Auto – Ludíkov okres Blansko

Osobní automobily můžeme rozdělit do několika typů podle provedení karoserie – sedan, liftback, hatchback, kombi, limuzína, kupé, kabriolet, roadster, MPV, SUV, crossover, off-road a pick-up. Přehled autosalonů v lokalitě Ludíkov.

1–10 firem z 273 nalezených Filtry

1Autoservis Flek

4.5
★★★★★
★★★★★
(2)
890 m Němčice 188, Němčice
Otevřeno do 17:00
Bezdlužná

Autoservis Flek, se sídlem Němčice 188, 679 51, Němčice, v okrese Blansko a v kraji Jihomoravský kraj. Právní forma Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona. Založení v roce 2018. Předmětem podnikání je: Klempířství a oprava karoserií Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3…

2Přibyl Zdeněk

1.5 km Valchov 125, Valchov Bezdlužná

Autolakovna, nabízíme čištění a leštění karoserií. Prodáváme lakýrnický materiál.

3GObaby s.r.o. - e-shop1 pobočka

4.2
★★★★★
★★★★★
(2)
3.2 km Žďárná 173, Žďárná Bezdlužná

Prodej kočárků, autosedaček a doplňků přes internet.

4EBU, spol. s r.o.

3.3 km Sloup 187, Sloup Bezdlužná

Provozujeme čerpací stanice pohonných hmot.

5Šafář Milan

Firma se zabývá výrobou plastových dílů pro karosérie včetně kompozitových a uhlíkových dílů.

7Hloušek Karel1 pobočka

2.9
★★★★★
★★★★★
(7)
5.3 km Dukelská 2143/35, Boskovice Bezdlužná

Prodáváme pneumatiky, ocelové a hliníkové disky. Opravujeme průrazy pneumatik a duší. Servisujeme klimatizace a brzdy.

8Hloušek Karel - e-shop (pobočka Boskovice)1 pobočka

2.9
★★★★★
★★★★★
(7)
5.3 km Dukelská 2143/35, Boskovice Bezdlužná

Internetový prodej pneumatik, ocelových a hliníkových disků.

9Auto Žáček s.r.o.

4.5
★★★★★
★★★★★
(24)
5.3 km Ludvíka Vojtěcha…, Boskovice Bezdlužná

Nabízíme opravy automobilů všech značek, vyřizování pojistných událostí i poskytování náhradních vozidel při haváriích.

10Autoservis Růžička

4.4
★★★★★
★★★★★
(1)
5.3 km Šošůvka 222, Šošůvka
Otevřeno do 17:00
Bezdlužná

Autoservis Růžička, se sídlem Šošůvka 222, 679 13, Šošůvka, v okrese Blansko a v kraji Jihomoravský kraj. Právní forma Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona. Založení v roce 2007. Pracuje u nás 1 - 5 zaměstnanců. Předmětem podnikání je: Opravy silničních vozidel Více informací…


Auto – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Blansko


Auto v lokalitě Ludíkov – detailní popis

Autosalony

V autosalonu si můžete vybrat nový vůz podle vašich představ. Autosalony nabízejí širokou a pestrou nabídku skladových vozů. Samozřejmostí je možnost zkušební jízdy. K dalším službám autosalonů patří prodej značkových doplňků nebo autorizovaný servis.

Nejprodávanějším autem v ČR je Škoda Octavia. Nejoblíbenějšími barvami aut jsou bílá, šedá a modrá. Co se týká pohonných hmot, tak benzín využívá přes 70 % registrovaných vozidel.

Autobazary

Autobazary se specializují na prodej ojetých aut, která jsou prověřená po stránce technické i legislativní. Mezi další služby, které poskytují patří: komisní výkup vozu, prodej vozu protiúčtem, zprostředkování úvěru nebo sjednání povinného a havarijního pojištění. V autobazarech jsou na prodej vozidla, která byla zakoupena nejen v ČR, ale i v zahraničí, a která mohla mít i více majitelů. Přehled autobazarů v lokalitě Ludíkov.

Autoservisy

Autoservisy se rozdělují na autorizované a neautorizované. Autorizované autoservisy se specializují na servis pouze jedné značky aut a neautorizované autoservisy opravují automobily více značek. Opravy aut provádějí profesionální pracovníci – automechanici, autoelektrikáři, autoklempíři. Součástí některých autoservisů jsou i pneuservisy. Přehled autoservisů ve vaší lokalitě Ludíkov.

Pneuservisy

Kvalitní obutí vozu zvyšuje bezpečnost jízdy, snižuje spotřebu paliva a přináší radost z jízdy. Pneuservisy se specializují na prodej, opravy nebo přezouvání pneumatik. Od začátku listopadu do konce března je podle zákona povinné mít zimní pneu. Pro osobní i užitkové automobily do 3,5 tuny je nutné mít zimní pneu na všech 4 kolech s hloubkou vzorku minimálně 4 mm. Pneuservisy fungují samostatně nebo mohou být součástí autoservisů. Přehled pneuservisů ve vaší lokalitě Ludíkov.

STK

Stanice technické kontroly zajišťují technické prohlídky silničních vozidel, při kterých kontrolují technický stav vozidla. Technická kontrola je v ČR povinná pro všechny silniční vozidla evidovaná v ČR a opatřená registrační značkou s výjimkou vozidel kategorie R. Přehled STK stanic ve vaší lokalitě Ludíkov.

Čerpací stanice

Mezi služby, které poskytují benzínové pumpy patří: prodej pohonných hmot (benzínu nebo nafty), vysavače nečistot, dohušťování pneumatik, mycí linka nebo doplňkový prodej potřeb pro motoristy.

Chiptuning

Chiptuning je úprava softwaru řídící jednotky motoru za účelem zvýšení výkonu motoru nebo snížení spotřeby paliva. S autochipem můžete zvýšit výkon vašeho motoru až o 30 % a ušetřit až 1 litr paliva na 100 km.

Autokosmetika

Autokosmetika jsou chemické přípravky určené pro ošetřování a čištění motorových vozidel.

  • Autokosmetika pro běžné čištění – autošampóny, čističe skel, čističe disků kol, kokpit spreje, čističe sedadel a čalounění
  • Autokosmetika ochranná – ochranné vosky na laky, přípravky na plasty, ochranné přípravky na kožené díly
  • Autokosmetika renovační – přípravky pro navrácení ztraceného vzhledu jednotlivých částí aut

Zajímají vás novinky ze světa aut? Doporučujeme vám webové stránky, které se zabývají nejen novinkami ze světa motorismu, ale i recenzemi, testy nebo tajnými projekty automobilek.