Auto – Vilémovice okres Blansko

Osobní automobily můžeme rozdělit do několika typů podle provedení karoserie – sedan, liftback, hatchback, kombi, limuzína, kupé, kabriolet, roadster, MPV, SUV, crossover, off-road a pick-up. Přehled autosalonů v lokalitě Vilémovice.

1–10 firem z 314 nalezených Filtry

1ČEPRO, a.s. (pobočka Jedovnice)264 poboček

2.5
★★★★★
★★★★★
(1)
2.1 km Za Kostelem 598, Jedovnice

Nabízíme přepravu, skladování a prodej ropných produktů i ochranu zásob státních hmotných rezerv. Provozujeme čerpací stanice.

2Klein Pavel - pneuservis1 pobočka

4.3
★★★★★
★★★★★
(2)
2.2 km Kostelní 35, Jedovnice Bezdlužná

Provozuji pneuservis a prodávám pneumatiky, alu kola a ocelové disky.

3NEZVAL JIŘÍ

2.3 km Rudice 140, Jedovnice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

NEZVAL JIŘÍ, se sídlem Rudice 140, 679 06, Jedovnice, v okrese Blansko a v kraji Jihomoravský kraj. Právní forma Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona. Založení v roce 1992. Předmětem podnikání je: Opravy silničních vozidel Klempířství a oprava karoserií Zdroj: výpis z dat Registru…

4Autoškola Pernica s.r.o.

4.8
★★★★★
★★★★★
(2)
2.3 km Kotvrdovice 190, Blansko

Nabízíme výuku a výcvik pro všechny skupiny řidičských průkazů, kondiční jízdy, školení řidičů a referentů. Autoškola Pernica nabízí mnohem širší nabídku služeb než je samotná autoškola – výuka řidičů motorových vozidel. Další služby jsou vnitrostátní a mezinárodní autodoprava, autobusová doprava,…

5ZATAR s.r.o.

Půjčovna užitkových vozů, střešních boxů a nosičů lyží. Prodej nářadí.

6Tichý Josef - pružiny

2.7 km Kotvrdovice 114, Kotvrdovice Bezdlužná

Vyrábění tažných, tlačných i zkrutných pružin na zakázku.

7Pernica Zdeněk (pobočka Kotvrdovice)

4.8
★★★★★
★★★★★
(2)
2.7 km Kotvrdovice 190, Kotvrdovice

Nabízíme výuku a výcvik pro všechny skupiny řidičských průkazů, kondiční jízdy, školení řidičů a referentů i výcvik pro ultra lehká letadla - ULL.

8Gottvald Jaroslav1 pobočka

Nabízíme opravy a servis motorových vozidel.

9Klein Pavel1 pobočka

2.8 km Tyršova 324, Jedovnice Bezdlužná

Provozuji autobazar osobních automobilů a dodávek.

10BENZINA, s.r.o. (pobočka Blansko-Lažánky)348 poboček

Provoz čerpacích stanic. Zajištění přímých velkoobjemových dodávek pohonných látek podnikatelským subjektům.


Auto – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Blansko


Auto v lokalitě Vilémovice – detailní popis

Autosalony

V autosalonu si můžete vybrat nový vůz podle vašich představ. Autosalony nabízejí širokou a pestrou nabídku skladových vozů. Samozřejmostí je možnost zkušební jízdy. K dalším službám autosalonů patří prodej značkových doplňků nebo autorizovaný servis.

Nejprodávanějším autem v ČR je Škoda Octavia. Nejoblíbenějšími barvami aut jsou bílá, šedá a modrá. Co se týká pohonných hmot, tak benzín využívá přes 70 % registrovaných vozidel.

Autobazary

Autobazary se specializují na prodej ojetých aut, která jsou prověřená po stránce technické i legislativní. Mezi další služby, které poskytují patří: komisní výkup vozu, prodej vozu protiúčtem, zprostředkování úvěru nebo sjednání povinného a havarijního pojištění. V autobazarech jsou na prodej vozidla, která byla zakoupena nejen v ČR, ale i v zahraničí, a která mohla mít i více majitelů. Přehled autobazarů v lokalitě Vilémovice.

Autoservisy

Autoservisy se rozdělují na autorizované a neautorizované. Autorizované autoservisy se specializují na servis pouze jedné značky aut a neautorizované autoservisy opravují automobily více značek. Opravy aut provádějí profesionální pracovníci – automechanici, autoelektrikáři, autoklempíři. Součástí některých autoservisů jsou i pneuservisy. Přehled autoservisů ve vaší lokalitě Vilémovice.

Pneuservisy

Kvalitní obutí vozu zvyšuje bezpečnost jízdy, snižuje spotřebu paliva a přináší radost z jízdy. Pneuservisy se specializují na prodej, opravy nebo přezouvání pneumatik. Od začátku listopadu do konce března je podle zákona povinné mít zimní pneu. Pro osobní i užitkové automobily do 3,5 tuny je nutné mít zimní pneu na všech 4 kolech s hloubkou vzorku minimálně 4 mm. Pneuservisy fungují samostatně nebo mohou být součástí autoservisů. Přehled pneuservisů ve vaší lokalitě Vilémovice.

STK

Stanice technické kontroly zajišťují technické prohlídky silničních vozidel, při kterých kontrolují technický stav vozidla. Technická kontrola je v ČR povinná pro všechny silniční vozidla evidovaná v ČR a opatřená registrační značkou s výjimkou vozidel kategorie R. Přehled STK stanic ve vaší lokalitě Vilémovice.

Čerpací stanice

Mezi služby, které poskytují benzínové pumpy patří: prodej pohonných hmot (benzínu nebo nafty), vysavače nečistot, dohušťování pneumatik, mycí linka nebo doplňkový prodej potřeb pro motoristy.

Chiptuning

Chiptuning je úprava softwaru řídící jednotky motoru za účelem zvýšení výkonu motoru nebo snížení spotřeby paliva. S autochipem můžete zvýšit výkon vašeho motoru až o 30 % a ušetřit až 1 litr paliva na 100 km.

Autokosmetika

Autokosmetika jsou chemické přípravky určené pro ošetřování a čištění motorových vozidel.

  • Autokosmetika pro běžné čištění – autošampóny, čističe skel, čističe disků kol, kokpit spreje, čističe sedadel a čalounění
  • Autokosmetika ochranná – ochranné vosky na laky, přípravky na plasty, ochranné přípravky na kožené díly
  • Autokosmetika renovační – přípravky pro navrácení ztraceného vzhledu jednotlivých částí aut

Zajímají vás novinky ze světa aut? Doporučujeme vám webové stránky, které se zabývají nejen novinkami ze světa motorismu, ale i recenzemi, testy nebo tajnými projekty automobilek.