Auto – Uhřice okres Blansko

Osobní automobily můžeme rozdělit do několika typů podle provedení karoserie – sedan, liftback, hatchback, kombi, limuzína, kupé, kabriolet, roadster, MPV, SUV, crossover, off-road a pick-up. Přehled autosalonů v lokalitě Uhřice.

1–10 firem z 273 nalezených Filtry

1PENTO Oil s.r.o. (pobočka Velké Opatovice)1 pobočka

PENTO Oil s.r.o., se sídlem Na Zkratce 677, 679 63, Velké Opatovice, v okrese Blansko a v kraji Jihomoravský kraj, zapsaná v obchodním rejstříku pod sp.zn. C 203559, Městský soud v Praze. Právní forma Společnost s ručením omezeným. Založení v roce 2013. Předmětem podnikání je: pronájem nemovitostí…

2TRIGA, společnost s ručením omezeným2 pobočky

Vyrábění řezných, chladicích emulzí, syntetických kapalin a olejů. Prodej maziv a aditiv.

3Macek Bronislav

4.7 km Šraňky 454, Velké Opatovice Bezdlužná

Nabízíme servis motorových vozidel, autoelektrikářské, klempířské, karosářské a lakýrnické práce i přípravu na STK.

4Inkova, spol. s r. o. (pobočka Velké Opatovice)1 pobočka

4.7 km Horensko 203 , Velké Opatovice Bezdlužná

Děláme opravy motorových vozidel a máme provoz pneuservisu a děláme přípravu vozidel na technickou kontrolu.

5Randula Evžen

4.4
★★★★★
★★★★★
(41)
4.8 km Šebetov 127, Šebetov Bezdlužná

Autobazar. Prodáváme náhradní díly, nové i použité pneumatiky, přívěsné vozíky a autokosmetiku.

6Milan Svoboda

4.8 km Šebetov 205, Šebetov Bezdlužná

Prodáváme pohonné hmoty.

7EP okna s.r.o. - přívěsné vozíky5 poboček

Půjčujeme přívěsné vozíky k osobním automobilům.

8Evžen Randula

4.5
★★★★★
★★★★★
(45)
5.8 km Šebetov 255, Šebetov Bezdlužná

Evžen Randula, se sídlem Šebetov 255, 679 35, Šebetov, v okrese Blansko a v kraji Jihomoravský kraj. Právní forma Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona. Založení v roce 2005. Předmětem podnikání je: Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona Více…

9Petr Ševčík - Kořenec

7.2 km Kořenec 79, Kořenec Bezdlužná

Petr Ševčík, se sídlem Kořenec 79, 680 01, Kořenec, v okrese Blansko a v kraji Jihomoravský kraj. Právní forma Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona. Založení v roce 1996. Předmětem podnikání je: Klempířství a oprava karoserií Zámečnictví, nástrojářství Zdroj: výpis z dat Registru…

10Roman Šich - Ekologická likvidace vozidel

4.6
★★★★★
★★★★★
(2)
7.5 km Brťov u Velkých…, Velké Opatovice
Otevřeno do 18:00
Bezdlužná

Roman Šich - Ekologická likvidace vozidel, se sídlem Brťov u Velkých Opatovic 48, 679 63, Velké Opatovice, v okrese Blansko a v kraji Jihomoravský kraj. Právní forma Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona. Založení v roce 2012. Předmětem podnikání je: Silniční motorová doprava -…


Auto – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Blansko


Auto v lokalitě Uhřice – detailní popis

Autosalony

V autosalonu si můžete vybrat nový vůz podle vašich představ. Autosalony nabízejí širokou a pestrou nabídku skladových vozů. Samozřejmostí je možnost zkušební jízdy. K dalším službám autosalonů patří prodej značkových doplňků nebo autorizovaný servis.

Nejprodávanějším autem v ČR je Škoda Octavia. Nejoblíbenějšími barvami aut jsou bílá, šedá a modrá. Co se týká pohonných hmot, tak benzín využívá přes 70 % registrovaných vozidel.

Autobazary

Autobazary se specializují na prodej ojetých aut, která jsou prověřená po stránce technické i legislativní. Mezi další služby, které poskytují patří: komisní výkup vozu, prodej vozu protiúčtem, zprostředkování úvěru nebo sjednání povinného a havarijního pojištění. V autobazarech jsou na prodej vozidla, která byla zakoupena nejen v ČR, ale i v zahraničí, a která mohla mít i více majitelů. Přehled autobazarů v lokalitě Uhřice.

Autoservisy

Autoservisy se rozdělují na autorizované a neautorizované. Autorizované autoservisy se specializují na servis pouze jedné značky aut a neautorizované autoservisy opravují automobily více značek. Opravy aut provádějí profesionální pracovníci – automechanici, autoelektrikáři, autoklempíři. Součástí některých autoservisů jsou i pneuservisy. Přehled autoservisů ve vaší lokalitě Uhřice.

Pneuservisy

Kvalitní obutí vozu zvyšuje bezpečnost jízdy, snižuje spotřebu paliva a přináší radost z jízdy. Pneuservisy se specializují na prodej, opravy nebo přezouvání pneumatik. Od začátku listopadu do konce března je podle zákona povinné mít zimní pneu. Pro osobní i užitkové automobily do 3,5 tuny je nutné mít zimní pneu na všech 4 kolech s hloubkou vzorku minimálně 4 mm. Pneuservisy fungují samostatně nebo mohou být součástí autoservisů. Přehled pneuservisů ve vaší lokalitě Uhřice.

STK

Stanice technické kontroly zajišťují technické prohlídky silničních vozidel, při kterých kontrolují technický stav vozidla. Technická kontrola je v ČR povinná pro všechny silniční vozidla evidovaná v ČR a opatřená registrační značkou s výjimkou vozidel kategorie R. Přehled STK stanic ve vaší lokalitě Uhřice.

Čerpací stanice

Mezi služby, které poskytují benzínové pumpy patří: prodej pohonných hmot (benzínu nebo nafty), vysavače nečistot, dohušťování pneumatik, mycí linka nebo doplňkový prodej potřeb pro motoristy.

Chiptuning

Chiptuning je úprava softwaru řídící jednotky motoru za účelem zvýšení výkonu motoru nebo snížení spotřeby paliva. S autochipem můžete zvýšit výkon vašeho motoru až o 30 % a ušetřit až 1 litr paliva na 100 km.

Autokosmetika

Autokosmetika jsou chemické přípravky určené pro ošetřování a čištění motorových vozidel.

  • Autokosmetika pro běžné čištění – autošampóny, čističe skel, čističe disků kol, kokpit spreje, čističe sedadel a čalounění
  • Autokosmetika ochranná – ochranné vosky na laky, přípravky na plasty, ochranné přípravky na kožené díly
  • Autokosmetika renovační – přípravky pro navrácení ztraceného vzhledu jednotlivých částí aut

Zajímají vás novinky ze světa aut? Doporučujeme vám webové stránky, které se zabývají nejen novinkami ze světa motorismu, ale i recenzemi, testy nebo tajnými projekty automobilek.