Auto – Lubě okres Blansko

Osobní automobily můžeme rozdělit do několika typů podle provedení karoserie – sedan, liftback, hatchback, kombi, limuzína, kupé, kabriolet, roadster, MPV, SUV, crossover, off-road a pick-up. Přehled autosalonů v lokalitě Lubě.

1–10 firem z 319 nalezených Filtry

1VIVA Racing team - Jiří VICHTA

91 m Lubě 47, Lubě Bezdlužná

VIVA Racing team - Jiří VICHTA, se sídlem Lubě 47, 679 21, Lubě, v okrese Blansko a v kraji Jihomoravský kraj. Právní forma Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona. Založení v roce 2011. Pracuje u nás 1 - 5 zaměstnanců. Předmětem podnikání je: Opravy silničních vozidel Silniční…

2Jiří Řádek - Žernovník

1.9 km Žernovník 20, Žernovník Bezdlužná

Jiří Řádek, se sídlem Žernovník 20, 679 21, Žernovník, v okrese Blansko a v kraji Jihomoravský kraj. Právní forma Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona. Založení v roce 1994. Předmětem podnikání je: Montáž, opravy, revize a zkoušky plynových zařízení a plnění nádob plyny Montáž,…

3Kozelková Alena1 pobočka

Prodáváme náhradní díly, vykupujeme a prodáváme druhotné suroviny a zajišťujeme ekologickou likvidaci vozidel.

4Just Zbyněk

5.0
★★★★★
★★★★★
(4)
4.3 km nám. Míru 39, Černá Hora Bezdlužná

Opravujeme osobní automobily a prodáváme náhradní díly. Provozujeme pneuservis.

5Ing. Milan Hlaváček

Nabízíme klempířské a lakýrnické opravy karoserií současných i historických automobilů a motocyklů.

6Hlaváček Milan, Bc.

4.6 km Na Ulici 93, Černá Hora Bezdlužná

Provozujeme autoservis a pneuservis a prodáváme náhradní díly a příslušenství.

7DCT s.r.o.1 pobočka

4.6 km Tovární 85, Černá Hora Bezdlužná

Vývoj a výroba vlastních chemických produktů pro automobilový a elektrotechnický průmysl.

8DCT s.r.o. - e-shop (pobočka Černá Hora)1 pobočka

4.6 km Tovární 85, Černá Hora Bezdlužná

Internetový prodej autokosmetiky, chemie, příslušenství a doplňků pro vozidla i motocykly.

9OMA CZ, a.s. (pobočka Černá Hora)6 poboček

4.8
★★★★★
★★★★★
(8)
4.6 km Tovární 85, Černá Hora Bezdlužná

Jsme distributory v oblasti mazacích olejů, plastických maziv, asfaltových výrobků a autochemie. Dále nabízíme průmyslová, potravinářská i biologicky odbouratelná maziva, vazelíny, přípravky pro mycí linky, laky, tmely, zálivky či parafíny.

10ITALCARS s.r.o.

4.1
★★★★★
★★★★★
(11)
4.7 km U Lihovaru 145, Černá Hora Bezdlužná

Dovážíme ojeté osobní automobily především z Itálie.


Auto – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Blansko


Auto v lokalitě Lubě – detailní popis

Autosalony

V autosalonu si můžete vybrat nový vůz podle vašich představ. Autosalony nabízejí širokou a pestrou nabídku skladových vozů. Samozřejmostí je možnost zkušební jízdy. K dalším službám autosalonů patří prodej značkových doplňků nebo autorizovaný servis.

Nejprodávanějším autem v ČR je Škoda Octavia. Nejoblíbenějšími barvami aut jsou bílá, šedá a modrá. Co se týká pohonných hmot, tak benzín využívá přes 70 % registrovaných vozidel.

Autobazary

Autobazary se specializují na prodej ojetých aut, která jsou prověřená po stránce technické i legislativní. Mezi další služby, které poskytují patří: komisní výkup vozu, prodej vozu protiúčtem, zprostředkování úvěru nebo sjednání povinného a havarijního pojištění. V autobazarech jsou na prodej vozidla, která byla zakoupena nejen v ČR, ale i v zahraničí, a která mohla mít i více majitelů. Přehled autobazarů v lokalitě Lubě.

Autoservisy

Autoservisy se rozdělují na autorizované a neautorizované. Autorizované autoservisy se specializují na servis pouze jedné značky aut a neautorizované autoservisy opravují automobily více značek. Opravy aut provádějí profesionální pracovníci – automechanici, autoelektrikáři, autoklempíři. Součástí některých autoservisů jsou i pneuservisy. Přehled autoservisů ve vaší lokalitě Lubě.

Pneuservisy

Kvalitní obutí vozu zvyšuje bezpečnost jízdy, snižuje spotřebu paliva a přináší radost z jízdy. Pneuservisy se specializují na prodej, opravy nebo přezouvání pneumatik. Od začátku listopadu do konce března je podle zákona povinné mít zimní pneu. Pro osobní i užitkové automobily do 3,5 tuny je nutné mít zimní pneu na všech 4 kolech s hloubkou vzorku minimálně 4 mm. Pneuservisy fungují samostatně nebo mohou být součástí autoservisů. Přehled pneuservisů ve vaší lokalitě Lubě.

STK

Stanice technické kontroly zajišťují technické prohlídky silničních vozidel, při kterých kontrolují technický stav vozidla. Technická kontrola je v ČR povinná pro všechny silniční vozidla evidovaná v ČR a opatřená registrační značkou s výjimkou vozidel kategorie R. Přehled STK stanic ve vaší lokalitě Lubě.

Čerpací stanice

Mezi služby, které poskytují benzínové pumpy patří: prodej pohonných hmot (benzínu nebo nafty), vysavače nečistot, dohušťování pneumatik, mycí linka nebo doplňkový prodej potřeb pro motoristy.

Chiptuning

Chiptuning je úprava softwaru řídící jednotky motoru za účelem zvýšení výkonu motoru nebo snížení spotřeby paliva. S autochipem můžete zvýšit výkon vašeho motoru až o 30 % a ušetřit až 1 litr paliva na 100 km.

Autokosmetika

Autokosmetika jsou chemické přípravky určené pro ošetřování a čištění motorových vozidel.

  • Autokosmetika pro běžné čištění – autošampóny, čističe skel, čističe disků kol, kokpit spreje, čističe sedadel a čalounění
  • Autokosmetika ochranná – ochranné vosky na laky, přípravky na plasty, ochranné přípravky na kožené díly
  • Autokosmetika renovační – přípravky pro navrácení ztraceného vzhledu jednotlivých částí aut

Zajímají vás novinky ze světa aut? Doporučujeme vám webové stránky, které se zabývají nejen novinkami ze světa motorismu, ale i recenzemi, testy nebo tajnými projekty automobilek.