Auto – Pamětice okres Blansko

Osobní automobily můžeme rozdělit do několika typů podle provedení karoserie – sedan, liftback, hatchback, kombi, limuzína, kupé, kabriolet, roadster, MPV, SUV, crossover, off-road a pick-up. Přehled autosalonů v lokalitě Pamětice.

1–10 firem z 273 nalezených Filtry

1Autokrossový klub Boskovice z.s.

Autokrossový klub Boskovice z.s., se sídlem Vísky 96, 679 33, Vísky, v okrese Blansko a v kraji Jihomoravský kraj, zapsaná v obchodním rejstříku pod sp.zn. L 20807, Krajský soud v Brně. Právní forma Spolek. Založení v roce 2015. Zdroj: výpis z dat Registru Ares, CreditCheck.

2Dvořáček Břetislav - pobočka Letovice-Kladoruby1 pobočka

Provádíme vnitrostátní nákladní silniční přepravy a to se specializací na kontejnerovou dopravu.

3Čapka František

Nabízíme lakování osobních vozidel a motocyklů, leštění i oživení laku, klempířské práce i ošetření spodku vozů a dutin.

4Pecha Pavel

Nabízíme opravy, servis a diagnostiku osobních automobilů i služby pneuservisu.

5Miroslav Tomášek

Naším oborem je internetový prodej autokosmetiky značek Mafra, TurtleWax, ArmorAll.

6KOCMAN JIŘÍ

4.2 km Míchov 31, Letovice Bezdlužná

KOCMAN JIŘÍ, se sídlem Míchov 31, 679 61, Letovice, v okrese Blansko a v kraji Jihomoravský kraj. Právní forma Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona. Založení v roce 2008. Pracuje u nás 1 - 5 zaměstnanců. Předmětem podnikání je: Podnikání v oblasti nakládání s nebezpečnými odpady…

7Petrů Bohumil

4.3 km Komenského 868, Letovice Bezdlužná

Nabízíme ruční mytí vozidel, čištění interiérů, luxování, mytí motorů a spodků i přípravu vozidel na STK a na prodej.

8Janoušek Milan - autoservis

4.9
★★★★★
★★★★★
(49)
4.3 km Třebětínská 200, Letovice-Třebětín Bezdlužná

Nabízíme opravy a údržbu osobních vozů a prodej náhradních dílů, doplňků i příslušenství.

9Evžen Randula

4.5
★★★★★
★★★★★
(45)
4.7 km Šebetov 255, Šebetov Bezdlužná

Evžen Randula, se sídlem Šebetov 255, 679 35, Šebetov, v okrese Blansko a v kraji Jihomoravský kraj. Právní forma Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona. Založení v roce 2005. Předmětem podnikání je: Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona Více…

10Klíma Pavel - pneuservis

4.7 km Chrudichromy 67, Chrudichromy Bezdlužná

Provozujeme pneuservis a nabízíme základní údržbu a opravy automobilů, seřízení geometrie kol i přípravu vozidel na STK. Prodáváme oleje a náhradní díly.


Auto – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Blansko


Auto v lokalitě Pamětice – detailní popis

Autosalony

V autosalonu si můžete vybrat nový vůz podle vašich představ. Autosalony nabízejí širokou a pestrou nabídku skladových vozů. Samozřejmostí je možnost zkušební jízdy. K dalším službám autosalonů patří prodej značkových doplňků nebo autorizovaný servis.

Nejprodávanějším autem v ČR je Škoda Octavia. Nejoblíbenějšími barvami aut jsou bílá, šedá a modrá. Co se týká pohonných hmot, tak benzín využívá přes 70 % registrovaných vozidel.

Autobazary

Autobazary se specializují na prodej ojetých aut, která jsou prověřená po stránce technické i legislativní. Mezi další služby, které poskytují patří: komisní výkup vozu, prodej vozu protiúčtem, zprostředkování úvěru nebo sjednání povinného a havarijního pojištění. V autobazarech jsou na prodej vozidla, která byla zakoupena nejen v ČR, ale i v zahraničí, a která mohla mít i více majitelů. Přehled autobazarů v lokalitě Pamětice.

Autoservisy

Autoservisy se rozdělují na autorizované a neautorizované. Autorizované autoservisy se specializují na servis pouze jedné značky aut a neautorizované autoservisy opravují automobily více značek. Opravy aut provádějí profesionální pracovníci – automechanici, autoelektrikáři, autoklempíři. Součástí některých autoservisů jsou i pneuservisy. Přehled autoservisů ve vaší lokalitě Pamětice.

Pneuservisy

Kvalitní obutí vozu zvyšuje bezpečnost jízdy, snižuje spotřebu paliva a přináší radost z jízdy. Pneuservisy se specializují na prodej, opravy nebo přezouvání pneumatik. Od začátku listopadu do konce března je podle zákona povinné mít zimní pneu. Pro osobní i užitkové automobily do 3,5 tuny je nutné mít zimní pneu na všech 4 kolech s hloubkou vzorku minimálně 4 mm. Pneuservisy fungují samostatně nebo mohou být součástí autoservisů. Přehled pneuservisů ve vaší lokalitě Pamětice.

STK

Stanice technické kontroly zajišťují technické prohlídky silničních vozidel, při kterých kontrolují technický stav vozidla. Technická kontrola je v ČR povinná pro všechny silniční vozidla evidovaná v ČR a opatřená registrační značkou s výjimkou vozidel kategorie R. Přehled STK stanic ve vaší lokalitě Pamětice.

Čerpací stanice

Mezi služby, které poskytují benzínové pumpy patří: prodej pohonných hmot (benzínu nebo nafty), vysavače nečistot, dohušťování pneumatik, mycí linka nebo doplňkový prodej potřeb pro motoristy.

Chiptuning

Chiptuning je úprava softwaru řídící jednotky motoru za účelem zvýšení výkonu motoru nebo snížení spotřeby paliva. S autochipem můžete zvýšit výkon vašeho motoru až o 30 % a ušetřit až 1 litr paliva na 100 km.

Autokosmetika

Autokosmetika jsou chemické přípravky určené pro ošetřování a čištění motorových vozidel.

  • Autokosmetika pro běžné čištění – autošampóny, čističe skel, čističe disků kol, kokpit spreje, čističe sedadel a čalounění
  • Autokosmetika ochranná – ochranné vosky na laky, přípravky na plasty, ochranné přípravky na kožené díly
  • Autokosmetika renovační – přípravky pro navrácení ztraceného vzhledu jednotlivých částí aut

Zajímají vás novinky ze světa aut? Doporučujeme vám webové stránky, které se zabývají nejen novinkami ze světa motorismu, ale i recenzemi, testy nebo tajnými projekty automobilek.