Auto – Bořitov okres Blansko

Osobní automobily můžeme rozdělit do několika typů podle provedení karoserie – sedan, liftback, hatchback, kombi, limuzína, kupé, kabriolet, roadster, MPV, SUV, crossover, off-road a pick-up. Přehled autosalonů v lokalitě Bořitov.

1–10 firem z 314 nalezených Filtry

1Auto Benke

4.8
★★★★★
★★★★★
(26)
735 m Trávníky 107, Bořitov
Otevřeno od 7:30
Bezdlužná

Auto Benke, se sídlem Trávníky 107, 679 21, Bořitov, v okrese Blansko a v kraji Jihomoravský kraj. Právní forma Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona. Založení v roce 2009. Pracuje u nás 1 - 5 zaměstnanců. Předmětem podnikání je: Opravy silničních vozidel Výroba, obchod a služby…

2VK autoprodej, spol.s r.o.

3.8
★★★★★
★★★★★
(5)
747 m Trávníky 8, Bořitov Bezdlužná

Dovážíme a prodáváme vozidla z EU.

3DOPRAVA SILNICE, spol. s r.o.

4.9
★★★★★
★★★★★
(18)
919 m U Lihovaru 522, Černá Hora Bezdlužná

Společnost poskytuje služby v oblasti nákladní dopravy, zemních prací, servisu nákladních a osobních automobilů či prodeje písku, štěrku a kačírky aj.

4ITALCARS s.r.o.

4.4
★★★★★
★★★★★
(35)
1.0 km U Lihovaru 145, Černá Hora Bezdlužná

Dovážíme ojeté osobní automobily především z Itálie.

5Rottenbor Antonín

1.1 km Svitavská 108, Černá Hora Bezdlužná

Nabízíme opravy automobilů.

6Ing. Milan Hlaváček

4.5
★★★★★
★★★★★
(112)
1.4 km Na Ulici 93, Černá Hora

Nabízíme klempířské a lakýrnické opravy karoserií současných i historických automobilů a motocyklů.

7Hlaváček Milan, Bc.

4.4
★★★★★
★★★★★
(2)
1.4 km Na Ulici 93, Černá Hora Bezdlužná

Provozujeme autoservis a pneuservis a prodáváme náhradní díly a příslušenství.

8DCT s.r.o.1 pobočka

1.4 km Tovární 85, Černá Hora Bezdlužná

Vývoj a výroba vlastních chemických produktů pro automobilový a elektrotechnický průmysl.

9DCT s.r.o. - e-shop (pobočka Černá Hora)1 pobočka

1.4 km Tovární 85, Černá Hora Bezdlužná

Internetový prodej autokosmetiky, chemie, příslušenství a doplňků pro vozidla i motocykly.

10OMA CZ, a.s. (pobočka Černá Hora)6 poboček

4.8
★★★★★
★★★★★
(10)
1.4 km Tovární 85, Černá Hora Bezdlužná

Jsme distributory v oblasti mazacích olejů, plastických maziv, asfaltových výrobků a autochemie. Dále nabízíme průmyslová, potravinářská i biologicky odbouratelná maziva, vazelíny, přípravky pro mycí linky, laky, tmely, zálivky či parafíny.


Auto – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Blansko


Auto v lokalitě Bořitov – detailní popis

Autosalony

V autosalonu si můžete vybrat nový vůz podle vašich představ. Autosalony nabízejí širokou a pestrou nabídku skladových vozů. Samozřejmostí je možnost zkušební jízdy. K dalším službám autosalonů patří prodej značkových doplňků nebo autorizovaný servis.

Nejprodávanějším autem v ČR je Škoda Octavia. Nejoblíbenějšími barvami aut jsou bílá, šedá a modrá. Co se týká pohonných hmot, tak benzín využívá přes 70 % registrovaných vozidel.

Autobazary

Autobazary se specializují na prodej ojetých aut, která jsou prověřená po stránce technické i legislativní. Mezi další služby, které poskytují patří: komisní výkup vozu, prodej vozu protiúčtem, zprostředkování úvěru nebo sjednání povinného a havarijního pojištění. V autobazarech jsou na prodej vozidla, která byla zakoupena nejen v ČR, ale i v zahraničí, a která mohla mít i více majitelů. Přehled autobazarů v lokalitě Bořitov.

Autoservisy

Autoservisy se rozdělují na autorizované a neautorizované. Autorizované autoservisy se specializují na servis pouze jedné značky aut a neautorizované autoservisy opravují automobily více značek. Opravy aut provádějí profesionální pracovníci – automechanici, autoelektrikáři, autoklempíři. Součástí některých autoservisů jsou i pneuservisy. Přehled autoservisů ve vaší lokalitě Bořitov.

Pneuservisy

Kvalitní obutí vozu zvyšuje bezpečnost jízdy, snižuje spotřebu paliva a přináší radost z jízdy. Pneuservisy se specializují na prodej, opravy nebo přezouvání pneumatik. Od začátku listopadu do konce března je podle zákona povinné mít zimní pneu. Pro osobní i užitkové automobily do 3,5 tuny je nutné mít zimní pneu na všech 4 kolech s hloubkou vzorku minimálně 4 mm. Pneuservisy fungují samostatně nebo mohou být součástí autoservisů. Přehled pneuservisů ve vaší lokalitě Bořitov.

STK

Stanice technické kontroly zajišťují technické prohlídky silničních vozidel, při kterých kontrolují technický stav vozidla. Technická kontrola je v ČR povinná pro všechny silniční vozidla evidovaná v ČR a opatřená registrační značkou s výjimkou vozidel kategorie R. Přehled STK stanic ve vaší lokalitě Bořitov.

Čerpací stanice

Mezi služby, které poskytují benzínové pumpy patří: prodej pohonných hmot (benzínu nebo nafty), vysavače nečistot, dohušťování pneumatik, mycí linka nebo doplňkový prodej potřeb pro motoristy.

Chiptuning

Chiptuning je úprava softwaru řídící jednotky motoru za účelem zvýšení výkonu motoru nebo snížení spotřeby paliva. S autochipem můžete zvýšit výkon vašeho motoru až o 30 % a ušetřit až 1 litr paliva na 100 km.

Autokosmetika

Autokosmetika jsou chemické přípravky určené pro ošetřování a čištění motorových vozidel.

  • Autokosmetika pro běžné čištění – autošampóny, čističe skel, čističe disků kol, kokpit spreje, čističe sedadel a čalounění
  • Autokosmetika ochranná – ochranné vosky na laky, přípravky na plasty, ochranné přípravky na kožené díly
  • Autokosmetika renovační – přípravky pro navrácení ztraceného vzhledu jednotlivých částí aut

Zajímají vás novinky ze světa aut? Doporučujeme vám webové stránky, které se zabývají nejen novinkami ze světa motorismu, ale i recenzemi, testy nebo tajnými projekty automobilek.