Auto – Habrůvka okres Blansko

Osobní automobily můžeme rozdělit do několika typů podle provedení karoserie – sedan, liftback, hatchback, kombi, limuzína, kupé, kabriolet, roadster, MPV, SUV, crossover, off-road a pick-up. Přehled autosalonů v lokalitě Habrůvka.

1–10 firem z 273 nalezených Filtry

1MPTM Truck Service, spol. s r.o.

540 m Habrůvka 49, Habrůvka Bezdlužná

MPTM Truck Service, spol. s r.o., se sídlem Habrůvka 49, 679 05, Habrůvka, v okrese Blansko a v kraji Jihomoravský kraj, zapsaná v obchodním rejstříku pod sp.zn. C 61984, Krajský soud v Brně. Právní forma Společnost s ručením omezeným. Založení v roce 2009. Pracuje u nás 1 - 5 zaměstnanců. …

2ECOSHINE

1.3 km Březina 268, Křtiny
Otevřeno od 6:30
Bezdlužná

ECOSHINE, se sídlem Březina 268, 679 05, Křtiny, v okrese Blansko a v kraji Jihomoravský kraj, zapsaná v obchodním rejstříku pod sp.zn. C 87229, Krajský soud v Brně. Právní forma Společnost s ručením omezeným. Založení v roce 2015. Předmětem podnikání je: Výroba, obchod a služby neuvedené v…

3ČEPRO, a.s. (pobočka Adamov)264 poboček

2.5
★★★★★
★★★★★
(1)
4.4 km Nádražní 381, Adamov

Nabízíme přepravu, skladování a prodej ropných produktů i ochranu zásob státních hmotných rezerv. Provozujeme čerpací stanice.

4Klein Pavel1 pobočka

4.4 km Tyršova 324, Jedovnice Bezdlužná

Provozuji autobazar osobních automobilů a dodávek.

5Vaňáč Jakub - pobočka Adamov1 pobočka

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
4.4 km Družstevní 423/3, Adamov

Máme nabídku pronájmu limuzíny Lincoln.

6AutoAdamov

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
4.5 km Osvobození 200/31, Adamov Bezdlužná

AutoAdamov, se sídlem Osvobození 200/31, 679 04, Adamov, v okrese Blansko a v kraji Jihomoravský kraj. Právní forma Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona. Založení v roce 1996. Pracuje u nás 1 - 5 zaměstnanců. Předmětem podnikání je: Hostinská činnost Prodej kvasného lihu, konzumního…

7TT Servis Brno, s.r.o.1 pobočka

3.5
★★★★★
★★★★★
(8)
4.6 km Opletalova 29, Adamov
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

Firma realizuje práce dle individuálních požadavků zákazníka od návrhu know-how, přes zpracování projektové dokumentace a dodávky jednotlivých strojních zařízení až po dodávky a montáž celých technologických linek formou „na klíč“. Projekční práce , inženýrské služby a dovoz mikromletého vápence.

8NEZVAL JIŘÍ

4.6 km Rudice 140, Jedovnice
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

NEZVAL JIŘÍ, se sídlem Rudice 140, 679 06, Jedovnice, v okrese Blansko a v kraji Jihomoravský kraj. Právní forma Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona. Založení v roce 1992. Předmětem podnikání je: Opravy silničních vozidel Klempířství a oprava karoserií Zdroj: výpis z dat Registru…

9Adast Engineering s.r.o.

3.9
★★★★★
★★★★★
(9)
4.7 km Adamov 496, Adamov Bezdlužná

Nabízíme technologii pro provozovatele čerpacích stanic a skladů pohonných hmot. Firma se zabývá výstavbou a rekonstrukcí čerpacích stanic pohonných hmot, LPG, CNG, AdBlue. Dodáváme také samostatné stojany a automaty, náhradní díly, řídící systémy. Zajišťujeme servis, revize zařízení a…

10PNEUSERVIS BLANSKO - Martin Raibl

4.5
★★★★★
★★★★★
(2)
5.1 km Olomučany 180, Olomučany
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

PNEUSERVIS BLANSKO - Martin Raibl, se sídlem Olomučany 180, 679 03, Olomučany, v okrese Blansko a v kraji Jihomoravský kraj. Právní forma Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona. Založení v roce 1996. Předmětem podnikání je: Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3…


Auto – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Blansko


Auto v lokalitě Habrůvka – detailní popis

Autosalony

V autosalonu si můžete vybrat nový vůz podle vašich představ. Autosalony nabízejí širokou a pestrou nabídku skladových vozů. Samozřejmostí je možnost zkušební jízdy. K dalším službám autosalonů patří prodej značkových doplňků nebo autorizovaný servis.

Nejprodávanějším autem v ČR je Škoda Octavia. Nejoblíbenějšími barvami aut jsou bílá, šedá a modrá. Co se týká pohonných hmot, tak benzín využívá přes 70 % registrovaných vozidel.

Autobazary

Autobazary se specializují na prodej ojetých aut, která jsou prověřená po stránce technické i legislativní. Mezi další služby, které poskytují patří: komisní výkup vozu, prodej vozu protiúčtem, zprostředkování úvěru nebo sjednání povinného a havarijního pojištění. V autobazarech jsou na prodej vozidla, která byla zakoupena nejen v ČR, ale i v zahraničí, a která mohla mít i více majitelů. Přehled autobazarů v lokalitě Habrůvka.

Autoservisy

Autoservisy se rozdělují na autorizované a neautorizované. Autorizované autoservisy se specializují na servis pouze jedné značky aut a neautorizované autoservisy opravují automobily více značek. Opravy aut provádějí profesionální pracovníci – automechanici, autoelektrikáři, autoklempíři. Součástí některých autoservisů jsou i pneuservisy. Přehled autoservisů ve vaší lokalitě Habrůvka.

Pneuservisy

Kvalitní obutí vozu zvyšuje bezpečnost jízdy, snižuje spotřebu paliva a přináší radost z jízdy. Pneuservisy se specializují na prodej, opravy nebo přezouvání pneumatik. Od začátku listopadu do konce března je podle zákona povinné mít zimní pneu. Pro osobní i užitkové automobily do 3,5 tuny je nutné mít zimní pneu na všech 4 kolech s hloubkou vzorku minimálně 4 mm. Pneuservisy fungují samostatně nebo mohou být součástí autoservisů. Přehled pneuservisů ve vaší lokalitě Habrůvka.

STK

Stanice technické kontroly zajišťují technické prohlídky silničních vozidel, při kterých kontrolují technický stav vozidla. Technická kontrola je v ČR povinná pro všechny silniční vozidla evidovaná v ČR a opatřená registrační značkou s výjimkou vozidel kategorie R. Přehled STK stanic ve vaší lokalitě Habrůvka.

Čerpací stanice

Mezi služby, které poskytují benzínové pumpy patří: prodej pohonných hmot (benzínu nebo nafty), vysavače nečistot, dohušťování pneumatik, mycí linka nebo doplňkový prodej potřeb pro motoristy.

Chiptuning

Chiptuning je úprava softwaru řídící jednotky motoru za účelem zvýšení výkonu motoru nebo snížení spotřeby paliva. S autochipem můžete zvýšit výkon vašeho motoru až o 30 % a ušetřit až 1 litr paliva na 100 km.

Autokosmetika

Autokosmetika jsou chemické přípravky určené pro ošetřování a čištění motorových vozidel.

  • Autokosmetika pro běžné čištění – autošampóny, čističe skel, čističe disků kol, kokpit spreje, čističe sedadel a čalounění
  • Autokosmetika ochranná – ochranné vosky na laky, přípravky na plasty, ochranné přípravky na kožené díly
  • Autokosmetika renovační – přípravky pro navrácení ztraceného vzhledu jednotlivých částí aut

Zajímají vás novinky ze světa aut? Doporučujeme vám webové stránky, které se zabývají nejen novinkami ze světa motorismu, ale i recenzemi, testy nebo tajnými projekty automobilek.