Auto – Chrudichromy okres Blansko

Osobní automobily můžeme rozdělit do několika typů podle provedení karoserie – sedan, liftback, hatchback, kombi, limuzína, kupé, kabriolet, roadster, MPV, SUV, crossover, off-road a pick-up. Přehled autosalonů v lokalitě Chrudichromy.

1–10 firem z 314 nalezených Filtry

1Roman Kovář - Chrudichromy

105 m Chrudichromy 7, Chrudichromy Bezdlužná

Roman Kovář, se sídlem Chrudichromy 7, 680 01, Chrudichromy, v okrese Blansko a v kraji Jihomoravský kraj. Právní forma Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona. Založení v roce 2004. Předmětem podnikání je: Opravy silničních vozidel Zdroj: výpis z dat Registru Ares, CreditCheck.

2Klíma Pavel - pneuservis

725 m Chrudichromy 67, Chrudichromy Bezdlužná

Provozujeme pneuservis a nabízíme základní údržbu a opravy automobilů, seřízení geometrie kol i přípravu vozidel na STK. Prodáváme oleje a náhradní díly.

3TENA TEX TRADE, s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(12)
1.4 km Průmyslová 2547/8, Boskovice Bezdlužná

Vyrábíme a prodáváme žinylkové potahové látky, gobelíny, bukle látky, mikrofloky, koženky, broušené úplety, matracový damašek a autopotahy. Provozujeme velkoobchod i maloobchod.

4Vojenský veterán klub Boskovický sedmizubec

5.0
★★★★★
★★★★★
(5)
1.5 km Chrudichromská 2156, Boskovice Bezdlužná

Vojenský veterán klub Boskovický sedmizubec, se sídlem Chrudichromská 2156, 680 01, Boskovice, v okrese Blansko a v kraji Jihomoravský kraj, zapsaná v obchodním rejstříku pod sp.zn. L 10072, Krajský soud v Brně. Právní forma Spolek. Založení v roce 2003. Předmětem podnikání je: Hostinská činnost…

5Tesař Martin - Pneuservisy2 pobočky

3.5
★★★★★
★★★★★
(1)
1.5 km Boskovice-Mladkov…, Boskovice-Mladkov Bezdlužná

Máme provoz pneuservisu pro osobní i užitková vozidla a zabýváme se prodejem pneumatik a ocelových i hliníkových disků.

6COLORprofi, spol. s r.o.

3.6
★★★★★
★★★★★
(1)
1.5 km Chrudichromská 1352…, Boskovice Bezdlužná

Provádíme povrchovou úpravu a to mokrým lakováním a dále děláme lakování kovových i plastových částí pro strojírenství a automobilový průmysl a máme provoz autolakovny.

7T - CAR spol. s r.o.1 pobočka

4.5
★★★★★
★★★★★
(81)
1.5 km Chrudichromská 2480…, Boskovice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

T - CAR spol. s r.o. - Autorizovaný prodejce vozů HYUNDAI. Prodáváme skladovací a předváděcí vozy Hyundai. Dále nabízíme odborný servis a měření emisí. Získáte od nás komplexní záruku a služby spolu s příslušenstvím. Objednejte si u nás testovací jízdu.

8RK expo s.r.o.

1.6 km Svitávka, Svitávka Bezdlužná

RK expo s.r.o., se sídlem Svitávka, 679 32, Svitávka, v okrese Blansko a v kraji Jihomoravský kraj, zapsaná v obchodním rejstříku pod sp.zn. C 113086, Krajský soud v Brně. Právní forma Společnost s ručením omezeným. Založení v roce 2019. Pracuje u nás 1 - 5 zaměstnanců. Předmětem podnikání je:…

9AUTO - FUEL s.r.o.

AUTO - FUEL s.r.o., se sídlem Chrudichromská 2290/22, 680 01, Boskovice, v okrese Blansko a v kraji Jihomoravský kraj, zapsaná v obchodním rejstříku pod sp.zn. C 70220, Krajský soud v Brně. Právní forma Společnost s ručením omezeným. Založení v roce 2011. Pracuje u nás 1 - 5 zaměstnanců. Předmětem…

10Král Zdeněk - autopůjčovna

1.7 km Zahradní 1835/6, Boskovice Bezdlužná

Půjčovna osobních automobilů.


Auto – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Blansko


Auto v lokalitě Chrudichromy – detailní popis

Autosalony

V autosalonu si můžete vybrat nový vůz podle vašich představ. Autosalony nabízejí širokou a pestrou nabídku skladových vozů. Samozřejmostí je možnost zkušební jízdy. K dalším službám autosalonů patří prodej značkových doplňků nebo autorizovaný servis.

Nejprodávanějším autem v ČR je Škoda Octavia. Nejoblíbenějšími barvami aut jsou bílá, šedá a modrá. Co se týká pohonných hmot, tak benzín využívá přes 70 % registrovaných vozidel.

Autobazary

Autobazary se specializují na prodej ojetých aut, která jsou prověřená po stránce technické i legislativní. Mezi další služby, které poskytují patří: komisní výkup vozu, prodej vozu protiúčtem, zprostředkování úvěru nebo sjednání povinného a havarijního pojištění. V autobazarech jsou na prodej vozidla, která byla zakoupena nejen v ČR, ale i v zahraničí, a která mohla mít i více majitelů. Přehled autobazarů v lokalitě Chrudichromy.

Autoservisy

Autoservisy se rozdělují na autorizované a neautorizované. Autorizované autoservisy se specializují na servis pouze jedné značky aut a neautorizované autoservisy opravují automobily více značek. Opravy aut provádějí profesionální pracovníci – automechanici, autoelektrikáři, autoklempíři. Součástí některých autoservisů jsou i pneuservisy. Přehled autoservisů ve vaší lokalitě Chrudichromy.

Pneuservisy

Kvalitní obutí vozu zvyšuje bezpečnost jízdy, snižuje spotřebu paliva a přináší radost z jízdy. Pneuservisy se specializují na prodej, opravy nebo přezouvání pneumatik. Od začátku listopadu do konce března je podle zákona povinné mít zimní pneu. Pro osobní i užitkové automobily do 3,5 tuny je nutné mít zimní pneu na všech 4 kolech s hloubkou vzorku minimálně 4 mm. Pneuservisy fungují samostatně nebo mohou být součástí autoservisů. Přehled pneuservisů ve vaší lokalitě Chrudichromy.

STK

Stanice technické kontroly zajišťují technické prohlídky silničních vozidel, při kterých kontrolují technický stav vozidla. Technická kontrola je v ČR povinná pro všechny silniční vozidla evidovaná v ČR a opatřená registrační značkou s výjimkou vozidel kategorie R. Přehled STK stanic ve vaší lokalitě Chrudichromy.

Čerpací stanice

Mezi služby, které poskytují benzínové pumpy patří: prodej pohonných hmot (benzínu nebo nafty), vysavače nečistot, dohušťování pneumatik, mycí linka nebo doplňkový prodej potřeb pro motoristy.

Chiptuning

Chiptuning je úprava softwaru řídící jednotky motoru za účelem zvýšení výkonu motoru nebo snížení spotřeby paliva. S autochipem můžete zvýšit výkon vašeho motoru až o 30 % a ušetřit až 1 litr paliva na 100 km.

Autokosmetika

Autokosmetika jsou chemické přípravky určené pro ošetřování a čištění motorových vozidel.

  • Autokosmetika pro běžné čištění – autošampóny, čističe skel, čističe disků kol, kokpit spreje, čističe sedadel a čalounění
  • Autokosmetika ochranná – ochranné vosky na laky, přípravky na plasty, ochranné přípravky na kožené díly
  • Autokosmetika renovační – přípravky pro navrácení ztraceného vzhledu jednotlivých částí aut

Zajímají vás novinky ze světa aut? Doporučujeme vám webové stránky, které se zabývají nejen novinkami ze světa motorismu, ale i recenzemi, testy nebo tajnými projekty automobilek.