Auto – Roubanina okres Blansko

Osobní automobily můžeme rozdělit do několika typů podle provedení karoserie – sedan, liftback, hatchback, kombi, limuzína, kupé, kabriolet, roadster, MPV, SUV, crossover, off-road a pick-up. Přehled autosalonů v lokalitě Roubanina.

1–10 firem z 273 nalezených Filtry

1Roman Šich - Ekologická likvidace vozidel

4.6
★★★★★
★★★★★
(2)
3.3 km Brťov u Velkých…, Velké Opatovice
Otevřeno do 18:00
Bezdlužná

Roman Šich - Ekologická likvidace vozidel, se sídlem Brťov u Velkých Opatovic 48, 679 63, Velké Opatovice, v okrese Blansko a v kraji Jihomoravský kraj. Právní forma Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona. Založení v roce 2012. Předmětem podnikání je: Silniční motorová doprava -…

2Tomáš Hlaváček

4.3 km Hlinky 2, Boskovice
Otevřeno do 19:00
Bezdlužná

Ekologická likvidace auto a moto vraků, výkup auto a moto vraků za hotové, ekologická recyklace použitých dílů, výkup použité zemědělské techniky.

3Konopáč Roman

4.9 km Borová 17, Letovice-Slatinka Bezdlužná

Nabízíme služby pneuservisu, servis podvozkových součástí i prodej náhradních dílů.

4EP okna s.r.o. - přívěsné vozíky5 poboček

Půjčujeme přívěsné vozíky k osobním automobilům.

5Letoplast s.r.o.

3.0
★★★★★
★★★★★
(12)
5.6 km Pražská 258/91, Letovice
Otevřeno do 16:00

Letoplast s.r.o. je součástí mezinárodní skupiny Lefevere Group, rodinou vlastněná skupina společností založených v roce 1900 se sídlem v Belgii. V České republice podnikající od roku 1995. V roce 1995 založená jako Wood & Plastic s.r.o. k výrobě reproduktorů známých světových značek, v roce 2004…

6Macek Bronislav

5.8 km Šraňky 454, Velké Opatovice Bezdlužná

Nabízíme servis motorových vozidel, autoelektrikářské, klempířské, karosářské a lakýrnické práce i přípravu na STK.

7Čapka František

Nabízíme lakování osobních vozidel a motocyklů, leštění i oživení laku, klempířské práce i ošetření spodku vozů a dutin.

8Inkova, spol. s r. o. (pobočka Velké Opatovice)1 pobočka

5.9 km Horensko 203 , Velké Opatovice Bezdlužná

Děláme opravy motorových vozidel a máme provoz pneuservisu a děláme přípravu vozidel na technickou kontrolu.

9Shell Czech Republic a.s. (pobočka Letovice)199 poboček

Nabídka pohonných hmot, olejů a maziv pro osobní i nákladní automobily. Prodej průmyslových a leteckých paliv a maziv.

10Shell Czech Republic a.s. - pohonné hmoty199 poboček

Nabídka pohonných hmot, olejů a maziv pro osobní i nákladní automobily. Prodej průmyslových a leteckých paliv a maziv.


Auto – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Blansko


Auto v lokalitě Roubanina – detailní popis

Autosalony

V autosalonu si můžete vybrat nový vůz podle vašich představ. Autosalony nabízejí širokou a pestrou nabídku skladových vozů. Samozřejmostí je možnost zkušební jízdy. K dalším službám autosalonů patří prodej značkových doplňků nebo autorizovaný servis.

Nejprodávanějším autem v ČR je Škoda Octavia. Nejoblíbenějšími barvami aut jsou bílá, šedá a modrá. Co se týká pohonných hmot, tak benzín využívá přes 70 % registrovaných vozidel.

Autobazary

Autobazary se specializují na prodej ojetých aut, která jsou prověřená po stránce technické i legislativní. Mezi další služby, které poskytují patří: komisní výkup vozu, prodej vozu protiúčtem, zprostředkování úvěru nebo sjednání povinného a havarijního pojištění. V autobazarech jsou na prodej vozidla, která byla zakoupena nejen v ČR, ale i v zahraničí, a která mohla mít i více majitelů. Přehled autobazarů v lokalitě Roubanina.

Autoservisy

Autoservisy se rozdělují na autorizované a neautorizované. Autorizované autoservisy se specializují na servis pouze jedné značky aut a neautorizované autoservisy opravují automobily více značek. Opravy aut provádějí profesionální pracovníci – automechanici, autoelektrikáři, autoklempíři. Součástí některých autoservisů jsou i pneuservisy. Přehled autoservisů ve vaší lokalitě Roubanina.

Pneuservisy

Kvalitní obutí vozu zvyšuje bezpečnost jízdy, snižuje spotřebu paliva a přináší radost z jízdy. Pneuservisy se specializují na prodej, opravy nebo přezouvání pneumatik. Od začátku listopadu do konce března je podle zákona povinné mít zimní pneu. Pro osobní i užitkové automobily do 3,5 tuny je nutné mít zimní pneu na všech 4 kolech s hloubkou vzorku minimálně 4 mm. Pneuservisy fungují samostatně nebo mohou být součástí autoservisů. Přehled pneuservisů ve vaší lokalitě Roubanina.

STK

Stanice technické kontroly zajišťují technické prohlídky silničních vozidel, při kterých kontrolují technický stav vozidla. Technická kontrola je v ČR povinná pro všechny silniční vozidla evidovaná v ČR a opatřená registrační značkou s výjimkou vozidel kategorie R. Přehled STK stanic ve vaší lokalitě Roubanina.

Čerpací stanice

Mezi služby, které poskytují benzínové pumpy patří: prodej pohonných hmot (benzínu nebo nafty), vysavače nečistot, dohušťování pneumatik, mycí linka nebo doplňkový prodej potřeb pro motoristy.

Chiptuning

Chiptuning je úprava softwaru řídící jednotky motoru za účelem zvýšení výkonu motoru nebo snížení spotřeby paliva. S autochipem můžete zvýšit výkon vašeho motoru až o 30 % a ušetřit až 1 litr paliva na 100 km.

Autokosmetika

Autokosmetika jsou chemické přípravky určené pro ošetřování a čištění motorových vozidel.

  • Autokosmetika pro běžné čištění – autošampóny, čističe skel, čističe disků kol, kokpit spreje, čističe sedadel a čalounění
  • Autokosmetika ochranná – ochranné vosky na laky, přípravky na plasty, ochranné přípravky na kožené díly
  • Autokosmetika renovační – přípravky pro navrácení ztraceného vzhledu jednotlivých částí aut

Zajímají vás novinky ze světa aut? Doporučujeme vám webové stránky, které se zabývají nejen novinkami ze světa motorismu, ale i recenzemi, testy nebo tajnými projekty automobilek.