Auto – Kunice okres Blansko

Osobní automobily můžeme rozdělit do několika typů podle provedení karoserie – sedan, liftback, hatchback, kombi, limuzína, kupé, kabriolet, roadster, MPV, SUV, crossover, off-road a pick-up. Přehled autosalonů v lokalitě Kunice.

1–10 firem z 314 nalezených Filtry

1Čerpací stanice CAROIL (pobočka Kunštát)2 pobočky

3.8
★★★★★
★★★★★
(2)
2.8 km Sychotín 86, Kunštát
Otevřeno do 20:00

Čerpací stanice CAROIL, se sídlem Sychotín 86, 679 72, Kunštát, v okrese Blansko a v kraji Jihomoravský kraj, zapsaná v obchodním rejstříku pod sp.zn. B 6893, Krajský soud v Brně. Právní forma Akciová společnost. Založení v roce 2013. Pracuje u nás 10 - 19 zaměstnanců. Předmětem podnikání je:…

2Kubíček Petr - autoservis

Nabízíme opravy motorových vozidel i karosérií.

3CALIBRA PLUS, s.r.o.7 poboček

Provozujeme čerpací stanici pohonných hmot.

4Radka Pospíšilová

3.4 km Nová 292, Kunštát Bezdlužná

Naším oborem je internetový prodej kožených potahů volantů Cloon.

5EUROKOV,s.r.o.

3.0
★★★★★
★★★★★
(1)
3.5 km Pod Hlubnou 508, Kunštát Bezdlužná

Zaměřujeme se na strojní obrábění a také výrobu přesných součástí a hřídelů pro výrobce automatických praček, ale i díly pro automobilový průmysl.

6Bělehrádek Ondřej

3.7 km Drnovice 137, Drnovice Bezdlužná

Provádíme a nabízíme zámečnické a autoklempířské práce.

7COLOR KAROS, s.r.o.

3.7 km Drnovice 229, Drnovice Bezdlužná

Nabízím lakování automobilů a motorkových dílů, design, návrhy, airbrush i retuš v oblasti autolakování.

8Ducháček Lubomír

4.6
★★★★★
★★★★★
(31)
3.7 km Drnovice 158, Drnovice

Nabízíme servis klimatizací a služby pneuservisu - počítačová diagnostika, antikorozní nástřik a servisní prohlídky.

9Kobík Milan

3.7 km Drnovice 45, Drnovice Bezdlužná

Provozujeme pneuservis pro osobní automobily.

10ABI plus s.r.o. - e-shop automobilové oleje1 pobočka

On-line prodej automobilových olejů, aditiv, lepidel, tmelů a penetrací.


Auto – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Blansko


Auto v lokalitě Kunice – detailní popis

Autosalony

V autosalonu si můžete vybrat nový vůz podle vašich představ. Autosalony nabízejí širokou a pestrou nabídku skladových vozů. Samozřejmostí je možnost zkušební jízdy. K dalším službám autosalonů patří prodej značkových doplňků nebo autorizovaný servis.

Nejprodávanějším autem v ČR je Škoda Octavia. Nejoblíbenějšími barvami aut jsou bílá, šedá a modrá. Co se týká pohonných hmot, tak benzín využívá přes 70 % registrovaných vozidel.

Autobazary

Autobazary se specializují na prodej ojetých aut, která jsou prověřená po stránce technické i legislativní. Mezi další služby, které poskytují patří: komisní výkup vozu, prodej vozu protiúčtem, zprostředkování úvěru nebo sjednání povinného a havarijního pojištění. V autobazarech jsou na prodej vozidla, která byla zakoupena nejen v ČR, ale i v zahraničí, a která mohla mít i více majitelů. Přehled autobazarů v lokalitě Kunice.

Autoservisy

Autoservisy se rozdělují na autorizované a neautorizované. Autorizované autoservisy se specializují na servis pouze jedné značky aut a neautorizované autoservisy opravují automobily více značek. Opravy aut provádějí profesionální pracovníci – automechanici, autoelektrikáři, autoklempíři. Součástí některých autoservisů jsou i pneuservisy. Přehled autoservisů ve vaší lokalitě Kunice.

Pneuservisy

Kvalitní obutí vozu zvyšuje bezpečnost jízdy, snižuje spotřebu paliva a přináší radost z jízdy. Pneuservisy se specializují na prodej, opravy nebo přezouvání pneumatik. Od začátku listopadu do konce března je podle zákona povinné mít zimní pneu. Pro osobní i užitkové automobily do 3,5 tuny je nutné mít zimní pneu na všech 4 kolech s hloubkou vzorku minimálně 4 mm. Pneuservisy fungují samostatně nebo mohou být součástí autoservisů. Přehled pneuservisů ve vaší lokalitě Kunice.

STK

Stanice technické kontroly zajišťují technické prohlídky silničních vozidel, při kterých kontrolují technický stav vozidla. Technická kontrola je v ČR povinná pro všechny silniční vozidla evidovaná v ČR a opatřená registrační značkou s výjimkou vozidel kategorie R. Přehled STK stanic ve vaší lokalitě Kunice.

Čerpací stanice

Mezi služby, které poskytují benzínové pumpy patří: prodej pohonných hmot (benzínu nebo nafty), vysavače nečistot, dohušťování pneumatik, mycí linka nebo doplňkový prodej potřeb pro motoristy.

Chiptuning

Chiptuning je úprava softwaru řídící jednotky motoru za účelem zvýšení výkonu motoru nebo snížení spotřeby paliva. S autochipem můžete zvýšit výkon vašeho motoru až o 30 % a ušetřit až 1 litr paliva na 100 km.

Autokosmetika

Autokosmetika jsou chemické přípravky určené pro ošetřování a čištění motorových vozidel.

  • Autokosmetika pro běžné čištění – autošampóny, čističe skel, čističe disků kol, kokpit spreje, čističe sedadel a čalounění
  • Autokosmetika ochranná – ochranné vosky na laky, přípravky na plasty, ochranné přípravky na kožené díly
  • Autokosmetika renovační – přípravky pro navrácení ztraceného vzhledu jednotlivých částí aut

Zajímají vás novinky ze světa aut? Doporučujeme vám webové stránky, které se zabývají nejen novinkami ze světa motorismu, ale i recenzemi, testy nebo tajnými projekty automobilek.