Auto – Újezd u Černé Hory okres Blansko

Osobní automobily můžeme rozdělit do několika typů podle provedení karoserie – sedan, liftback, hatchback, kombi, limuzína, kupé, kabriolet, roadster, MPV, SUV, crossover, off-road a pick-up. Přehled autosalonů v lokalitě Újezd u Černé Hory.

1–10 firem z 314 nalezených Filtry

1Kozelková Alena1 pobočka

Prodáváme náhradní díly, vykupujeme a prodáváme druhotné suroviny a zajišťujeme ekologickou likvidaci vozidel.

2Hromčík Pavel

4.7
★★★★★
★★★★★
(3)
2.8 km Lipůvka 84, Lipůvka Bezdlužná

Prodáváme, montujeme a servisujeme auto-hifi a elektroniku. Nabízíme autoelektroservis, opravy alternátorů a startérů.

3ADS autodílna Sever, s.r.o.

4.6
★★★★★
★★★★★
(58)
2.8 km Lipůvka 358, Lipůvka
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Autoservis, pneuservis, diagnostika. Prodáváme nové díly na vozy Fiat, Alfa, Lancia. Vykupujeme a prodáváme tyto vozidla. Nabízíme funkční díly z havarovaných vozů stejných značek.

4OMV Česká republika, s.r.o. (pobočka Lipůvka)202 poboček

3.8
★★★★★
★★★★★
(2)
2.8 km Lipůvka 364, Lipůvka Bezdlužná

Provozujeme sítě čerpacích stanic pohonných hmot a velkoobchod s pohonnými hmotami, oleji a mazivy.

5Záviška Alexandr

4.6
★★★★★
★★★★★
(2)
2.8 km Lipůvka 263, Lipůvka Bezdlužná

Firma se zabývá velkoobchodním i maloobchodním prodejem dálkově ovládaných systémů, termostatů, časových spínačů, detektorů pohybu a regulátorů osvětlení.

6LUKOIL Czech Republic s.r.o.47 poboček

4.5
★★★★★
★★★★★
(12)
2.8 km Lipůvka 363, Lipůvka Bezdlužná

Nabízíme prodej pohonných hmot.

7Lipka - chráněná dílna s.r.o. - mytí a čištění aut2 pobočky

2.8 km Lipůvka 331, Lipůvka Bezdlužná

Nabízíme ruční mytí a čištění aut, luxování, tepování a ošetřování plastů i kožených sedaček.

8LUKOIL Czech Republic s.r.o. (pobočka Lipůvka)47 poboček

4.5
★★★★★
★★★★★
(12)
2.8 km Lipůvka 363, Lipůvka Bezdlužná

Nabízíme prodej pohonných hmot.

9Autoškola Stopka

2.8 km Lipůvka, Lipůvka Bezdlužná

Autoškola Stopka, se sídlem Lipůvka, 679 22, Lipůvka, v okrese Blansko a v kraji Jihomoravský kraj. Právní forma Zemědělský podnikatel - fyzická osoba. Založení v roce 1992. Více informací naleznete na našich webových stránkách. Zdroj: výpis z dat Registru Ares, CreditCheck.

10BROJAN, spol. s r.o.

2.8 km Lipůvka, Lipůvka
Otevřeno do 22:00

BROJAN, spol. s r.o., se sídlem Lipůvka, 679 22, Lipůvka, v okrese Blansko a v kraji Jihomoravský kraj, zapsaná v obchodním rejstříku pod sp.zn. C 21328, Krajský soud v Brně. Právní forma Společnost s ručením omezeným. Založení v roce 1996. Pracuje u nás 6 - 9 zaměstnanců. Předmětem podnikání je:…


Auto – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Blansko


Auto v lokalitě Újezd u Černé Hory – detailní popis

Autosalony

V autosalonu si můžete vybrat nový vůz podle vašich představ. Autosalony nabízejí širokou a pestrou nabídku skladových vozů. Samozřejmostí je možnost zkušební jízdy. K dalším službám autosalonů patří prodej značkových doplňků nebo autorizovaný servis.

Nejprodávanějším autem v ČR je Škoda Octavia. Nejoblíbenějšími barvami aut jsou bílá, šedá a modrá. Co se týká pohonných hmot, tak benzín využívá přes 70 % registrovaných vozidel.

Autobazary

Autobazary se specializují na prodej ojetých aut, která jsou prověřená po stránce technické i legislativní. Mezi další služby, které poskytují patří: komisní výkup vozu, prodej vozu protiúčtem, zprostředkování úvěru nebo sjednání povinného a havarijního pojištění. V autobazarech jsou na prodej vozidla, která byla zakoupena nejen v ČR, ale i v zahraničí, a která mohla mít i více majitelů. Přehled autobazarů v lokalitě Újezd u Černé Hory.

Autoservisy

Autoservisy se rozdělují na autorizované a neautorizované. Autorizované autoservisy se specializují na servis pouze jedné značky aut a neautorizované autoservisy opravují automobily více značek. Opravy aut provádějí profesionální pracovníci – automechanici, autoelektrikáři, autoklempíři. Součástí některých autoservisů jsou i pneuservisy. Přehled autoservisů ve vaší lokalitě Újezd u Černé Hory.

Pneuservisy

Kvalitní obutí vozu zvyšuje bezpečnost jízdy, snižuje spotřebu paliva a přináší radost z jízdy. Pneuservisy se specializují na prodej, opravy nebo přezouvání pneumatik. Od začátku listopadu do konce března je podle zákona povinné mít zimní pneu. Pro osobní i užitkové automobily do 3,5 tuny je nutné mít zimní pneu na všech 4 kolech s hloubkou vzorku minimálně 4 mm. Pneuservisy fungují samostatně nebo mohou být součástí autoservisů. Přehled pneuservisů ve vaší lokalitě Újezd u Černé Hory.

STK

Stanice technické kontroly zajišťují technické prohlídky silničních vozidel, při kterých kontrolují technický stav vozidla. Technická kontrola je v ČR povinná pro všechny silniční vozidla evidovaná v ČR a opatřená registrační značkou s výjimkou vozidel kategorie R. Přehled STK stanic ve vaší lokalitě Újezd u Černé Hory.

Čerpací stanice

Mezi služby, které poskytují benzínové pumpy patří: prodej pohonných hmot (benzínu nebo nafty), vysavače nečistot, dohušťování pneumatik, mycí linka nebo doplňkový prodej potřeb pro motoristy.

Chiptuning

Chiptuning je úprava softwaru řídící jednotky motoru za účelem zvýšení výkonu motoru nebo snížení spotřeby paliva. S autochipem můžete zvýšit výkon vašeho motoru až o 30 % a ušetřit až 1 litr paliva na 100 km.

Autokosmetika

Autokosmetika jsou chemické přípravky určené pro ošetřování a čištění motorových vozidel.

  • Autokosmetika pro běžné čištění – autošampóny, čističe skel, čističe disků kol, kokpit spreje, čističe sedadel a čalounění
  • Autokosmetika ochranná – ochranné vosky na laky, přípravky na plasty, ochranné přípravky na kožené díly
  • Autokosmetika renovační – přípravky pro navrácení ztraceného vzhledu jednotlivých částí aut

Zajímají vás novinky ze světa aut? Doporučujeme vám webové stránky, které se zabývají nejen novinkami ze světa motorismu, ale i recenzemi, testy nebo tajnými projekty automobilek.