Auto – Štěchov okres Blansko

Osobní automobily můžeme rozdělit do několika typů podle provedení karoserie – sedan, liftback, hatchback, kombi, limuzína, kupé, kabriolet, roadster, MPV, SUV, crossover, off-road a pick-up. Přehled autosalonů v lokalitě Štěchov.

1–10 firem z 273 nalezených Filtry

1Horák Milan - autoservis

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
1.5 km Badalky 269, Lysice Bezdlužná

Autoservis. Prodáváme náhradní díly, montujeme tažná zařízení. Provádíme údržbu klimatizací, diagnostiku elektroniky aut a přípravy na STK.

2Car Brothers

5.0
★★★★★
★★★★★
(28)
2.3 km Brněnská 62, Lysice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Car Brothers, se sídlem Brněnská 62, 679 71, Lysice, v okrese Blansko a v kraji Jihomoravský kraj. Právní forma Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona. Založení v roce 2018. Předmětem podnikání je: Opravy silničních vozidel Klempířství a oprava karoserií Opravy ostatních dopravních…

3TIPTOPSERVIS - Josef Pižl

4.5
★★★★★
★★★★★
(12)
2.3 km Zákostelí 91, Lysice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

TIPTOPSERVIS - Josef Pižl, se sídlem Zákostelí 91, 679 71, Lysice, v okrese Blansko a v kraji Jihomoravský kraj. Právní forma Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona. Založení v roce 2014. Předmětem podnikání je: Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského…

4ZEAS Lysice, a.s. - zemědělství

4.2
★★★★★
★★★★★
(3)
2.4 km Družstevní 68, Lysice
Dnes už má zavřeno

Vyrábí krmné směsi a produkty živočišné a rostlinné výroby. ZEAS Lysice,a.s. byla založena 30.12.1996 a od 1.1.1998 převzala hospodářskou činnost od Zemědělského družstva Lysice. Společnost zaměstnává 100 pracovníků a hospodaří v katastrech 18 obcí v okrese Blansko a částečně i Brno-venkov na…

5MONSTA Brno, spol. s r.o. (pobočka Lysice)8 poboček

2.5
★★★★★
★★★★★
(2)
2.8 km Lysice, Lysice Bezdlužná

Nabízíme náhradní díly pro traktory a zemědělské stroje, zahradní a farmářskou techniku a ochranné pracovní pomůcky a oděvy.

6SILMET Příbram a.s. (pobočka Lysice)5 poboček

4.5
★★★★★
★★★★★
(2)
2.9 km Brněnská 160, Lysice Bezdlužná

Provozujeme čerpací stanice. Prodáváme pohonné hmoty.

7Bělehrádek Ondřej

3.3 km Drnovice 137, Drnovice Bezdlužná

Provádíme a nabízíme zámečnické a autoklempířské práce.

8Ducháček Lubomír

4.7
★★★★★
★★★★★
(33)
3.3 km Drnovice 158, Drnovice

Nabízíme servis klimatizací a služby pneuservisu - počítačová diagnostika, antikorozní nástřik a servisní prohlídky.

9COLOR KAROS, s.r.o.

3.3 km Drnovice 229, Drnovice Bezdlužná

Nabízím lakování automobilů a motorkových dílů, design, návrhy, airbrush i retuš v oblasti autolakování.

10Václav Pařízek

3.8 km Kozárov 4, Kozárov Bezdlužná

Nabízíme mechanické a elektrikářské opravy osobních automobilů, plnění a servis klimatizací i přípravu a provedení STK včetně diagnostiky.


Auto – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Blansko


Auto v lokalitě Štěchov – detailní popis

Autosalony

V autosalonu si můžete vybrat nový vůz podle vašich představ. Autosalony nabízejí širokou a pestrou nabídku skladových vozů. Samozřejmostí je možnost zkušební jízdy. K dalším službám autosalonů patří prodej značkových doplňků nebo autorizovaný servis.

Nejprodávanějším autem v ČR je Škoda Octavia. Nejoblíbenějšími barvami aut jsou bílá, šedá a modrá. Co se týká pohonných hmot, tak benzín využívá přes 70 % registrovaných vozidel.

Autobazary

Autobazary se specializují na prodej ojetých aut, která jsou prověřená po stránce technické i legislativní. Mezi další služby, které poskytují patří: komisní výkup vozu, prodej vozu protiúčtem, zprostředkování úvěru nebo sjednání povinného a havarijního pojištění. V autobazarech jsou na prodej vozidla, která byla zakoupena nejen v ČR, ale i v zahraničí, a která mohla mít i více majitelů. Přehled autobazarů v lokalitě Štěchov.

Autoservisy

Autoservisy se rozdělují na autorizované a neautorizované. Autorizované autoservisy se specializují na servis pouze jedné značky aut a neautorizované autoservisy opravují automobily více značek. Opravy aut provádějí profesionální pracovníci – automechanici, autoelektrikáři, autoklempíři. Součástí některých autoservisů jsou i pneuservisy. Přehled autoservisů ve vaší lokalitě Štěchov.

Pneuservisy

Kvalitní obutí vozu zvyšuje bezpečnost jízdy, snižuje spotřebu paliva a přináší radost z jízdy. Pneuservisy se specializují na prodej, opravy nebo přezouvání pneumatik. Od začátku listopadu do konce března je podle zákona povinné mít zimní pneu. Pro osobní i užitkové automobily do 3,5 tuny je nutné mít zimní pneu na všech 4 kolech s hloubkou vzorku minimálně 4 mm. Pneuservisy fungují samostatně nebo mohou být součástí autoservisů. Přehled pneuservisů ve vaší lokalitě Štěchov.

STK

Stanice technické kontroly zajišťují technické prohlídky silničních vozidel, při kterých kontrolují technický stav vozidla. Technická kontrola je v ČR povinná pro všechny silniční vozidla evidovaná v ČR a opatřená registrační značkou s výjimkou vozidel kategorie R. Přehled STK stanic ve vaší lokalitě Štěchov.

Čerpací stanice

Mezi služby, které poskytují benzínové pumpy patří: prodej pohonných hmot (benzínu nebo nafty), vysavače nečistot, dohušťování pneumatik, mycí linka nebo doplňkový prodej potřeb pro motoristy.

Chiptuning

Chiptuning je úprava softwaru řídící jednotky motoru za účelem zvýšení výkonu motoru nebo snížení spotřeby paliva. S autochipem můžete zvýšit výkon vašeho motoru až o 30 % a ušetřit až 1 litr paliva na 100 km.

Autokosmetika

Autokosmetika jsou chemické přípravky určené pro ošetřování a čištění motorových vozidel.

  • Autokosmetika pro běžné čištění – autošampóny, čističe skel, čističe disků kol, kokpit spreje, čističe sedadel a čalounění
  • Autokosmetika ochranná – ochranné vosky na laky, přípravky na plasty, ochranné přípravky na kožené díly
  • Autokosmetika renovační – přípravky pro navrácení ztraceného vzhledu jednotlivých částí aut

Zajímají vás novinky ze světa aut? Doporučujeme vám webové stránky, které se zabývají nejen novinkami ze světa motorismu, ale i recenzemi, testy nebo tajnými projekty automobilek.