Auto – Střeň okres Olomouc

Osobní automobily můžeme rozdělit do několika typů podle provedení karoserie – sedan, liftback, hatchback, kombi, limuzína, kupé, kabriolet, roadster, MPV, SUV, crossover, off-road a pick-up. Přehled autosalonů v lokalitě Střeň.

1–10 firem z 718 nalezených Filtry

1Havlíček Petr, pneuservis

750 m Střeň 40, Střeň Bezdlužná

Poskytujeme služby pneuservisu, opravy střech a izolace.

2PERMASEMÍNKA

2.9 km Pňovice, Pňovice Bezdlužná

PERMASEMÍNKA, se sídlem Pňovice, 784 01, Pňovice, v okrese Olomouc a v kraji Olomoucký kraj. Právní forma Zemědělský podnikatel - fyzická osoba. Založení v roce 2012. Pracuje u nás 1 - 5 zaměstnanců. Předmětem podnikání je: Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona…

3Vydra Jiří, autoservis

4.7
★★★★★
★★★★★
(37)
4.2 km Tři Dvory 59 , Litovel Bezdlužná

Poskytujeme služby autoservisu, prodej náhradních dílů, odtahové služby.

4ECCO - TRAC s.r.o.

4.2 km Horní 20, Štěpánov Bezdlužná

Poskytujeme služby STK pro zemědělské stroje.

5Seidlman František- Motosala.cz

4.3 km Náklo 364, Náklo Bezdlužná

Prodej náhradních dílů pro přívěsné vozíky, PAv 40 a na PAv 41, náhradní díly na Sajda Velorex, sidecar, díly na veterány, Anhänger PAV 40, Anhänger PAV 41, Seitenwagen, Gespann, jawa 500 ohc, ohc, 500 ohc nebo moped Stadion.

6Martin Coufal

4.3 km Náklo, Náklo Bezdlužná

Martin Coufal, se sídlem Náklo, 783 32, Náklo, v okrese Olomouc a v kraji Olomoucký kraj. Právní forma Zemědělský podnikatel - fyzická osoba. Založení v roce 2003. Předmětem podnikání je: Truhlářství, podlahářství Opravy silničních vozidel Silniční motorová doprava - nákladní provozovaná vozidly…

7Gébl Ladislav

4.4 km Žerotín 12, Žerotín Bezdlužná

Poskytujeme služby autoservisu.

8Cigánek Pavel

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
4.6 km Liboš 98 , Liboš Bezdlužná

Poskytujeme služby prodej maziv, olejů a aditiv.

10PAP OIL, s.r.o. (pobočka Litovel)116 poboček

3.4
★★★★★
★★★★★
(53)
4.9 km Unčovice 126 , Litovel Bezdlužná

Poskytujeme služby čerpací stanice pohonných hmot.


Auto – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Olomouc


Auto v lokalitě Střeň – detailní popis

Autosalony

V autosalonu si můžete vybrat nový vůz podle vašich představ. Autosalony nabízejí širokou a pestrou nabídku skladových vozů. Samozřejmostí je možnost zkušební jízdy. K dalším službám autosalonů patří prodej značkových doplňků nebo autorizovaný servis.

Nejprodávanějším autem v ČR je Škoda Octavia. Nejoblíbenějšími barvami aut jsou bílá, šedá a modrá. Co se týká pohonných hmot, tak benzín využívá přes 70 % registrovaných vozidel.

Autobazary

Autobazary se specializují na prodej ojetých aut, která jsou prověřená po stránce technické i legislativní. Mezi další služby, které poskytují patří: komisní výkup vozu, prodej vozu protiúčtem, zprostředkování úvěru nebo sjednání povinného a havarijního pojištění. V autobazarech jsou na prodej vozidla, která byla zakoupena nejen v ČR, ale i v zahraničí, a která mohla mít i více majitelů. Přehled autobazarů v lokalitě Střeň.

Autoservisy

Autoservisy se rozdělují na autorizované a neautorizované. Autorizované autoservisy se specializují na servis pouze jedné značky aut a neautorizované autoservisy opravují automobily více značek. Opravy aut provádějí profesionální pracovníci – automechanici, autoelektrikáři, autoklempíři. Součástí některých autoservisů jsou i pneuservisy. Přehled autoservisů ve vaší lokalitě Střeň.

Pneuservisy

Kvalitní obutí vozu zvyšuje bezpečnost jízdy, snižuje spotřebu paliva a přináší radost z jízdy. Pneuservisy se specializují na prodej, opravy nebo přezouvání pneumatik. Od začátku listopadu do konce března je podle zákona povinné mít zimní pneu. Pro osobní i užitkové automobily do 3,5 tuny je nutné mít zimní pneu na všech 4 kolech s hloubkou vzorku minimálně 4 mm. Pneuservisy fungují samostatně nebo mohou být součástí autoservisů. Přehled pneuservisů ve vaší lokalitě Střeň.

STK

Stanice technické kontroly zajišťují technické prohlídky silničních vozidel, při kterých kontrolují technický stav vozidla. Technická kontrola je v ČR povinná pro všechny silniční vozidla evidovaná v ČR a opatřená registrační značkou s výjimkou vozidel kategorie R. Přehled STK stanic ve vaší lokalitě Střeň.

Čerpací stanice

Mezi služby, které poskytují benzínové pumpy patří: prodej pohonných hmot (benzínu nebo nafty), vysavače nečistot, dohušťování pneumatik, mycí linka nebo doplňkový prodej potřeb pro motoristy.

Chiptuning

Chiptuning je úprava softwaru řídící jednotky motoru za účelem zvýšení výkonu motoru nebo snížení spotřeby paliva. S autochipem můžete zvýšit výkon vašeho motoru až o 30 % a ušetřit až 1 litr paliva na 100 km.

Autokosmetika

Autokosmetika jsou chemické přípravky určené pro ošetřování a čištění motorových vozidel.

  • Autokosmetika pro běžné čištění – autošampóny, čističe skel, čističe disků kol, kokpit spreje, čističe sedadel a čalounění
  • Autokosmetika ochranná – ochranné vosky na laky, přípravky na plasty, ochranné přípravky na kožené díly
  • Autokosmetika renovační – přípravky pro navrácení ztraceného vzhledu jednotlivých částí aut

Zajímají vás novinky ze světa aut? Doporučujeme vám webové stránky, které se zabývají nejen novinkami ze světa motorismu, ale i recenzemi, testy nebo tajnými projekty automobilek.