Auto – Býkovice okres Blansko

Osobní automobily můžeme rozdělit do několika typů podle provedení karoserie – sedan, liftback, hatchback, kombi, limuzína, kupé, kabriolet, roadster, MPV, SUV, crossover, off-road a pick-up. Přehled autosalonů v lokalitě Býkovice.

1–10 firem z 251 nalezených Filtry

1SILMET Příbram a.s. (pobočka Lysice)5 poboček

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
2.2 km Brněnská 160, Lysice Bezdlužná

Provozujeme čerpací stanice. Prodáváme pohonné hmoty.

2MONSTA Brno, spol. s r.o. (pobočka Lysice)8 poboček

3.9
★★★★★
★★★★★
(1)
2.2 km Lysice, Lysice Bezdlužná

Nabízíme náhradní díly pro traktory a zemědělské stroje, zahradní a farmářskou techniku a ochranné pracovní pomůcky a oděvy.

3Horák Milan - autoservis

4.5
★★★★★
★★★★★
(4)
2.5 km Badalky 269, Lysice Bezdlužná

Autoservis. Prodáváme náhradní díly, montujeme tažná zařízení. Provádíme údržbu klimatizací, diagnostiku elektroniky aut a přípravy na STK.

4ITALCARS s.r.o.

4.1
★★★★★
★★★★★
(11)
3.3 km U Lihovaru 145, Černá Hora Bezdlužná

Dovážíme ojeté osobní automobily především z Itálie.

5DOPRAVA SILNICE, spol. s r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(9)
3.4 km U Lihovaru 522, Černá Hora Bezdlužná

Společnost poskytuje služby v oblasti nákladní dopravy, zemních prací, servisu nákladních a osobních automobilů či prodeje písku, štěrku a kačírky aj.

6Just Zbyněk

3.5 km nám. Míru 39, Černá Hora Bezdlužná

Opravujeme osobní automobily a prodáváme náhradní díly. Provozujeme pneuservis.

7VK autoprodej, spol.s r.o.

2.5
★★★★★
★★★★★
(2)
3.6 km Trávníky 8, Bořitov Bezdlužná

Dovážíme a prodáváme vozidla z EU.

8Ing. Milan Hlaváček

Nabízíme klempířské a lakýrnické opravy karoserií současných i historických automobilů a motocyklů.

9Hlaváček Milan, Bc.

3.7 km Na Ulici 93, Černá Hora Bezdlužná

Provozujeme autoservis a pneuservis a prodáváme náhradní díly a příslušenství.

10Rottenbor Antonín

3.7 km Svitavská 108, Černá Hora Bezdlužná

Nabízíme opravy automobilů.


Auto – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Blansko


Auto v lokalitě Býkovice – detailní popis

Autosalony

V autosalonu si můžete vybrat nový vůz podle vašich představ. Autosalony nabízejí širokou a pestrou nabídku skladových vozů. Samozřejmostí je možnost zkušební jízdy. K dalším službám autosalonů patří prodej značkových doplňků nebo autorizovaný servis.

Nejprodávanějším autem v ČR je Škoda Octavia. Nejoblíbenějšími barvami aut jsou bílá, šedá a modrá. Co se týká pohonných hmot, tak benzín využívá přes 70 % registrovaných vozidel.

Autobazary

Autobazary se specializují na prodej ojetých aut, která jsou prověřená po stránce technické i legislativní. Mezi další služby, které poskytují patří: komisní výkup vozu, prodej vozu protiúčtem, zprostředkování úvěru nebo sjednání povinného a havarijního pojištění. V autobazarech jsou na prodej vozidla, která byla zakoupena nejen v ČR, ale i v zahraničí, a která mohla mít i více majitelů. Přehled autobazarů v lokalitě Býkovice.

Autoservisy

Autoservisy se rozdělují na autorizované a neautorizované. Autorizované autoservisy se specializují na servis pouze jedné značky aut a neautorizované autoservisy opravují automobily více značek. Opravy aut provádějí profesionální pracovníci – automechanici, autoelektrikáři, autoklempíři. Součástí některých autoservisů jsou i pneuservisy. Přehled autoservisů ve vaší lokalitě Býkovice.

Pneuservisy

Kvalitní obutí vozu zvyšuje bezpečnost jízdy, snižuje spotřebu paliva a přináší radost z jízdy. Pneuservisy se specializují na prodej, opravy nebo přezouvání pneumatik. Od začátku listopadu do konce března je podle zákona povinné mít zimní pneu. Pro osobní i užitkové automobily do 3,5 tuny je nutné mít zimní pneu na všech 4 kolech s hloubkou vzorku minimálně 4 mm. Pneuservisy fungují samostatně nebo mohou být součástí autoservisů. Přehled pneuservisů ve vaší lokalitě Býkovice.

STK

Stanice technické kontroly zajišťují technické prohlídky silničních vozidel, při kterých kontrolují technický stav vozidla. Technická kontrola je v ČR povinná pro všechny silniční vozidla evidovaná v ČR a opatřená registrační značkou s výjimkou vozidel kategorie R. Přehled STK stanic ve vaší lokalitě Býkovice.

Čerpací stanice

Mezi služby, které poskytují benzínové pumpy patří: prodej pohonných hmot (benzínu nebo nafty), vysavače nečistot, dohušťování pneumatik, mycí linka nebo doplňkový prodej potřeb pro motoristy.

Chiptuning

Chiptuning je úprava softwaru řídící jednotky motoru za účelem zvýšení výkonu motoru nebo snížení spotřeby paliva. S autochipem můžete zvýšit výkon vašeho motoru až o 30 % a ušetřit až 1 litr paliva na 100 km.

Autokosmetika

Autokosmetika jsou chemické přípravky určené pro ošetřování a čištění motorových vozidel.

  • Autokosmetika pro běžné čištění – autošampóny, čističe skel, čističe disků kol, kokpit spreje, čističe sedadel a čalounění
  • Autokosmetika ochranná – ochranné vosky na laky, přípravky na plasty, ochranné přípravky na kožené díly
  • Autokosmetika renovační – přípravky pro navrácení ztraceného vzhledu jednotlivých částí aut

Zajímají vás novinky ze světa aut? Doporučujeme vám webové stránky, které se zabývají nejen novinkami ze světa motorismu, ale i recenzemi, testy nebo tajnými projekty automobilek.