Auto – Krhov okres Blansko

Osobní automobily můžeme rozdělit do několika typů podle provedení karoserie – sedan, liftback, hatchback, kombi, limuzína, kupé, kabriolet, roadster, MPV, SUV, crossover, off-road a pick-up. Přehled autosalonů v lokalitě Krhov.

1–10 firem z 314 nalezených Filtry

1Nečas Miroslav

4.0
★★★★★
★★★★★
(7)
1.7 km Jabloňany 107, Jabloňany Bezdlužná

Servis a montáž chlazení, klimatizací a tepelných čerpadel.

2SILMET Příbram a.s. (pobočka Lysice)5 poboček

4.5
★★★★★
★★★★★
(2)
3.0 km Brněnská 160, Lysice Bezdlužná

Provozujeme čerpací stanice. Prodáváme pohonné hmoty.

3Andrlík Viktor

Nabízíme kompletní klempířské a mechanické práce. Renovace laků, seřízení geometrie kol a prodej náhradních dílů. Pneuservis.

4Agroakcia, s.r.o.

Nabízíme služby STK pro užitkové automobily a měření emisí i u osobních dieselových automobilů.

5Agropodnik, a.s.4 pobočky

4.2
★★★★★
★★★★★
(1)
3.0 km Skalice nad…, Skalice nad Svitavou Bezdlužná

Nabízíme měření emisí pro osobní vozidla, nákladní vozidla, autobusy i traktory se vznětovými motory.

6Agropodnik, a.s. - prodej nafty4 pobočky

4.2
★★★★★
★★★★★
(1)
3.0 km Skalice nad…, Skalice nad Svitavou Bezdlužná

Prodáváme motorovou naftu, nabízíme dopravu objemu tisíc litrů.

7MJM agro, a. s.8 poboček

4.5
★★★★★
★★★★★
(2)
3.0 km Skalice nad…, Skalice nad Svitavou
Otevřeno do 18:00
Bezdlužná

MJM agro, a. s., se sídlem Skalice nad Svitavou 169, 679 01, Skalice nad Svitavou, v okrese Blansko a v kraji Jihomoravský kraj, zapsaná v obchodním rejstříku pod sp.zn. B 11103, Krajský soud v Ostravě. Právní forma Akciová společnost. Založení v roce 2017. Pracuje u nás 200 - 249 zaměstnanců. …

8MONSTA Brno, spol. s r.o. (pobočka Lysice)8 poboček

2.5
★★★★★
★★★★★
(2)
3.0 km Lysice, Lysice Bezdlužná

Nabízíme náhradní díly pro traktory a zemědělské stroje, zahradní a farmářskou techniku a ochranné pracovní pomůcky a oděvy.

9ZEAS Lysice, a.s. - zemědělství

4.2
★★★★★
★★★★★
(3)
3.3 km Družstevní 68, Lysice
Dnes už má zavřeno

Vyrábí krmné směsi a produkty živočišné a rostlinné výroby. ZEAS Lysice,a.s. byla založena 30.12.1996 a od 1.1.1998 převzala hospodářskou činnost od Zemědělského družstva Lysice. Společnost zaměstnává 100 pracovníků a hospodaří v katastrech 18 obcí v okrese Blansko a částečně i Brno-venkov na…

10TIPTOPSERVIS - Josef Pižl

4.5
★★★★★
★★★★★
(12)
3.4 km Zákostelí 91, Lysice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

TIPTOPSERVIS - Josef Pižl, se sídlem Zákostelí 91, 679 71, Lysice, v okrese Blansko a v kraji Jihomoravský kraj. Právní forma Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona. Založení v roce 2014. Předmětem podnikání je: Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského…


Auto – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Blansko


Auto v lokalitě Krhov – detailní popis

Autosalony

V autosalonu si můžete vybrat nový vůz podle vašich představ. Autosalony nabízejí širokou a pestrou nabídku skladových vozů. Samozřejmostí je možnost zkušební jízdy. K dalším službám autosalonů patří prodej značkových doplňků nebo autorizovaný servis.

Nejprodávanějším autem v ČR je Škoda Octavia. Nejoblíbenějšími barvami aut jsou bílá, šedá a modrá. Co se týká pohonných hmot, tak benzín využívá přes 70 % registrovaných vozidel.

Autobazary

Autobazary se specializují na prodej ojetých aut, která jsou prověřená po stránce technické i legislativní. Mezi další služby, které poskytují patří: komisní výkup vozu, prodej vozu protiúčtem, zprostředkování úvěru nebo sjednání povinného a havarijního pojištění. V autobazarech jsou na prodej vozidla, která byla zakoupena nejen v ČR, ale i v zahraničí, a která mohla mít i více majitelů. Přehled autobazarů v lokalitě Krhov.

Autoservisy

Autoservisy se rozdělují na autorizované a neautorizované. Autorizované autoservisy se specializují na servis pouze jedné značky aut a neautorizované autoservisy opravují automobily více značek. Opravy aut provádějí profesionální pracovníci – automechanici, autoelektrikáři, autoklempíři. Součástí některých autoservisů jsou i pneuservisy. Přehled autoservisů ve vaší lokalitě Krhov.

Pneuservisy

Kvalitní obutí vozu zvyšuje bezpečnost jízdy, snižuje spotřebu paliva a přináší radost z jízdy. Pneuservisy se specializují na prodej, opravy nebo přezouvání pneumatik. Od začátku listopadu do konce března je podle zákona povinné mít zimní pneu. Pro osobní i užitkové automobily do 3,5 tuny je nutné mít zimní pneu na všech 4 kolech s hloubkou vzorku minimálně 4 mm. Pneuservisy fungují samostatně nebo mohou být součástí autoservisů. Přehled pneuservisů ve vaší lokalitě Krhov.

STK

Stanice technické kontroly zajišťují technické prohlídky silničních vozidel, při kterých kontrolují technický stav vozidla. Technická kontrola je v ČR povinná pro všechny silniční vozidla evidovaná v ČR a opatřená registrační značkou s výjimkou vozidel kategorie R. Přehled STK stanic ve vaší lokalitě Krhov.

Čerpací stanice

Mezi služby, které poskytují benzínové pumpy patří: prodej pohonných hmot (benzínu nebo nafty), vysavače nečistot, dohušťování pneumatik, mycí linka nebo doplňkový prodej potřeb pro motoristy.

Chiptuning

Chiptuning je úprava softwaru řídící jednotky motoru za účelem zvýšení výkonu motoru nebo snížení spotřeby paliva. S autochipem můžete zvýšit výkon vašeho motoru až o 30 % a ušetřit až 1 litr paliva na 100 km.

Autokosmetika

Autokosmetika jsou chemické přípravky určené pro ošetřování a čištění motorových vozidel.

  • Autokosmetika pro běžné čištění – autošampóny, čističe skel, čističe disků kol, kokpit spreje, čističe sedadel a čalounění
  • Autokosmetika ochranná – ochranné vosky na laky, přípravky na plasty, ochranné přípravky na kožené díly
  • Autokosmetika renovační – přípravky pro navrácení ztraceného vzhledu jednotlivých částí aut

Zajímají vás novinky ze světa aut? Doporučujeme vám webové stránky, které se zabývají nejen novinkami ze světa motorismu, ale i recenzemi, testy nebo tajnými projekty automobilek.