Auto – Petrov okres Blansko

Osobní automobily můžeme rozdělit do několika typů podle provedení karoserie – sedan, liftback, hatchback, kombi, limuzína, kupé, kabriolet, roadster, MPV, SUV, crossover, off-road a pick-up. Přehled autosalonů v lokalitě Petrov.

1–10 firem z 314 nalezených Filtry

1Just Petr

4.6
★★★★★
★★★★★
(220)
1.2 km Kunštát-Rudka 48, Kunštát-Rudka

Nabízíme opravy a servis osobních motorových vozidel.

2Just Pavel - justcar

4.5
★★★★★
★★★★★
(2)
1.2 km Kunštát-Rudka 48, Kunštát-Rudka

Nabízíme služby autoservisu a pneuservisu včetně čištění interiéru vozu.

3Houdek Stanislav- pneuservis Sulíkov

5.0
★★★★★
★★★★★
(10)
1.4 km Sulíkov 40, Sulíkov
Otevřeno do 19:00
Bezdlužná

Provozujeme pneuservis. Jsme výhradním prodejcem a partnerem pneumatik značek LASSA a SAILUN v regionu a odběratelem všech předních výrobců pneumatik, jejichž produkty nabízíme za výhodné ceny.

4Kořenek Roman

5.0
★★★★★
★★★★★
(19)
1.4 km Sulíkov 6, Sulíkov Bezdlužná

Opravujeme motory, převodovky a vstřikování čerpadel. Nabízíme klempířské, mechanické a elektrikářské práce včetně výměny čelních skel.

5Jiří Grenar

2.3 km Rudka 74, Kunštát
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Jiří Grenar, se sídlem Rudka 74, 679 72, Kunštát, v okrese Blansko a v kraji Jihomoravský kraj. Právní forma Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona. Založení v roce 1992. Předmětem podnikání je: Provádění ohňostrojných prací Klempířství a oprava karoserií Opravy silničních vozidel …

6Břetislav Šutera

Provozujeme pneuservis a nabízíme měření geometrie vozidel.

7Čada Jaromír

Nabízíme opravy motorů i karosérií osobních vozidel a přípravu na STK.

8Čerpací stanice CAROIL (pobočka Kunštát)2 pobočky

3.8
★★★★★
★★★★★
(2)
3.4 km Sychotín 86, Kunštát
Otevřeno do 18:00

Čerpací stanice CAROIL, se sídlem Sychotín 86, 679 72, Kunštát, v okrese Blansko a v kraji Jihomoravský kraj, zapsaná v obchodním rejstříku pod sp.zn. B 6893, Krajský soud v Brně. Právní forma Akciová společnost. Založení v roce 2013. Pracuje u nás 10 - 19 zaměstnanců. Předmětem podnikání je:…

9Kubíček Petr - autoservis

Nabízíme opravy motorových vozidel i karosérií.

10CALIBRA PLUS, s.r.o.7 poboček

Provozujeme čerpací stanici pohonných hmot.


Auto – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Blansko


Auto v lokalitě Petrov – detailní popis

Autosalony

V autosalonu si můžete vybrat nový vůz podle vašich představ. Autosalony nabízejí širokou a pestrou nabídku skladových vozů. Samozřejmostí je možnost zkušební jízdy. K dalším službám autosalonů patří prodej značkových doplňků nebo autorizovaný servis.

Nejprodávanějším autem v ČR je Škoda Octavia. Nejoblíbenějšími barvami aut jsou bílá, šedá a modrá. Co se týká pohonných hmot, tak benzín využívá přes 70 % registrovaných vozidel.

Autobazary

Autobazary se specializují na prodej ojetých aut, která jsou prověřená po stránce technické i legislativní. Mezi další služby, které poskytují patří: komisní výkup vozu, prodej vozu protiúčtem, zprostředkování úvěru nebo sjednání povinného a havarijního pojištění. V autobazarech jsou na prodej vozidla, která byla zakoupena nejen v ČR, ale i v zahraničí, a která mohla mít i více majitelů. Přehled autobazarů v lokalitě Petrov.

Autoservisy

Autoservisy se rozdělují na autorizované a neautorizované. Autorizované autoservisy se specializují na servis pouze jedné značky aut a neautorizované autoservisy opravují automobily více značek. Opravy aut provádějí profesionální pracovníci – automechanici, autoelektrikáři, autoklempíři. Součástí některých autoservisů jsou i pneuservisy. Přehled autoservisů ve vaší lokalitě Petrov.

Pneuservisy

Kvalitní obutí vozu zvyšuje bezpečnost jízdy, snižuje spotřebu paliva a přináší radost z jízdy. Pneuservisy se specializují na prodej, opravy nebo přezouvání pneumatik. Od začátku listopadu do konce března je podle zákona povinné mít zimní pneu. Pro osobní i užitkové automobily do 3,5 tuny je nutné mít zimní pneu na všech 4 kolech s hloubkou vzorku minimálně 4 mm. Pneuservisy fungují samostatně nebo mohou být součástí autoservisů. Přehled pneuservisů ve vaší lokalitě Petrov.

STK

Stanice technické kontroly zajišťují technické prohlídky silničních vozidel, při kterých kontrolují technický stav vozidla. Technická kontrola je v ČR povinná pro všechny silniční vozidla evidovaná v ČR a opatřená registrační značkou s výjimkou vozidel kategorie R. Přehled STK stanic ve vaší lokalitě Petrov.

Čerpací stanice

Mezi služby, které poskytují benzínové pumpy patří: prodej pohonných hmot (benzínu nebo nafty), vysavače nečistot, dohušťování pneumatik, mycí linka nebo doplňkový prodej potřeb pro motoristy.

Chiptuning

Chiptuning je úprava softwaru řídící jednotky motoru za účelem zvýšení výkonu motoru nebo snížení spotřeby paliva. S autochipem můžete zvýšit výkon vašeho motoru až o 30 % a ušetřit až 1 litr paliva na 100 km.

Autokosmetika

Autokosmetika jsou chemické přípravky určené pro ošetřování a čištění motorových vozidel.

  • Autokosmetika pro běžné čištění – autošampóny, čističe skel, čističe disků kol, kokpit spreje, čističe sedadel a čalounění
  • Autokosmetika ochranná – ochranné vosky na laky, přípravky na plasty, ochranné přípravky na kožené díly
  • Autokosmetika renovační – přípravky pro navrácení ztraceného vzhledu jednotlivých částí aut

Zajímají vás novinky ze světa aut? Doporučujeme vám webové stránky, které se zabývají nejen novinkami ze světa motorismu, ale i recenzemi, testy nebo tajnými projekty automobilek.