televize, zabezpečovací a kamerové systémy, veřejné osvětlení, rozvaděče a dále prodává LED žárovky a LED pásky MAX-LED.

3ELKOV elektro a.s. (pobočka Kroměříž)28 poboček

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Chelčického 1656/1A, Kroměříž
Otevřeno od 6:30

Nabízíme velkoobchodní prodej elektroinstalačního materiálu a svítidel. Prodáváme kompletní sortiment elektromateriálů a osvětlovací techniky včetně kabelů, zásuvek, vypínačů, rozváděčů, jističů, pojistek, stykačů, chráničů, relé, svítidel a světelných zdrojů.

4KROMEXIM Products spol. s r.o.1 pobočka

Počátek výroby rozvaděčových skříní sahá do 70-tých let, teď již minulého století, kdy se začalo s kusovou výrobou a později s malosériovou výrobou silových skříní IRIS a RKF již rozměrově typizovaných.

5Spálovský, a.s.

4.3
★★★★★
★★★★★
(1)
Malý val 1591, Kroměříž Bezdlužná

Naše firma se specializuje na výroba nízkonapěťových rozvaděčů a skříní či ovládacích pultů a panelů. Provoz elektrotechnického velkoobchodu. Analyzujeme sítě, kontrolujeme rozvaděče a nabízíme teoretické a praktické školení obsluhy rozvaděčů.

6ELEXIM, a.s.

Společnost ELEXIM, s.r.o., byla založena roku 1999 a od té doby působí na trhu jako spolehlivý dodavatel elektrotechniky pro průmysl a vybavení budov. Zajišťuje dodávky elektromateriálu a zařízení pro realizaci projektů. Nabízíme veškeré služby - dodávky, projekty, dopravu a také servis.

7Elektro Kroměříž a.s.

4.1
★★★★★
★★★★★
(17)
Kaplanova 2066, Kroměříž Bezdlužná

V naší firmě se specializujeme na výrobu rozvaděčů nízkého napětí se zaměřením na dodávky rozvoden do 6300 A. Nabízíme dopravu a sestavení rozváděčů včetně napojení na transformátor. Provádíme měření, analýzi a servis rozvodových sítí třífázový analyzátorem C.A 8334.

8Global Business s.r.o. (pobočka - Kroměříž)1 pobočka

V naší firmě nabízíme zhotovení projektu, výrobu nových nebo rekonstrukci stávajících rozvaděčů, sestavení na místě včetně připojení k transformátoru, předání zákazníkovi, konečnou kontrolu infrakamerou i servis.

9PEN cz, s.r.o.

4.4
★★★★★
★★★★★
(1)
Kaplanova 2066, Kroměříž Bezdlužná

Specializujeme se na elektroinstalační materiál pro kompletní řešení domovních elektroinstalací, rozváděčů a průmyslové elektrotechniky. Do našeho sortimentu patří rozvaděčové skříně, kabely, vodiče, světelné zdroje a svítidla či domovní komunikace. Dále nabízíme transformátory, spojovací materiál…


Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Kroměříž


Rozvaděče a spínače v lokalitě Kroměříž – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Rozvaděče a spínače najdete 9 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 8 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 3 firem v regionu Kroměříž.